FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 794 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Nokia 6230i stan idealny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nokia 6230i stan idealny"   

zulugulaa
 Wysłana - 10 marzec 2006 22:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam do sprzedania nokie 6230i. Telefon zostal zakupiony w salonie plusa pod koniec listopada. Uzywam go dopiero od ok. 1.5 miesiaca, wczesniej lezal bezuzytecznie. Stan oceniam na idealny. Sprzedaje caly komplet: ladowarka karta pamieci zestaw sluchawkowy, gwarancje (20 miesiecy) itp. Cena 699zl gratis dodaje kabel usb + nowy zestaw sluchawkowy hs3.

Zainteresowanych prosze o kontakt brzycho@gmail.com

zulugulaa
 Wysłana - 11 marzec 2006 17:54       [zgłoszenie naruszenia]

zmiana ceny na 690zl
PILNE!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nokia 6230i stan idealny

Warto przeczytać: Sprzedam spodnie nadwymiarowe | Czeski | sprzedam zestaw ciemniowy | Zamienie SE T630 na ... | UZYWKI LEGAL HIGHS | Nokia 6020, Sluchawki Philips ,bluza ;) | kurtka SHADY | Kom Lg | sprzedam SAKSOFON zabytek | TELEFONN | Nokia 5510 & 3310 | Motorola e398 | Kuie wiązke elektryki do Renault Chamade | Sprzedam Siemens CXT-70 | tłumaczenia angielskie | STEAM KONTO/CD-key | afrodyzjaki | kluseczka1985 | bulldog | tatralandia | mama tesciowa | dwa kierunki | irka z plebani | dr Vitamin | kaskada | wydzielina z nosa po dopalaczach | Banda byka | Aretuza | Kiedy wybuchnie | bo dla mnie ty dla ciebie ja | sto lat | iława | wygrałem | kotkowicz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.