FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 865 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Nowy dziennik ogólnokrajowy. "POLSKA" 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nowy dziennik ogólnokrajowy. "POLSKA""   

KokoWKS
 Wysłana - 18 październik 2007 13:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Kto sledzi rynek prasowy w Polsce, wiedzial juz w zasadzie od poczatku roku chyba, ze Polskapresse przygotowuje sie do wprowadzenia dziennik ogólnokrajowego. Dotychczas wydawali 8 dziennikow regionalnych ((Dziennik Bałtycki, Dziennik Łódzki, Dziennik Zachodni, Express Ilustrowany, Gazeta Krakowska, Głos Wielkopolski, Słowo Polskie-Gazeta Wrocławska, Dziennik Polski), teraz jak sadze w ich miejsce wejdzie dziennik "Polska" z regionalnymi dodatkami (ja np dzisiaj kupilem POLSKA edycja:kujawy ).

z wikipedii:
15 października 2007 rozpoczęto wydawanie nowego ogólnopolskiego dziennika "Polska", we współpracy z "The Times". Nakład nowego dziennika ma 600.000-700.000 egz. W piątki, kiedy do gazety będzie dodawany magazyn telewizyjny i magazyn z reportażami, sprzedaż ma osiągnąć 1 mln egz. Cena waha od 1,30 do 1,70 zł.

Warta uwagi jest ta rzkeoma wspolpraca z The Times, chociaz to chyba bardziej jako element autoreklamy niz jakas rzeczywista szersza wspolpraca.

Codziennie maja byc dodawane jakies kolorowe wkladki-minimagazyny na wzor wyborczej. Dopiero przed godzinka przejrzalem z grubsza dziennik. w sumie to nasuwa mi sie podobienstwo do Dziennika- dosc podobna szata graficzna, tez troche pierdólek jak np opowiesc o ojcu Dody. No coz nie wiem czy Polska (swoja droga troche nietrafiona nazwa...) znajdzie swoje miejsce na i tak juz chyba dosyc zapchanym rynku dziennikow. Glowna sila napewno beda te codzienne dodatki.
Ja w zasadzie mysle ze zostane przy Dzienniki ew. Rzeczpospolitej.

zapraszam do oderwania sie od dyskusji przedwyborczej w pozostalych 10 sasiadujacych z moim tematow, i podjecia tu jakis glebszych rozwazan prasowych

KOSOWO JEST SERBSKIE !!!!!!

Fluff.y
 Wysłana - 18 październik 2007 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

Cena niby przystępna. Nie wiem jak prezentuje się wnętrze, bo jeszcze tej gazety nie widziałem ;)

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

KokoWKS
 Wysłana - 18 październik 2007 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

nikogo to nie interesuje? :(

Voo de Mar
 Wysłana - 18 październik 2007 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze, że pojawił się nowy tytuł prasowy - czym większa konkurencja na rynku, tym wyższa jakość świadczonych usług (przynajmniej teoretycznie).

People say believe half of what you see
and none of what you hear
[Bądźmy czujni!;]

KokoWKS
 Wysłana - 18 październik 2007 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

czy wyzsza jakaosc to nie wiem. ale napewno gazety bedza sie scigac na dodatki, i inne bajery

Voo de Mar
 Wysłana - 18 październik 2007 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

^ I to jest dobre, dzięki temu gazety się rozwijają.
Czyli "Polska" stara się być ambitną gazetę i bardziej ma aspiracje konkurować z "Dziennikiem", "Rzeczpospolitą" i "Wyborczą" niż z "Faktem" czy "Super Expressem"?

People say believe half of what you see
and none of what you hear
[Bądźmy czujni!;]

ples
 Wysłana - 18 październik 2007 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawy jestem, skąd sie u nich wziął ten kosmiczny nakład.
ten nakład sie może utrzyma przez kilka dni, z racji ciekawośći
bo nikt nie będzie kupował dwóch dzienników codziennie.

Musza sie czymś wyróźnić, bo na razie jest spora analogia do dziennika
muszą choćby wielkość formatu zmienić, albo rozłożenie artykułów.
Oczywiście dobrze, że ktoś to zasponsorował, gazety jeszcze stanieją kilkanaście groszy.

Zmieniony przez - ples w dniu 2007-10-18 21:00:58

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

KokoWKS
 Wysłana - 18 październik 2007 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

zmiana formatu to idiotymz. rzeczpospolita byla taka duza i przez to jej ja np nie kupowalem. bo byla *****sko niewygodna. teraz zmienie naszczescie format.

noi za cholere nie wiem czym sie rozni Polska kujawy od Polski cos tam innego. nie znaalzlem w gazecie zadnej wkaldki reginalnej czy czegokolwiek co wskazywaloby ze jest to edycja "kujawy.

ale jak mowie ,bardzo podobne do dziennika to. moze znalezc odbiorcow ktorzy juz nie chca wyborczej, ale jeszcze nie chca dziennika czy rzeczpospolitej.

ples
 Wysłana - 18 październik 2007 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

według mnie jakby dali sport na pierwszej stronie to by mogli przejąć czytelników przeglądu sportowego
bo każdemu się juz chce rzygać od polityki
podobnie jak agresywna agitacja ulotkowa PO

Zmieniony przez - ples w dniu 2007-10-18 21:39:43

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Fluff.y
 Wysłana - 18 październik 2007 21:52       [zgłoszenie naruszenia]

Nie znalazłem tej gazety. Miałem w ręku tylko Głos Wielkopolski z "Polski". Czy to tylko tyle? Czy to ma być cała osobna gazeta, czy tylko nazwa się zmienia w lokalnych dziennikach? Już się pogubiłem w tym.

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nowy dziennik ogólnokrajowy. "POLSKA"

Warto przeczytać: Proszę mi wieżyć , to ja jestem szefem parti i nie ma rozłamu. | Myto za przejazd przez rzeki i góry | Kto prezydentem Poznania po Ryszardzie Grobelnym ? | Wybory Samorządowe 2006 | Co z tą Polską | Będą zmiany, czy też propaganda? | Wojna na spoty | Sprawa przywilejów mniejszości narodowych | Kaczor mnie dobija !!! | Wojciech Wierzejski -pomyłka Polskiej Polityki czy od zera do bohatera? | Wyksztalciuchy | Parę cytatów braci K. | Goraca tarcza ... | Cięta riposta | Szybki quiz - będą wybory? :) | paranoja | duze cycki | dobra ciocia | Dlaczego niektóre wyrazy stają się modne | zginela czarna czapka | sufizm | roxana | sprawdziany lustra świata wsip | zalety i wady | paczek90 | Martin Rees | najgorsze przezycia | gbl | praca kierowca | praca na ustną mature | miesiąc | PREZENTERKI TV POLSKIEJ | hertz he 2 | triumf śmierci | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.