FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1200 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Nowy album króla popu 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nowy album króla popu"   

areck
 Wysłana - 4 listopad 2010 23:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Długo oczekiwany album z całkiem nowym materiałem od Michaela Jacksona zatytułowany MICHAEL zostanie wydany 14 grudnia przez firmę Epic Records we współpracy z Estate of Michael Jackson.

Artysta od dawna planował swój kolejny album. Bez wiedzy wielu fanów z całego świata Michael Jackson pisał i nagrywał swoje piosenki przez cały czas. Od nagrań u przyjaciela w domu w New Jersey do studia w Las Vegas i z małą grupą w Los Angeles.

Informacje nt. oficjalnej premiery pierwszego singla z płyty pojawią się jeszcze w tym miesiącu.

Okładka albumu "MICHAEL" została stworzona przez malarza Kadira Nelson w 2009 roku. Olejny obraz namalowany przez Kadira - który jest znany z tego, że opowiada historię poprzez swoje dzieła, zabiera nas na podróż przez niektóre kluczowe momenty i ważnych ludzi w życiu Michaela Jacksona.

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -

Absinth
 Wysłana - 5 listopad 2010 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli płyta będzie reprezentować podobny poziom jak ostatnia "nowa" piosenka, czyli "This Is It", to lepiej niech tego nie wydają...

"Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad." Benjamin Franklin
Książę Ciemności, umyj mi nogi!

Ekspert -

pugu
 Wysłana - 5 listopad 2010 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli to co wkleiłeś, to jest okładka i jeśli płyta będzie taka jak okładka, to To dzieło przywodzi mi na myśl moją wycieczkę do Częstochowy, jak stanąłem przed obrazem z Bozią. Ten "obraz" powinien się pojawiać w Wikipedii po wpisaniu słowa "kicz".

A tak na serio to bardzo lubię Majkiego, na pewno obczaję co tam ma do zaspiewania zza grobu.

O dwa dni nie dbam zgoła:
o zawodne jutro,
o umarłe wczoraj...

Zuper
 Wysłana - 5 listopad 2010 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

myżlałem że majkel nie żyje ale chyba mi się z kofi annanem pomyliło

Znawca -

pugu
 Wysłana - 5 listopad 2010 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba z Ananem Kofanem, do szkoły nie chodziłeś? A Majkel żyje, szopka ze śmiercią była akcją promocyjną przed wydaniem tejże płyty.

O dwa dni nie dbam zgoła:
o zawodne jutro,
o umarłe wczoraj...

Zuper
 Wysłana - 5 listopad 2010 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

majki nabija fejm

Znawca -

areck
 Wysłana - 15 listopad 2010 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -

Street90
 Wysłana - 15 listopad 2010 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

nie przemawia to do mnie

Generalnie nie podoba mi się ta cała moda na "MJ".
Teraz co trzecia głupia dupa ma koszulkę z nim i była jego wielką fanką od XX lat.
Paranoja.
Ale jak wiadomo gdy ktoś "dobrze" umiera to lepiej sprzedaje

Zmieniony przez - Street90 w dniu 2010-11-15 19:22:05

Specjalista -

Starsky01
 Wysłana - 15 listopad 2010 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

^No shit sherlock

Waiting is wasting for people like me

MaxB
 Wysłana - 13 grudzień 2010 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

Dziś zakupilem ten nowy album, calkiem w porzadku niektore kawalki jak za starych czasow

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

playman
 Wysłana - 15 grudzień 2010 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Dopiero teraz zauważyłem temat.

Album kupiłem w dniu premiery (wczoraj), nie ściągałem go wcześniej, bo nie chciałem sobie psuć przyjemności z pierwszego odsłuchu z oryginalnego krążka.
Ogólnie w****iały mnie komentarze zwłaszcza polskich fanów narzekających na wszystko - począwszy od wokali, które niby w części nie należą do Michaela (ja osobiście mam tylko wątpliwości do części Breaking News). Poza tym album mega mi się podoba - 2 kawałki świetne, godne Króla (Hollywood Tonight i Behind The Mask), bardzo dobre (Monster z Fiftym, który pięknie poleciał w tym kawałku, Another Day z przyzwoitym featuringiem Lennyego, Dobre Much Too Soon, Hold My Hand - tutaj nawet Akon mnie nie w****ia i Michaelowe Breaking News. Pozostałe 3 kawałki ujdą w tłumie, dobre do supermarketów, łatwe i przyjemne
Okładka faktycznie wydaje się być tandetna, ale polecam zobaczyć sobie rozszerzoną wersję w dużej rozdzielczości - jest tyle szczegółów, że chyba z godzinę analizowałem wszystkie detale

i żeby nie było, nie jestem sezonowym fanem, muzyka Mike'a towarzyszy mi praktycznie od małego dzieciaka tj. od ok. 20 lat Mój ulubiony wykonawca, którego głos znam prawie lepiej od własnego

a co do śmierci MJ to (cytat z 50 Centa, który zwrotkę nagrał po rzekomej śmierci Michaela ):

all hell, run tell, the King has risen
2010 Thriller, there's nothing iller, it's killer
there vision, the missin' the pack, this is that,
this the bomb, ring the alarm
MJ number 1, it's goes on and on
its goes on and on

i jeszcze klip do Hold My Hand (IMHO świetny):

Zmieniony przez - playman w dniu 2010-12-15 10:18:35

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nowy album króla popu

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Björk - Homogenic | DEEP | Ulubieni aktorzy zagraniczni | Wymiana "poglądów"- muza taneczna | Totalitaryzm | Co ostatnio wpadło Wam w ucho? | pomocy :( piosenka z Sopotu | Co sadzicie o reklamach w trakcie filmow(serialii)? | Mr Zoob - Mój jest ten kawałek podłogi !!!!! MP3 | [Książka] Sto pociągnięć szczotką przed snem. | CZY NIE WIECIE CO TO ZA FILM??? | Ulubione cytaty filmowe | Muzyka klasyczna | poszukiwane kawałki | Lloyd Banks-The Big Withdraw | Linkin Park | Politechnika warszawska wip | Ruchanie dziecka | Sex z dziecmi | Gwałt córki | Gwałcilem synka | Anal nieletni | Pedofil opowiadania | Opowiadania pedofila | 10latka | głód na Swiecie | Miękka żołądź | Miękki | sztuk estetyczna | naciera cebulą | ojciec naciera cebulą | ojciec cebula | sex syn | ruchanie syna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.