FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1516 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
ONION CAR 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ONION CAR"   

andrzejpan
OJCIEC
 Wysłana - 25 kwiecień 2016 10:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam ekspertów i Tomka.
Zamierzam kupić auto za "cenę złomu" na dojazdy do pracy.
1.Ile masz pieniedzy na SAM SAMOCHÓD? 1000 pln
2.Do czego Ci bedzie sluzyl samochod? dojazdy do pracy
3.Jakie sa twoje typy samochodow ? wszystko jedno
4. Czego oczekujesz od samochodu ? żeby się nie złamał w pół w trakcie jazdy
5.Jaki rocznik Ciebie interesuje. bez znaczenia
6.Ile mniej wiecej masz zamiar nim jezdzic ? dopóki nie przejdzie badań diagnostycznych
7. Ile srednio na rok robisz km ?? Dużo robię więc chciałbym kupić auto tylko do roboty. Tym autem około 10 tyś km rocznie
Pracuję w rolpaszu więc nie musi to być ładne auto. Byleby nie było zgnite i w miare mało paliło, oraz części były tanie.
Mam możliwość kupna daweoo nexia 1,5 benzyna. Podobno niegłupie są. Właścicieł obecny zrobił konserwacje, wymienił uszczelkę pod głowicą oraz wymienił wyeksploatowane części zawieszenia w ciągu dwóch lat. Miał nie sprzedawać ale podobno przytulił trochę grosza i kupuje nowe.(Jemu też służy do dojazdów do pracy) Mogę kupić za 900 pln.
Warto?
Proszę o opinie i porady. Może ktoś miał takie daewoo?

SzToCh

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 25 kwiecień 2016 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

Bierz, wymagania masz małe, więc dopóki się nie rozkraczy na drodze to będzie robiło robotę czyż nie?

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

Loya
 Wysłana - 25 kwiecień 2016 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

bierz nexie, jest ok jak na taki hajs

Znawca -

Mopss
 Wysłana - 25 kwiecień 2016 10:44      [zgłoszenie naruszenia]

za taka kase to jedynie jakies cinquecento
blacha ocynk, na glowe nie kapie i tyle

a ta nexia to niezly babol musi byc ...
za 900 zl, gdzie same bzdety na konserwacje podwozia kosztowaly ze 150 - 200 zl. Chyba ze kladl jakis bitgum z pendzla prosto na rdze to

q2w
 Wysłana - 25 kwiecień 2016 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

Sam szukalem w tej kwocie zeby miec czym jezdzic jak zjezdzam do kraju. Dalem sobie spokoj. W tej cenie tylko okazja lub totalne rozpadliny.

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Psycho93M
 Wysłana - 25 kwiecień 2016 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym dołożył trochę i kupił Lanosa

[http://www.w201w124.com/forum/] - zapraszam

andrzejpan
OJCIEC
 Wysłana - 25 kwiecień 2016 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

a ta nexia to niezly babol musi byc ...
za 900 zl,
Jak pisałem wcześniej, właściciel (szwagier kolegi z pracy, nie handlarz itp.) nie zamierzał sprzedawać tego auta. I wszystkie rzeczy wymieniał/naprawiał tak, jak dla siebie. Teraz z żoną spłacił auto kupione kilka lat temu w salonie, dostali 500 PLUS i doszli do wniosku że wezmą nowe auto z salonu a to w cenie złomu komuś sprzedadzą bo właścicielowi szkoda go złomować, a 3 auta mu niepotrzebne.
Jutro pojadę na obczajkę.
Cinqecento, tico też biorę pod uwagę, lecz jestem po słowie z właścicielem i to chyba jest okazja. Zobaczymy.

SzToCh

Psycho93M
 Wysłana - 25 kwiecień 2016 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

a, nie doczytałem o tej Nexii, 900zł to tańsze od roweru, jeżeli pojeździ z 2-3 lata to warto

jak się zepsuje to oddasz na złom i odzyskasz część pieniędzy

[http://www.w201w124.com/forum/] - zapraszam

Mopss
 Wysłana - 25 kwiecień 2016 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

ja wychodze z zalozenia, ze nie ma okazyjnych zakupow
kupisz od kolegi szwagra, po transakcji poprztykasz sie z kolega (bo polecil Ci zlom) i tyle zyskasz

no ale chvj, uparles sie to powodzenia

Thomy20
 Wysłana - 25 kwiecień 2016 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

Za 900zł szukaj Cinquecento bo wątpie że kupisz coś lepszego przy tej kwocie jedna naprawa przekracza wartość auta no chyba że będziesz części szukał na szrocie lub regenerował. Cinquecento w gazie auto najtańsze w exploatacji.

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 25 kwiecień 2016 22:01       [zgłoszenie naruszenia]

Na Twoim miejscu przeszedl by si po osiedlowym parkingu i jak znajdziesz jakies auto ktore moze byc w Twoim budzecie zostaw kartke z numerem telefonu. Kumpel tak kupil auto za grosze od dziadka ktory nim prawie nie jezdzil bo juz nie czul sie na silach a nie sprzedal do tej pory bo nie wiedzial gdzie dac ogloszenie

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ONION CAR

Warto przeczytać: Pierwsze autko-doradźcie | Baba za kierownicą - auto do 25000PLN | Cabrio | Alfa Romeo GT | honda prelude | dodge intrepid | Przedział 15-25 tys. | Do 6 tysiaków | Wybór DIESLA | Teraz pora na Voodoo car amatora. ~35k | Ford Sierra | Jak odróżnić TDI 90 a 110 koni? | Roman Polański prosi o pomoc | Jaki samochodzik do 10 000 zł ? | Tigra | Fiacik Uno :D | ilew | rejestracja samochodu przez osoby trzecie | opowiadania erotyczne nastolatki | stypendium | przesyłka za stanów | torrentów | tomek turbox | co ostatnio czytasz | mefistofeles | sex tape | sex zdjecia | autodata | łęczna | umk warunek | obojczyk | elektra | siasia | Soundtropolis 2005 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.