FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1331 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Nokia 7500 prism i nokia 6280 uszkodzona sprzedam! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nokia 7500 prism i nokia 6280 uszkodzona sprzedam!"   

six-echo
 Wysłana - 27 sierpień 2008 14:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nokia 7500 prism:
pecyfikacja: [http://www.mgsm.pl/katalog/nokia/7500prism/]
Telefon z pelnym kompletem - ladowarka, zestaw sluchawkowy, karta pamieci, gwarancja, instrukcja, druga bateria, pasek na reke i wszystkie papiery.
Ma jeszcze folie na aparacie, na wyswietlaczu zadnej ryski.
Byl noszony zawsze w pokrowcu crystal case.
Fotki:
[http://www.allegro.pl/item426887035_nokia_..._nowa_igla.html]
Cena moze byc do malej negocjacji cool.gif

Nokia 6280 - USZKODZONA!:
specyfikacja: [sms.pl/tel/nokia,6280.php]
Telefon w stanie dobrym, jestem jego drugim uzytkownikiem. Spisywal sie dzielnie, niestety zaczal mrugac mu wyswietlacz. W Nokii powiedzieli mi, ze koszt naprawy to 70 zl lub 0zl, bo to podobno oprogramowanie, wiec jak ktos umie, to zrobi to sam. Ja juz mam nowy telefon i nie oplaca mi sie czekac na naprawe tego. Ma pelny komplet, pudelko, instrukcja, nie podbita gwarancja - tel z niemiec, kabel, ladowarka. Wymienic obudowe i telefon jak nowy wink.gif
Poza mrugajacym wyswietlaczem dziala REWELACYJNIE!! Włącza się, tylko mruga.
Sprzedaje jako USZKODZONY!!
Fotki:
[http://www.allegro.pl/item426889032_nokia_...ysw_krakow.html]
Sprzedam, albo zamienie na N. 3220, albo na buteleczke perfum Dreaming by Tommy Hilfinger

03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
"Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia" (by ja)

Dzudi90
 Wysłana - 27 sierpień 2008 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

moze pacyfikacja ?

Jesli będziecie się lekac,nigdy nie poznacie bohatera którym było pisane wam się stac.

Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy etc ®®

six-echo
 Wysłana - 11 wrzesień 2008 18:13       [zgłoszenie naruszenia]

Telefony sprzedane.

03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
"Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia" (by ja)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nokia 7500 prism i nokia 6280 uszkodzona sprzedam!

Warto przeczytać: Najnowsza kolekcja Abercrombie i Hollister 100% Oryginalne - są już w Polsce | [ALLEGRO] Audiofilska karta muzyczna na USB Burr-Brown PCM2702 | prezentacja maturalna | Silent hill 3 | Kurs na mp3 angielski, niemiecki, hiszpanski, francuski. | Buty Nike Dunk SB Premium US 10 | Spodnie Mecca USA | Różowa koszulka longsleeve | SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNA NA POLSKI USTNY!! | sprzedam Bochenka tanio!!!!! | Warszawa i jej mieszkańcy w twórczości Bolesława Prusa i na obrazach Aleksandra | Części do Samochodów Szeroki Asortyment | Katastroficzne wizje i obrazy zagłady - prez. maturalna | prezentacje maturalne 2009 | polonistka napisze prezentację | monety, ciuchy, tanio | zona | lokatorzy | owczarek | owczarek kaukaski | tylko reka | uzaleznienie od masturbacji | seba570 w telewizji | baryła | podpis | nim | tool | polish celeb fakes | supermemo | levy88 | brat siostra | brat siostra sex | uszkodzony wyświetlacz w samsung s3 | robot man | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.