FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 831 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Nowa nokia 5130xm gwarancja 24m-ce + 1gb 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nowa nokia 5130xm gwarancja 24m-ce + 1gb"   

szopik99
 Wysłana - 30 sierpień 2010 23:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Do sprzedania nowa nokia 5130 XpressMusic w kolorze czerwonym. Telefon jest absolutnie nowy wzięty jako przedłużenie umowy. Rozpakowany jedynie w celu zrobienia zdjęc , nigdy nie włączany bateria nie formatowana 0 jakich kolwiek rysek poprostu nówka. Zainteresowani znają jego parametry.

W zestawie : Telefon Nokie 5130 xm , nowa nieformatowana bateria , karta pamieci 1gb , Ładowarka , zestaw słuchawkowy , kabel usb , instrukcja obsługi , karta gwarancyjna + faktura zakupu , oryginalny kartonik.

Kontakt gg 420878 tel 888 035 054

Coliber
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 10:56      [zgłoszenie naruszenia]

zdjęcia i cena

Bozi nie ma.

szopik99
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

[allegro.pl/nowa-nokia-5130-gwarancja-24-mce-1gb-krakow-red-i1211551971.html]

zdjecia w necie sobie zobacz bo telefon jest nowy nawet nie odpalany , wziety w plusie

grzyberst
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

jest simlock?

Coliber
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

nie wygląda mi to na nowy....

Bozi nie ma.

Robot-Man
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

ściema, bynajmniej nowy

woroczu, wybieram cie!

szopik99
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

nie musi ci wygladac bo w dup** mam twoje zdanie, telefon jest u mnie z tydzien wziety w plusie oryginalnie bez simlocka , nie wlaczalem go nawet lezy w pudle wyciagnalem go tylko zeby jako takie zdjecia zrobic

szopik99
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 22:59       [zgłoszenie naruszenia]

no i sprzedany temat nieaktualny

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nowa nokia 5130xm gwarancja 24m-ce + 1gb

Warto przeczytać: [s] telefon LG KU 990 | NOKIA 5530 i motor | Katana jeansowa AKADEMIKS | Karta na plus - Kraków. | Golf 4. | [sprzedam] carrera 5659 | [s] tede - s.p.o.r.t. oraz warszafski deszcz - powrócifszy NOWE i inne | k770i sprzedam wrocek | Kupię mieszkanie | Konto wow sprzedam lub zamienie | [s]Zimowa kurtka z futerkiem tanio | bluza ultra patriot | LG SWIFT GT540. NOWY | [s] Skora Meska Neckermann | S-line felgi MAM | Sprzedam Nokie 7230 | jabłczyńska | made in poland | rapidsharede | modele | sportowcy | hiszpania | mapa europy | Batman | wso | A?yczenia | xxxBĄNxxx | garsoniera | dzimdzim | co ostatnio ogladales | shah | samotność | samotny | Sprawdzian historia Igim,,Cyliwizacja rzymian,, | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.