FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3777 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Normalne czy raczej nienormalne?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Normalne czy raczej nienormalne??"   

hardkorus
 Wysłana - 8 styczeń 2006 11:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam nastepujący problem:
Jestesmy razem z dziewczyną 4 miechy. Spotykamy się w piątek, sobote a jak dobrze pojdzie to w niedziele . I podam chociazby ostatni przyklad.
Przyszedlem do niej o 18. Z racji ze miala problemy z kompem musialem zrobic reinstal. Tak zeszlo mi do 20. Jak skonczylem to pyta sie mnie czy oglądamy film, bo ma ochote. A nasze oglądanie filmów polega na tym ze ja jestem na łózku a ona zawsze ucieka na krzeselko :-%. I to mnie wkur....
Bo jak nie widze jej tydzien to najchetniej caly czas bym chcial ją piescic . Teraz pytanie.Czy to jest normalne czy tez nie??
pozdrawiam

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 8 styczeń 2006 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

Może poprostu jest mniej uczuciowa ?? I zasada nr1 w każdym przypadku POGADAJ Z NIĄ !!!

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

hardkorus
 Wysłana - 8 styczeń 2006 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

No i jeszcze chcialem dodać co do tego bo wszystkiego nie napisalem, ze moim zdaniem jak sie nie widzimy tydzien to trzeba porozmawiać, poprzytulac się i te sprawy. A tak jak przedstawilem sytuację to wydaje mi się ze to samo byloby gdybym sobie w domu film oglądnął

hardkorus
 Wysłana - 8 styczeń 2006 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

Maciej_TBS Rozmawialem z nią to powiedziala ze ona chcialaby to wszystko wypośrodkować. I pow ze moze zle pojmuje słowo chodzenie Ale tu nie chodzi o slowo chodzenie tylko o to ze ja sie zabujałem ;-( a ona chyba nie

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 8 styczeń 2006 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

W takim wypaku (na Twoim miejscu) Porozmawiałbym jeszcze raz, spytał czy coś do mnie czuje i jak ona sobie wyobraża nasz związek. Szczera rozmowa bez żadnych "musze to przemyśleć" "daj mi troche czasu". A jak wtedy powie Ci, że narazie nic nie czuje, może później itp. itd. To zerwij z nią wszelkie kontakty, bo tylko będzie Cie drżniła emocjonalnie a tak naprawde i tak z tego nic nie wyjdzie

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 8 styczeń 2006 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

a ile macie lat ??

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Com_bezzz
 Wysłana - 8 styczeń 2006 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ile macie lat?

[http://www.youtube.com/watch?v=fESdrryimgA&eurl=http://www.insomnia.pl/Kibic_%25%2D_-t607803.html]
to się nazywa poświęcenie

nulla dies sine linea

maverick22
 Wysłana - 8 styczeń 2006 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

Wy*** jej monitor przez okno ,jak tak drugi raz zrobi A ile macie lat??

Zmieniony przez - maverick22 w dniu 2006-01-08 11:33:57

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

repo17
 Wysłana - 8 styczeń 2006 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

Rozbierz sie do naga poloz sie na lozku, zmieni obiekt zainteresowania, a jak nie to znaczy ze jest jeszcze za mloda.

You miss 100% of the shots you don't take - W. Gretzky.

Chuck Norris only misses 30%.

Baldwin
 Wysłana - 8 styczeń 2006 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

Stary. Ja cie rozumiem. Jakies 7 miesiecy temu to ja moglbym byc autorem tego tematu. Moja panna tez zawsze zwiewala. Strasznie to w****** bo chcesz sie poprzytulac a tu nie da rady.
Chlopie ja ci powiem (choc malo to pocieszajace) ze mojej pannie przeszlo mniej wiecej 4 miesiace po tym jak zaczelismy chodzic (chyba szatan mnie opetal ze jakos wytrzymalem tak dlugo) i dodam ze jak tak sie zachowywala tzn ze nic do mnie nie czula ;/. Powiedz jej o tym. I powiedz ze jak sie nic nie poprawi to pakujesz walizki

A tak na powaznie to masz powazny problem, sam zastanow sie co zrobic. Ja poczekalem i teraz wiem ze nie moglem zrobic lepiej...

maverick22
 Wysłana - 8 styczeń 2006 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jakieś dziwne sa te wasze dziewczyny

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Normalne czy raczej nienormalne??

Strony: 1 2 3 4 5 6