FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 906 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Czarna Dziura
ODDAJ KREW- TO NIE BOLI 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ODDAJ KREW- TO NIE BOLI"   

smailon
 Wysłana - 3 sierpień 2006 23:02       

Przeniesiona przez gardliaaa z działu 'Nauki Ścisłe'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[http://www.insomnia.pl/temat198519/]

Etatowy moher
Unia dupszelwska- nieżądnica europejska,
Nie ujawni planów ciemnych, jak zabije Polskę- ludzi biednych,
Unia Polskę rada zgnieść, by zaśpiewać z nami pieśń

Madalia1
 Wysłana - 27 maj 2007 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

nie chce byc niemila ale jelsi mozna przedstawie swoje zdanie na ten temat.niedawno oddalam krew-w szkole-potem ledwo co odszlam do domu...i poznije jeszcze przez 2 godziny nie moglam dojsc do siebie....bylam bardzo oslabiona i blada....widocznie moj organizm nie dal sobie rady z tak duza utrata krwi....no coz jedni moga oddawac krew-inni nie.
jedno jest pewne-wiecej nie oddam krwi.
tym bardzije ze to jest zwykle oszystwo.kradziez.na zachodzie za oddawanie krwi placa.i to duze pieniadze.bo z krwi robi sie leki.
a u nas? zwyczajnie oszukuja....standart.
nie chodzi mi tutaj o te pieniadze.....ale o sam fakt,ze maja nas za idiotow....licza na nasza naiwnosc...zeruja na dobroci ludzi-przedewszystkim tych mlodych..... podwazaja nasza wiare w dobro tego swiata,,,..w jakies ludzkie ucuzcia.... dla mnie to swinstwo.

oczywiscie gdybym miala komus uratowac zycie-oddalabym ta krew.bez chwili zastanowienia....ale nigdy juz nie w taki sposob.

Saida
 Wysłana - 27 maj 2007 13:12       [zgłoszenie naruszenia]

moim zdaniem zbyt ostro do tego podeszłas. Przecież ta krew na pewno kogoś uratuje, nie zmarnuje się przeceiż. A że źle się czułaś,to jest normalne,dlatego na oddawanie krwi idze się z kimś albo czeka trochę aż w miarę się poczujesz, nikt Cię przecież stamtąd nie wyrzuci. Dziwi mnie to, że od razu tak do tego podeszłaś. Czego się spodziewałaś?

"kobiety nie kłamią,tylko szminkują trochę prawdę.."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ODDAJ KREW- TO NIE BOLI

Warto przeczytać: | | ma chłopaka | zxp1 | solariom | projektowaie korków piłkarskich | Fast Furious 6 | aaaaaaaaaaaaaaaaaa | _en_ | bia ko | Pan-Śmierć | Pan | Baron | Smierc | Pan Śmierć | Evan | 'Edyta Gorniak' | Kayah | Edyta Gorniak | pomysły na firmę | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.