FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2258 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
ODwołanie terenowej woskowej komisji lekarskiej 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "ODwołanie terenowej woskowej komisji lekarskiej"   

kluczyk21
 Wysłana - 23 luty 2008 11:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam choruje na wrzody i zglosilem sie do WKU o ponowna komisje lekarska i jak pojechalem na komisje lekarska to akurat moja choroba byla w okresie remisji i po miesiacu dostalem decyzje od TWKL ze daja mi kat A teraz mam zamiar sie odwolywac do wyzszej instancji gdyz moja choroba ponownie jest w gorszym stanie i musze trzymac sie okreslonej diety a kolejna gastroskopie mam za 2 tyg wiec czy jesli w odwlaniu napisze im ze moja choroba znow ulegla pogorszeniu to czy oni to uznaja czy musze miec jakies dodatkowe badania

INSOMNIA
 Wysłana - 23 luty 2008 11:54       [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Bardzo_Dziwny_problem_z_wojskiem__-t584240.html]

pierwsze ostrzeżenie za śmiecenie. Zalozyles juz taki temat-po co kolejny?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

ODwołanie terenowej woskowej komisji lekarskiej

Warto przeczytać: Razem ćwiczymy A6W - start 18 kwietnia !! | Co ćwiczyć?? | Style walkii- jakie polecacie :) | pomcy!!! | Marynarka | 6bdsz/kawaleria powietrzna | brak potwierdzenia stawienia się do rejestracji przedpoborowych | WSO 2010 | zdrowie | białe krechy na niebie | ważne :PP | szeregowy w wojsku | WSO REKRTUACJA 2009R. | Ognista stal | butyy [irak] | Potrzebuje zdjeć orginalnych odznak CBŚ i Policji. | SOG | l arginina | sex kamerki | rzekanie się spadku | JaneP | pejsie | VooDooDoll | katarzyna łoska | szczypiorzak | kojot15 | str8 graphite | Julia Janusz | nostradamus | III wojna | pieprzyk | deber | szaker | romantyczny nastrój | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.