FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1657 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Nowy dowód a NIP3 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nowy dowód a NIP3"   

Tripple OG
 Wysłana - 26 sierpień 2010 19:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam !

Jakis czas temu wyrobiłem sobie nowy dowód osobisty,(poprzedni zgubiłem) po czym wysłałem zgloszenie o przyznanie numeru NIP, ponieważ rozpocząłem pracę. Dane odnośnie mojej osoby i numer dowodu wpisałem oczywiście z tego nowego ID. Numer NIP otrzymałem.

Wczoraj przez przypadek dowiedziałem się o konieczności zgłoszenia identyfikacji/aktualizacji NIP3 po tym jak sie wyrobi nowy dowód, o czym ja kompletnie nie zostałem wcześniej poinformowany.

Pytanie brzmi. Czy jeśli przyznali mi numer NIP już z tego nowego dowodu, to czy muszę wysyłać świstek NIP 3 o identyfikacji/aktualizacji ? (ten co sie oddaje w Urzedzie skarbowym po zmianie dowodu) ? Siłą rzeczy będą to te same dane jakie wpisywałem w formularz przy zgłoszeniu o przyznaie NIPu.

Troszkę zagmatwane, ale liczę na jakąś odpowiedź.

hmm...

demolkax
 Wysłana - 10 wrzesień 2010 19:04       [zgłoszenie naruszenia]

Wypełniajac papierek o nazwie NIP-3 , wpisujesz swoj NIP .
Wypelniasz pola w tym swistku ktorze trzeba i jest tam rubryka co chcesz zaktualizowac , ty zmieniles dowod wiec seria i numer dowodu. Zmieniałem to wiem :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nowy dowód a NIP3

Warto przeczytać: Nieobecność na sprawie | tytuł zawodowy w nazwie firmy budowlanej | prawo jazdy-kurs reedukacyjny? | Drenaż finansowy | Weksel | Długi | Zatrudnienie praktykanta ? Pytanie | Zaskarżenie lekarza/szpitala | wybór OFE | Trudna sytuacja rodzinna. | Przeszukanie mieszkania.- czy był wystarczający powód(trawka) | od 2011 będzie można legalnie pracować w niemczech ? | Zmiana kategorii wojskowej | Pobicie nr2 | Obowiązek płacenia podatku dochodowego | Prywatny parking | chipsy | sok winogronowy | Michalp | soszyk | alkoholik7 | cipka | klauzula | dłużnik | twitch | Clow | Walkam | wade1982 | junak | angina | lasery maniery | kot | bimber | chłopaki do | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.