FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 22051 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
O.S.T.R. Nowa Płyta 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "O.S.T.R. Nowa Płyta"   

areck
 Wysłana - 6 styczeń 2006 14:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Oficjalne info z [www.asfalt.pl] :

Nowa solowa płyta O.S.T.R. powstawała nieprzerwanie od czerwca zeszłego roku, a więc od zakończenia przez Ostrego prac nad albumem POE. Pod względem muzycznym Ostry jako producent zerwał z samplowaniem na rzecz autentycznie własnych kompozycji. Komponując i grając nowe produkcje nie uciekał się jednak do żywych instrumentów, lecz posłużył się swoją nową zabawką: syntezatorem K-Station (90% produkcji) oraz subsydiarnie samplerami MPC 60 i MPC 1000. Dzięki oparciu się na własnych kompozycjach, Ostry uważa album "7" nie tylko za najbardziej dopracowaną ze swoich płyt, ale także za oddającą w największym stopniu jego osobiste aspiracje, zamierzenia i plany dotyczące materiału. Jest to dzieło samo w sobie zupełne i zamknięte. Brak sampli powoduje, że muzykę z "Siódemki" trudno będzie utożsamiać ze znanymi jazzowymi inspiracjami Ostrego, jednak mimo posługiwania się współczesną elektroniką Ostry zachował na płycie funkową konwencję lat 70'ych i na tym właśnie polega oryginalność nowego albumu - zarówno na tle jego pierwszych dwóch płyt jak i (jakże odmiennych) dwóch ostatnich albumów "jazzowych". Pod względem tekstowym "7" to concept album. To przejrzysta opowieść o życiu Ostrego, jego kolegów oraz o świecie, jaki ich otacza. Zwarty storytelling oparty jest na przeżyciach typowego polskiego dwudziestokilkulatka, który właśnie tak naprawdę wydoroślał i musi uporać się zarówno z obciążeniami jakie leżą na nim za sprawą starego systemu jak i z barierami jakie stawia przed nim nowy system Gościnnie na albumie występują: DJ Haem, który po raz kolejny osiągnął top krajowych możliwości, Tame One z kultowego dla części słuchaczy Hiphopu zespołu The Artifacts, grupa Skill Mega (angielscy przyjaciele Ostrego) oraz Kochan, Zeus i Hryta.

Już nie mogę się doczekać

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -

kicfar
 Wysłana - 6 styczeń 2006 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

super tez sie nie moge doczekac... nie wiesz moze kiedy bedzie w sklepach?

przeczytalem juz na oficjalnej,bedzie pod koniec lutego

Zmieniony przez - kicfar w dniu 2006-01-06 16:30:53

...Zostaną najwierniejsi...
"Braci sie nie traci"

areck
 Wysłana - 22 luty 2007 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

mały rifresz

To prawdopodobnie najlepsza z dotychczasowych płyt Ostrego. Tak przynajmniej twierdzi on sam. Rzeczywiście, choć to aż 23 produkcje, wszystkie są ewidentnie owocem ostrej selekcji i i długotrwałego diggingu spod znaku "powrotu do przeszłości". Ostry-producent operuje jednak nie tylko wychuchanym samplem z lat 70-ych ale i inwencją natury klawiszowo-padowej. Wysoki poziom osiąga także jako jak-zwykle-nieprawdopodobny raper. Tekstowo trochę storytellinguje, trochę politykuje a trochę jak zwykle zaskakuje nowymi i co ważne - własnymi - patentami. DJ Haem nie pozostaje w tyle i tam gdzie trzeba dokłada swoje mistrzowskie cuty. Można powiedzieć, że to doskonały album producencki Ostrego, gdzie oprócz samego mistrza ceremonii usłyszymy także jego gości: Dan Fresh (Skill Mega), Dirty Diggers, Afront, Kochan, Zeus, Modry, Zorak (bitbox).

Premiera : 23 luty

Zmieniony przez - areck w dniu 2007-02-22 09:46:49

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -

senderos
 Wysłana - 22 luty 2007 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ta okładka wg. mnie była lepsza. Orientujesz się mniej więcej ile będzie kosztowała płyta ? Coś mnie tkneło i chcę oryginalną kupic

'od miasta do miasta, po mistrzostwo i basta!'

Lech Poznań

areck
 Wysłana - 22 luty 2007 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

21,5 zł

Ekspert -

se3a
 Wysłana - 22 luty 2007 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Pod tym linkiem znajdziecie teledysk OSTRego promujący najnowszy album "Hollyłódź" - "Brother On The Run (feat. Craig G)"

[hip-hop.pl/video/projector.php?t=1&id=1172068062]

Nonsens
 Wysłana - 25 luty 2007 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

To moze ja odświeżę .

Moja ocena jest prosta . Dla mnie ta płyta zajmuje drugie miejsce z wszystkich płyt Ostrego . Bezapelacyjnie pierwsza jest Tabasco .
Jak wam się podoba ?

Znawca -

Street90
 Wysłana - 25 luty 2007 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie w sklepie 22 zł.
Czyli jak zawsze o.s.t.r wydaje bardzo tanią płytę z bardzo dobrym rapem.

Specjalista -

areck
 Wysłana - 25 luty 2007 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Super produkcja, tego się spodziewałem
bity za***iste, ostro jedzie po politykach

Ekspert -

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 25 luty 2007 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie skończyłem słuchać.
Wreszcie ludzkie bity, poprzednie produkcje (prócz Tabasko) całkowicie nie w moim guście. No i zgodzę się z Nonsensem.
Kawałków dobrych kilka też się znajdzie

Zmieniony przez - roberto 55 w dniu 2007-02-25 14:05:17

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Ekspert -

RAPiSHON
 Wysłana - 25 luty 2007 20:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czym tu sie podniecać. płyta średnia, żeby nie rzec słaba. oczywiscie to moje zdanie. po tych całych komentarzach myslalem /łudziłem sie/, że moze to byc nawet dobra płyta, ale taka nie jest. w sumie jak każda tego rapera. nie trafia w moj gust. wątpie czy za dwa lata ktoś bedzie o niej pamiętał, mówił.. czy w ogole znał jakikolwiek kawałek z tej płytki. naprawde wątpie w to szczerze. elo.

pamiętaj!
cokolwiek robisz, ja potrafie zrobić to lepiej!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

O.S.T.R. Nowa Płyta

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Pyt. w wiekszosci do kobiet :) Czy sie spodoba? | Facet Nie Kobieta, wyglądać też musi | :-) potrzebuję | Głosowanko :) | Najpiękniejsza Polka cz.3 | fotki | program do zmniejszania pojemności zdjęć | NIKON D100 - POTRZEBNA POLSKA INSTRUKCJA - PILNIE | Maroon5 - This Love | Fotki Grażyny Torbickiej. | Pani z reklamy R320S | Najpiękniejsza Polka cz.4 | DUŻO tapetek mangowych;) | instrukcji obsługi do Konica Minolta A2 w języku polskim | trzymetrowy tribal na ścianie :-D | Fotki Barbara Fedoniuk | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczają przytoczone fragmenty granicy | golden loch | moplikiem se jada na szychta tekst | fantasmagorie | szary234 | skripi | czerwienienie | erytrofobia | ćwiczenia na pośladki | pośladki | killahpl | opowiadania z morałem | 2956835916629706731341595650134159565013415956501 | 29568359134159565011utmccn=(direct)utmcsr=(direct)utmcmd=(none) | odtwarzanie filmA3w | gaz pieprzowy | jak moim zdaniem wygląda praca świeżo przyjętego funkcjonariusza | czapeczki | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.