FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1439 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Nokia 6500 slide 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nokia 6500 slide"   

maverick22
 Wysłana - 1 kwiecień 2008 19:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Do sprzedania:
Nokia 6500 slide bez SIMlocka z pełnym okablowaniem(brak polskiego menu). Karta pamięci 256mb ,aparat 3.2 megapiksela,odtwarzacz mp3 ,radio z RDS-em,bluetooth.Telefon używany 3 miesące.cena 700zł.
Najlepiej ktoś z okolic Jeleniej Góry ,bo w przesyłki nie mam czasu się bawić.

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nokia 6500 slide

Warto przeczytać: Sprzedam nokie 5610 100% sprawna cały zestaw + gratis | [S] Nissan Almera 1.6 SLX KAT 101KM | Kup pan skórę z kota, | Sprzedam Clio RN 1,4 LPG z 93 roku. Wrocław ! | aparat | [S] Rolki Roxa Oceania 40 +ochraniacze | [S] Revell F-14 A Black Tomcat- 1:48 | [S] Stephen King - Czarny Dom | [S] Kuchnia chińska podbija świat | [S] Beata Pawlikowska Blondynka Tao | [S] Chmaj - Prawo Administracyjne | [S] Opaska na rękę frotka – adidas – 2 szt. | xbox elite, avilla, mot k1 oraz router do internetu mobilnego | Sprzedam PS2 Slim z dodatkami za nie dużą cenę. | kupie letnie opony | [PŁOCK] Kupie Obciążenie i gryf | dom pas | grabasz koszalin | podniecenie | brak | Probolem z penisem po pierwszym razie | resident evil 6 | resident evil | odtwarzacz mp3 | cela nr | sciagniecie simlocka w770i | zio0m | Trique | seba5700 | nauczyciel | CKM 2001 | sen | białaczka | kuzynki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.