FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 908 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Numer przychodzący 
[powiadom znajomego]    
Autor "Numer przychodzący"   

mich4s
 Wysłana - 26 grudzień 2008 23:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Nie wiedzialem za bardzo gdzie to umieścić więc pisze tu

Do mojej dziewczyny ostatnio pare razy dzwonił ktoś z zastrzeżonego numeru, na początku były strzałki, a potem rozmowa. Ten 'Ktoś' używa jakiegos urządzenia do zmieniania głosu (tak jak w BigBroteher albo w jakiś filmach akcji )

Żadnych groźb nie było ani nic takiego ale jest to dosyć męczące i wkvrwiające. Czy jest możliwość uzyskania numeru tej osoby?

Nie wiem czy to podchodzi pod prawo, ale tutaj są najbardziej poważni ludzie

ogarniSIE
 Wysłana - 27 grudzień 2008 00:43      [zgłoszenie naruszenia]

da się

1 - składasz zażalenie na policje ( ty nr nie dostaniesz oczywiście ) ale każda jedna rozmowa przez operatora jest rejestrowana . Nie ważne czy nr zastrzeżony , czy widoczny... Technicy widzą :P Więc jak ktoś ją męczy notorycznie - idź na policje , złóż zażalenie ( powiedz ze panna się boi , że ktoś jest natrętny ) itp ...

mich4s
 Wysłana - 27 grudzień 2008 00:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ale to ja chciałbym dostac numer bo to pewnie jeden z głupich kolesi którzy próbują zwrócić na siebie uwage.
Oczywiście zadzwoniłbym, powiedział że mam numer i ze wiem kim jest i na tym by się zapewne skończyło.

A policja w takim wypadku co robi?

ogarniSIE
 Wysłana - 27 grudzień 2008 01:29      [zgłoszenie naruszenia]

policja kontaktuje się z operatorem ( twej panny ) i op widzi jaki to nr , ale osobom 3cim danego numery nie podadzą...

mich4s
 Wysłana - 27 grudzień 2008 01:33      [zgłoszenie naruszenia]

Nie było żadnych gróźb ani nic podobnego więc policja raczej się tym nie zainteresuje.

Zresztą mi nie chodzi o robienia z tego afery poprostu chciałym po cichu im przemówić do rozsądku

A czy moge wnieść do operatora o zablokowanie numeru przychodzącego?

ogarniSIE
 Wysłana - 27 grudzień 2008 02:08      [zgłoszenie naruszenia]

marne szanse - choć możliwości techniczne są
ale to nr zastrzeżony więc kiszka stolcowa ( chyba że masz telefon ze symbianem i zgrasz sobie program co blokuje wszystkie zastrzeżone )

mich4s
 Wysłana - 27 grudzień 2008 02:13       [zgłoszenie naruszenia]

Czyli gówno moge?

No cóż spróbuje jakoś dojść do tego sam kto to

Dzięki za pomoc

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Numer przychodzący

Warto przeczytać: Najlepsza domena .pl | Meldunek stały, czasowy, a dowód osobisty? | zawiasy a brak dowodow | Bannery reklamowe a działalność gospodarcza | POBICIE | literatura na temat oszczędzania i funduszy inwestycyjnych | Jak zapłacić mandat? | Pomożecie? | Jubileusz - 35 lecie pracy | prosze o odpowiedz | Najazd Żandarmerii Wojskowej na dom | plagiat nie plagiat, oto jest pytanie ;) | POZYCZKA BEZ zaswaidczenia o zarobkach | LUKAS bank-wazne | kredyt w skok | Kara za spam | tags | trance space | intro szczecin | ilu partnerów | niemiecka roksa | po dropsach | chan | Jak zaciągnąć ją do łóżka | Jak poderwać dziewczyna | clinic | filmiki fotka | testoviron ewelina 3 | polki w playboy i ckm | meldunek do komendanta | tiger kobra | kiedy wybuchnie 3 wojna swiatowa | rekrutacja policji | anna at | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.