FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3933 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Nowy kolega prosi o rade :F 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nowy kolega prosi o rade :F"   

niotan
 Wysłana - 25 luty 2007 16:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jestem tutaj nowy na forum lecz wcześniej ostro czytałem tutejsze poczynania :F
Więc tak mam 19 lat moja dziewczyna 17 jesteśmy ze sobą około 5 miesięcy.Dodam że mieszkamy od siebie kawałek około 60 km i widzimy się raz na tydzień na około 1-2 dni.Ona jest jeszcze dziewicą ja już jestem po swoim 1 razie jak narazie to robiliśmy takie lajtowe macanki nic więcej.Pare dni temu a dokładnie 4 zaczeliśmy rozmowę na temat sexu przez telefon.Powiedziałem jej że na początku możemy zacząć od mocniejszych pieszczot po petting itd a dopiero póznjej jak wszystko będzie ok to sex.Ona odpowiedziała mi że jeszcze nie wie czy jest gotowa musi sobie to przemyśleć i teraz przy najbliższej wizycie mamy porozmawiać jeszcze o tym.

I teraz kieruje się do was o radę jak postąpić ? Nie nalegać ? , poczekać aż sobie to przemyśli ? I w jakim sposób pokierować rozmowę jak już będziemy o tym rozmawiać w 4 oczy ?

Dogi89
 Wysłana - 25 luty 2007 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

skoro juz dymałes to powinienes wiedziec co robic

ReSelect
 Wysłana - 25 luty 2007 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Pare dni temu a dokładnie 4 zaczeliśmy rozmowę na temat sexu przez telefon.

Możliwe, że przyszło więcej odpowiedzi...

Advancer
 Wysłana - 25 luty 2007 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

poczekaj na rozwoj sytuacji

Lunek
 Wysłana - 25 luty 2007 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Nienalegaj, tym możesz jeszcze bardziej zniechęcić małą.
A jak już sie zdecyduje to normalne ze chce i jest pewna i ty potyem nie bedziesz miał na sumieniu.
Warto poczekać jak jest nieruszana.

Mów ******ły że chcesz tego czego ona, że wszystko dla jej dobra i takie tam, niechce nic wbrew jej...wtedy możesz ją nawet ośmielić i przyspieszyc decyzje

Technista
 Wysłana - 25 luty 2007 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

moim zdaniem nie powinieneś nalegać bo faktycznie może odstraszyć i skierować panne na myśli typu ze jesteś z nią właśnie tylko po to by poruchać wrzuć na luz

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

W0DNY
 Wysłana - 25 luty 2007 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie Przymuszaj, z tego nigdy nie jest nic dobrego, ale mocniejsze pieszczoty bardziej podneicające, całowanie ciała szyi brzuszka mozesz zejśc pomału nizęsz i... jak nie będzie miała nic przeciwko to działać dalej ;) aż wkońcu sama powie to co chesz usłyszeć -> sprawdzone :) <-- nie zawsze ale w większości przypadków ;)

<>> When Is No More Room In Hell The Dead Will Walk The Earth <<>

JESTEM JAK STARY POLONEZ - BEZ SSANIA NIE RUSZE :D

ysabell
 Wysłana - 25 luty 2007 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

"sprawdzone :) <-- nie zawsze ale w większości przypadków ;)"

ahahaha
loteria?

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

W0DNY
 Wysłana - 25 luty 2007 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

każda dziewczyna jest inna :) nie podejdzie ten sposób są jeszcze inne :) prawda ;>

<>> When Is No More Room In Hell The Dead Will Walk The Earth <<>

JESTEM JAK STARY POLONEZ - BEZ SSANIA NIE RUSZE :D

INSOMNIA
 Wysłana - 25 luty 2007 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Raczej każdej dziewczynie wydaje się, że jest inna niż wszystkie

betta01
 Wysłana - 25 luty 2007 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

nie nalegaj na nia bo ja skutecznie odstraszysz. Ja juz pomijam fakt, ze 5 miechow zwiazku to dla dziewicy jest duzo za malo, by oddac sie chlopakowi - w koncu to jest jej pierwszy raz, cos wyjatkowego. Jest tez taka mozliwosc, ze ona nie chce byc z toba dluzej wiec nie decyduje sie na seks lub naprawde czuje sie jeszcze za mloda i niedojrzala.

'Mówienie bez myślenia jest jak strzelanie bez celowania...' - Z. Herbert

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nowy kolega prosi o rade :F

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: dni nieplodne | Czuła i namiętna | Dopasowanie | sztuka zrywania | związek z sąsiadką... | kumpel | pęknieta prezerwatywa | pytanie do kobiet | Tribulus Terestris | pewna historia | jak długo.... | ....... | Homoseksualizm po wyglądzie... | Facet to świnia | Kobieta, mezczyzna, przyjazn, milosc | chodzi tylko o sex | Anna wedzikowska nago | Grażyna Trela nago | Joanna pierzak | Virginia madsen nago | Katarzyna figura nago | lion | zdrapki | guti | bydgoszcz | peklowanie | szczecin sex bez zobowiązań | grzesiak | gracjan roztocki | sebalzk | Beata Ścibak | gdzie kupić viagrę | patelnia | Europa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.