FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2859 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
ODZYSKAĆ EX 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ODZYSKAĆ EX"   

dzangsiee
 Wysłana - 25 kwiecień 2015 20:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

A właściwie nie ex, bo w oficjalnym związku nie byliśmy. No ale do rzeczy. Pare miesiecy temu, poznałem za***istą dziewczynę, dlaczego za***istą? Bo wygląd 9/10 taka typowa HB9. I co najważniejsze skromna, zwyczajna, nie robiła z siebie zimnej suki z wybujanym ego. S*******iło się między nami. Dlaczego? Laska za mną biegała jak po***ana, co w dzisiejszym świecie jest naprawdę rzadkością żeby laska tak sie uganiała za facetem, powtarzała że jestem za***isty, że stałem się dla niej bardzo ważny i że nie zamierza tego s*******ić... ale ja nie chciałem wtedy związku, ona mnie pary razy spytała czego od niej oczekuje, a ja powtarzałem, że niczego, że chcę sie spotykać bez zobowiązan... no i w związku nie byliśmy, ale było wszystko, całowanie, seksik, w ogóle ze mną straciła dziewictwo, ma 16 lat, ja 20... ale po takich paru jej pytaniach czego od niej oczekuje i moich odpowiedziach ze niczego ona zaczęła odpuszczać aż przestaliśmy sie spotykać, ona coś tam napisała zawsze, troche popisalismy i to wszystko, aż pewnego razu pochlałem i napisałem jej, że żałuję że wtedy kiedy ona była zabujana ja chciałem bez zobowiązan i że jest za***ista i w ogóle i że się w niej zakochałem, heh, ona na to, że musi sobie wszystko poukładac i przemyslec, dałem jej troche czasu, aż napisała że nie widzi przyszłości ze mną bo nic do mnie nie czuje, że wtedy jak się spotykaliśmy to coś poczuła ale ja niczego wiecej nie chciało i że mnie sobie odpuściła bo chciała miec kogos na kim będzie mogła polegac itd i że widocznie nie byłem jej pisany... nie mielismy miesiąc kontaktu aż patrze któregoś dnia, wiadomość od niej czy dalej o niej myśle bo ona o mnie myślała, i tak troche pogadalismy, i znów gadka że musi to wszystko przemysleć... znów dałem jej czas i napisała ze jesli nadal o niej mysle to najlepiej zebym zapomnial bo poznała kogoś i że zaczyna wszystko od nowa i ten rozdział9czyli ze mna) jest skonczony...

PANOWIE, chciałbym uderzyć za jakiś czas jako nowa osoba, siłka, kasa(czyli zaradnosc), zmiana charakteru i ja odzyskać... dlaczego jestem tak zdesperowany? Bo czuje jakąś niesamowitą więz z tą laską... i ona tez to czuła, powiedziała nawet ze po pierwszym spotkaniu czuła sie tak jakby mnie znała od zawsze...

Ta cała historia jest pogmatwana... jak mam się teraz zachowywać wobec niej i w ogóle? jest sens za pare miesiecy uderzyc i sprobowac raz jeszcze? oczywiście o ile ona będzie wolna... jak widze kiedy wstawia foty z tymi kolesiami albo w obcisłych legginsach itp to dostaje ****icy

Zmieniony przez - dzangsiee w dniu 2015-04-25 21:10:11

Fotiti
 Wysłana - 26 kwiecień 2015 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

Oczy Ci c1pką zaszły typie

Rinokot
 Wysłana - 26 kwiecień 2015 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

co to znaczy hb9?

Jedyny znawca filmowy na forum.

INSOMNIA
 Wysłana - 26 kwiecień 2015 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

ona ma 16 lat w tym wieku umysł przeciętnej nastolatki jest na poziomie krowy, więc dużo nie wymagaj. Z wiekiem też za dużo się nie zmienia.

dzangsiee
 Wysłana - 26 kwiecień 2015 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

@Fotiti zaszły jak c***, i nic nie pomaga, ani siłka ani inne dupy

qpen
 Wysłana - 26 kwiecień 2015 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

jak mozna zakladac temat o 16latce

samemu mając 20 lat, jakies poglądy i wyobrazenie o zyciu, bo czas najwyzszy

no kórwa

Specjalista -

Emil2320
 Wysłana - 26 kwiecień 2015 01:17      [zgłoszenie naruszenia]

hahahaha , jak mozna sie zabujac w 16 latce? Po***alo cie ? Tyle *****ek po swiecie chodzi , odpusc sobie.

phobeus
 Wysłana - 26 kwiecień 2015 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

pochlałem i napisałem jej, że żałuję że wtedy kiedy ona była zabujana ja chciałem bez zobowiązan i że jest za***ista i w ogóle i że się w niej zakochałem

piles
nie pisz

jako nowa osoba, siłka, kasa(czyli zaradnosc), zmiana charakteru i ja odzyskać...

ty ***** ulomie
co ty myslisz ze za miesiac bedziesz kims innym ? bo pojdzie na silke?
ja ***e
odpusci sobie juz te dupke i wez sie za robote lepiej

Vayo
 Wysłana - 26 kwiecień 2015 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

j.w.
to nie tibia czy tam te inne simsy,że się pare razy kliknie myszką i ciach postać zmieniona
zresztą 16 lat to co ty chcesz za porady
powiedz,że nauczysz ją tabliczki mnożenia

nieuczciwy
 Wysłana - 28 kwiecień 2015 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

Synek odpuść sobie sweet sixteen bo tylko się ośmieszysz jeszcze bardziej niż zrobiłeś to do tej pory. Ona sobie jeszcze nie raz przypomni że miała takiego pluszaka, jak będzie miała kryzys w związku albo matka ją zyebie itp. Zapomnij o niej i najlepiej zacznij jakieś inne dvpeczki świrować, złapiesz odpowiedni dystans, ułożysz sobie na nowo życie to przestanie być taka atrakcyjna.
Nie odpisuj, nie pisz do niej, jak spotkasz to uśmiechaj skę zapytaj co słychać ale nie daj znowu żeby szesnastolatka złamała serducho, szanuj się.

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Znawca -

dzangsiee
 Wysłana - 28 kwiecień 2015 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

każego dnia mam z siebie beke ze taka sixteen mi w głowie zawróciła, ale to pewnie temu, że latała za mną jak po***ana

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ODZYSKAĆ EX

Strony: 1 2

Warto przeczytać: jak Wy to widzicie? | Długie rozstania | zdrada ? | walentynki:) | Brak inicjatywy po jednej stronie. | Z byka | Zje*any ubiór | Moje zdanie. | Zauroczenia - nasze historie. | Brak zaangażowania | A tak sobie napisze... | Zwierzenie, wypłakiwanie itp. | co radzicie ? | Pytanie | O co jej chodzi? | Dylemat... | dom | równouprawnienie gejów | kai greene | disco girls | opus dei | Sharingan | crey | konkurencyjne forum | dziadek 80 lat rapuje | optimus | stalker | seat ibiza II fl | lord | AIR MAX | przerywany dni płodne | rulettka | licealistki | lordov | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.