FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3790 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Nowe auto do 60 tys. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nowe auto do 60 tys."   

zxp
 Wysłana - 1 listopad 2011 17:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam jakie nowe auto polecacie w cenie do 60 tys. Będzie to mój drugi samochód, pierwszy to była Corsa D. Rocznie robię ok 10-12 tys km. głównie po mieście.

Blew_
 Wysłana - 1 listopad 2011 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Kia Sportage w podstawowej wersji cos kolo tego dzisiaj w programi motoryzacyjnym cos gadali.

Moze powiesz czego oczekujesz od auta?

zxp
 Wysłana - 1 listopad 2011 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm jest to auto na początek samodzielnego życia od rodziców, bo własnie skończyłem studia. Więc na pewno oczekuje niezawodności, rodziny psa póki co brak więc nie musi być duże. Spalania w miarę rozsądnego. A tak to nie mam szczególnych wymagań, auto dla mnie ma jeździć.

Thomy
 Wysłana - 1 listopad 2011 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Astrę III spokojnie kupisz z fajnym wyposażeniem nie wiem jak IV stoją ale za 60tys. pewnie ciężko będzie wyrwać

zxp
 Wysłana - 1 listopad 2011 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawdzałem IV ale za 60 tys ciężko będzie wyciągnąć raczej, a szkoda, bo auto ma bardzo ładną bryłę

Blew_
 Wysłana - 1 listopad 2011 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Moje propo:
[otomoto.pl/honda-civic-okazja-super-cena-C21183266.html]

[otomoto.pl/renault-megane-dynamique-1-6-110km-C20370708.html]

[otomoto.pl/mitsubishi-lancer-wyprzedaz-rocznika-ostatnia-sz-C21195509.html]

[otomoto.pl/ford-focus-trend-winter-rabat-4750zl-C18593244.html]

Mi najlepiej przypasowalby Lancer.

Poczekaj do grudnia/stycznia beda wyprzedaze rocznikow wiec rabaty itp

Ja wolabym kupic juz 2 letnie cos niz nowe z nizszej półki :)

Zmieniony przez - Blew_ w dniu 2011-11-01 17:52:13

zxp
 Wysłana - 1 listopad 2011 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

Tak ale nie wiem czy w leasing da radę wziąć 2 letnie auto używane, bo tylko na układ z leasingiem wejdzie mój ojciec.

Dzięki za propozycje.

siurasek
 Wysłana - 1 listopad 2011 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

lancer, nawet na jakies dodatkowe wyposazenie starczy

VooDooMan
 Wysłana - 2 listopad 2011 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

Loya
 Wysłana - 2 listopad 2011 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

kurde tania ta octavia, jesli mozna za taką kasę wyrwać to tez bym polecił. Ewentualnie zerknij na Kia Pro Ceed

Znawca -

-adee-
 Wysłana - 2 listopad 2011 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

Lancer

fajne autko, klopotow nie sprawia z tego co wiem. wez pod uwage, ze wszystkie silniki sa na zmiennych fazach rozrzadu, wiec nie zdziw sie jak do 4 tys obrotow malo bedzie sie dzialo.
Agresywny wyglad, idealny dla mlodzienca. Dobrze sie prowadzi, mega komfortowy nie jest, ale Merca nie szukasz przeciez. Skrzynia biegow dziala troche na sile. Zwroc uwage na stan lakieru! Lancery maja problem z odpryskami lakieru

Zmieniony przez - -adee- w dniu 2011-11-02 11:03:52

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nowe auto do 60 tys.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Ford Focus II 1.6 TDCI | Duza fura dla mojego taty | Volkswagen Golf, oplaca sie? | E-klasa W210 FL | Autko do 12 tysiace | Pierwsze auto | Ekonomiczny samochód. | Do posiadaczy BMW, Mercedesów i innych | RODZINNE AUTO %-) | Samochod do 5 tys. | Furka do 7000. | wygodny, rodzinny, tani w utrzymaniu | Seat Ibiza 2002, Serwisowany | Zakup. BMW 3 e46 320D czy VW passat B5fl | Zamiana samochodu | diesel do 15 000 zł | elastan | bfstan | Żydzi | Polskie Celebrities | NAGIE ZDJĘCIA | goodgame empire | gry | peja | the weeknd | olewnik | wytrysk | pierwszy | fl studio | studio | muzyka | IBS | drażli | kliczko | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.