FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24020 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
ON NIE CHCE SEKSU :/ !! 
[powiadom znajomego]    
Autor "ON NIE CHCE SEKSU :/ !!"   

kattka_m
 Wysłana - 28 listopad 2005 13:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czemu to zawsze uważa się ze to facet ma problemy z seksem? Nie wiem, ale czytając tutaj różne wypowiedzi to doszłam do wniosku ze tylko facei tu mają problem z pierwszym razem! A to nie prawda...

zacznę od tego, ze poznałam super faceta i nie mamy zamiaru czekac z seksem do slubu! Problem polega na tym ze po 1 ...zadne z nas nie uprawiało wczesniej seksu, a po 2 to ja nawet nie wiem czy on chce! Azdziwne mi się to wydaje, ale gdy zaczynam temat rozmowy, ze może byśmy w końcu coś zrobili w tym kierunku to on nagle zmiania temat! Może ja jestem taka napalona:P Ale wydaje mi się ze skoro mamy po 18 lat to już jest najwyższy czas! Czy tylko ja tak sadze?:P Już próbowałam sama coś zacząc, ale on w tym momencie przypominał sobie ze musi ość do domu czy wymysla jakąś inna wymówke! Czyżby aż tak się bał zbliżenia:/ ? A moze on tego nie chce?!

Już nie wiem co robić!

Astalav
 Wysłana - 28 listopad 2005 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

moze sie boji własnie pogadaj z nim czemu niechce a moze ma problemy ze swoim generałkiem

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

djNokio
 Wysłana - 28 listopad 2005 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

Po 1 to jest na prawde bardzo dziwne i podejrzane.
Są różne rozwiązania:

- facet jest skrajnie moralny i wstydzi się powiedzieć, że woli to zrobić po slubie

- ma małego i wstydzi się go pokazać
- ma kłopoty z potencją , jw.
- boi się, że mu nie wyjdzie.

Najlepiej poprostu jak bedziecie sami wskocz mu na kolana i zacznij go całować i kontynuuj tak jakbyście mieli się kochać. Zobaczysz (i poczujesz) jego reakcję. Jak cie zrzuci to wtedy zapytaj o co chodzi i wszystko bedzie jasne. Pozdrawiam.

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

bambochaaa
 Wysłana - 28 listopad 2005 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

może jest impotentem...?

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

kriSLee
 Wysłana - 28 listopad 2005 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie (tak na pierwszy rzut oka):
a) wstydzi się, że go uznasz za łamagę jak będzie miał przedwczesny wytrysk,
b) ma jakąś...'wadę konstrukcyjną', którą wstydzi ci się pokazać,

...tak czy siak, widać wcale nie jesteście aż tak blisko skoro ci wcześniej o tym nie powiedział - i się wstydzi z tobą o tym rozmawiać(jeśli oczywiście o te dwie przyczyny chodzi).

Dr Freud

"Doświadczenie być może powiększa mądrość; nie zmniejsza jednak głupoty.&qu

MLO
 Wysłana - 28 listopad 2005 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

Próbuje się postawić w jego sytuacji, i nie wiem czy cos mądrego tu napisze, ale spróbuje.
1.Gość najwyraźniej jest troche nieśmiały, (zresztą tak jak ja).
2.Ma napewno kilka obaw i oporów, kika wymienie, zaznaczam że są to moje domysły.
- tak bardzo Cię kocha, że boi się Ciebie zawieść, skrzywdzić, nie sprawdzić sie jako mężczyzna w łóżku, co spowoduje, że straci w twoich oczach szacunek.
- boi się ciąży, nie ufa prezerwatywom i swoim umiejętnościom w posługiwaniu się nią = powinnaś pomyśleć o tabletkach to go napewno uspokoi i ośmieli!!!
To są tylko moje odczucia.

kattka_m
 Wysłana - 28 listopad 2005 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

Na pewno nie ma zadnej "wady konstrukcyjnej" :P

"Najlepiej poprostu jak bedziecie sami wskocz mu na kolana i zacznij go całować i kontynuuj tak jakbyście mieli się kochać. Zobaczysz (i poczujesz) jego reakcję. Jak cie zrzuci to wtedy zapytaj o co chodzi i wszystko bedzie jasne"

to jest dobre!! Tak własnie zrobie.

Jutro będzie u mnie to bede musiała z nim koniecznie pogadać. Nie wiem o co mu chodzi...moze zeczywiście on chce z tym czekac , aż do ślubu :/

MLO...dzieki, pomysle o tabletkach...tak się składa ze za parę dni wybieram się do ginekologa to mu napomnkę o tym :)

nupel
lachoniator
 Wysłana - 28 listopad 2005 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

chlopak penwie sie boi tego pierwszego razu bo, wstydzi sie tego ze bedzie "to" robil przez 20-30sek, mysli/ma malego penisa lub zamlo go podniecasz ( w co wątpie bo kazda laska jak zadba o sobei jest ladna ) sproboj sie ubrac bardziej wyzywająco, a jak bedziecie sami to nieiwme jakes sexowne spodenki koszuleczka lub nawet w bieliznie smigaj kolo niego !

jeli to niepomoze to pewnie jest gejem

i porozmawiaj z nim na ten temat czemu sie tak boi i utwierdzaj go w tym zeby sie niemartwil ze to jego pierwszy raz i ze go zrozumiesz ze mu niewyszlo w razie czego lub cos podoebnego ! (niech wypije z 3 piwkja to dluzej pociagnie )

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

maverick22
 Wysłana - 28 listopad 2005 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystkie odpowiedzi wyżej sa poprawne

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

Astalav
 Wysłana - 28 listopad 2005 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

gorzej jak wypije na odwage i mu nie stanie heh

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

MLO
 Wysłana - 28 listopad 2005 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

maverik To żeś kurna napisoł

Zmieniony przez - MLO w dniu 2005-11-28 14:34:30

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 21 stron.   | następną