FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1102 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
OBRUSY Z GIPIURĄ - STOCK 
[powiadom znajomego]    
Autor "OBRUSY Z GIPIURĄ - STOCK"   

tuanek
 Wysłana - 27 listopad 2009 17:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jestem bexpośrednim importerem obrusów, akurat zamówiłem stary model więc się zrobił stock, nie mam w tej chwili aparatu, ale jest to model taki jak na tej aukcji : [http://www.allegro.pl/item832589529_aga_nakladka_z_gipiura_kolo_60_kremowa.html] Nie jest to mojej firmy, ale pokazuję dla wglądu, jeżeli jest ktoś zainteresowany, to mogę wysłać fotki 85 x 85 dla rozeznania gatunku. Zaznaczam że chcę się pozbyć rozmiaru od 80 x 140 w górę, bo mniejszy rozmiar taki jak 85 x 85 czy 60 x 120 to cyganie jak na razie co kilka dni biorą więc z tym nie będzie kłopotu, ale jak oczywiście będę miał na stanie to mogę oczywiście sprzedać. Odbiór osobisty jest możliwy - mieszkam w Warszawie. Dla przykładu podam cenę za 80 x 140 - 25 zł, co myślę nie jest wygórowaną ceną. Kontakt do mnie tuanek@wp.pl, tel. : 721-453-375

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

OBRUSY Z GIPIURĄ - STOCK

Warto przeczytać: GRY NA ALLEGRO | Sprzedam LABERG NJOY 4GB | Domeny | [Sprzedam] Nokia N73 | Telefonino taniuuusio kupić bym chciał | [sprzedam] buty adidas | Nokia N95 8GB | [S] Netbook Acer A150 | sprzedam nowe perfumy Diesel Summer Edition 40zl taniej | [sprzedam] Renault laguna 1.8 RTE 1998 | Pierdoły do komputera: radek, procek.. | PSP 2004 Slim Piano Black 5.03 | PERFUMY FM GROUP | Ipod Nano 3G | Comme des Garcons 2 Man | [SPRZEDAM] NOWY Samsung Omnia Lite B7300 | laura łącz | laura | ciąża | czy ona jest w ciązy | ciaza | susik89 | cichopek | zły-dotyk | sex w liczbach | izabela łukomska pyżalska | octavia | lis3k | ever | podatek od spadku | monter izolacji | niewolnica | Presecutor | kleo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.