FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 704 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Nokia 6630 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nokia 6630"   

Walczy
 Wysłana - 27 lipiec 2007 04:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprzedam nokię 6630. W zestawie telefon, ładowarka, karta 64mb, kabel usb, płyta ze sterami, jakieś tam pudełko i papiery. Stan obudowy dobry+ (ma kilka otarć zboku ale to nic wielkiego). Muszę sprzedać tego fona bo idę do woja i będzie mi niepotrzebny a tak może się komuś przydać czy to do pracy czy w inny sposób. Cena jaka mnie interesuje to 420 zł z przesyłką. Wszystko możemy załatwić przez allegro. Pozdrawiam

Walczy
 Wysłana - 30 lipiec 2007 12:00       [zgłoszenie naruszenia]

sprzedana

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nokia 6630

Warto przeczytać: [K] Router WiFi | [S] kilka ciuchów Everlast, Lee Cooper, Russel, rękawice bokserskie | Sprzedam! Słuchawki, płyty, długopis. WARP, AFX, SHURE | [S] Sprzedam punkty OLIMP 175 | [SPRZEDAM] NOKIA N97 MINI+NAVI PROSTO Z SALONU | [s] felgi act 16" 100x4 | WARSZAWA 2 pokoje na wynajem | NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH | Sprzedam polar | [s] Koszula meska GAP rozm. XL | Sony Ericsson p1i zamiana!sprzedaz?! | [Sprzedam] Hiper zestaw Playstation2 z akcesoriami | sprzedam longsleeve Vokal i jeansy skręty levi's | [k]herbata lipton | [Sprzedam] Wiązania snowboardowe tanio. | [S] Monitor LCD 19' Acer AL1917 | _en_ | bia ko | Pan-Śmierć | Pan | Baron | Smierc | Pan Śmierć | Evan | 'Edyta Gorniak' | Kayah | Edyta Gorniak | pomysły na firmę | untergang | vincent | wielka encyklopedia chamów | verdin | praca bez wykształcenia | Porter?wka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.