FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1461 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Numer tel do Konsulat Francja w WArszaiwe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Numer tel do Konsulat Francja w WArszaiwe"   

Robert.S
 Wysłana - 21 sierpień 2006 21:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam chcialbym sie dowiedziec jeśli mam juz badania lekarskie do wyjazdu za granicie do Francji... co dalej bo chce sie dodzwonic tam do konsulatu w Warszawie i nie idzie ciagle zajete ma ktos moze do nich numer telefonu ? ,albo wie ktos gdzie zawiesc te badania :)

Pozdrawiam

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne.

curf
 Wysłana - 21 sierpień 2006 21:43       [zgłoszenie naruszenia]

np [perso.orange.fr/polclub/Adresy%20praktyczne.htm]

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Numer tel do Konsulat Francja w WArszaiwe

Warto przeczytać: Kursy walut | Zwracanie towaru | rachunek z ery:( | allegro!!! prosze o pomoc | Kara w Niemczech | Rozbudowa budynku gospodarczego | Kradzież torby z bagażnika przewoznika... | Wypadek samochodowy szukam prawnika | studia prawnicze - prywatne uczelnie | działalność gospodarcza-problemy | zwrot towaru | Długi, komornik, zajęcie pensji, zajęcia majątku, etc. | Problemy z egzaminem zawodowym. Technik ekonomista. | ubezpieczenie | Odszkodowanie , odwołanie | wytłumaczcie proszę | nikki19 | nokaut | marketign wielopoziomowy | robiła loda | trzewiowy | uprawiała sex oralny z byłym | olsztyn | Eska | kibice | wi rach inso | aniolek | wyznaczyć średnicę wału | chomik | soczewki | konick | Evo | skarpetki | ponton | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.