FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11014 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
OOBE i LD Tak ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "OOBE i LD Tak ?"   

SoXxX
 Wysłana - 22 marzec 2008 18:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam Takie pytanie bardzo mnie to zainteresowało lecz niewiem czy niewam takie sny lecz mysle ze to LD tak i mam tutaj pytanie jak mi sie sni sen i w nim np takie cos... Ide po podwórku wychodzą wampiry zaczyna sie bijatyka i ja swiadomie z nimi walcze jak by to powiedziec kieruje snem... lecz nigdy mi sie to nie udało... to jest wlasnie LD ? jak bym kierował snem ?

a teraz OOBE np klade sie spac.. i w pewnej chwili mam takie uczucie ze spadam z mostu i szybko sie zrywam z lozka wystraszony czy to jest to ?

ok ostatnie pytanie jesli to wszystko moje to nie jest LD i OOBE to jak mam doprowadzic do tego bym mial taki stan ?

siuwax ban
 Wysłana - 22 marzec 2008 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

oba przypadki to LD

Robimy mnóstwo błędów, tracimy głowę dla zmysłów
Chcemy być coraz mocniejsi, myślimy że to droga mistrzów.

SoXxX
 Wysłana - 22 marzec 2008 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

kurcze... musze dzis sprobowac dojsc do OOBE jak moge to uzyskac ? czyli wynika z tego ze LD mam co 2 dzien pff...

Zmieniony przez - SoXxX w dniu 2008-03-22 21:39:33

siuwax ban
 Wysłana - 22 marzec 2008 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

odpowiem Ci z własnego doświadczenia.

LD, to świadomy sen, który jest dość prosty do wywołania. Jeżeli umiesz dobrze wizualizować, to LD możesz mieć nawet podczas drzemki.

Z kolei OOBE, to coś więcej... to coś, co wymaga bardzo dużego wewnętrznego skupienia i doświadczenia w wizualizowaniu.

Do OOBE dojdziesz kładąć się w pozycji, w której nie uśniesz, rozluźniając mięśnie, wyciszając myśli i poddaniu się wizualizacji. Przechodzenie w OOBE towarzyszą wibracje.

SoXxX
 Wysłana - 23 marzec 2008 09:32      [zgłoszenie naruszenia]

Dzis mialem takie cos... polozylem sie spac rozluznilem sie po jakims czasie zaczelem sie skupiac i probowalem sobie wypbrazic ze sam siebie widze... klapa inaczej wyszlo chodz mialem zamkniete oczy zauwazylem inna postac ktora namnie spoglada kwestia 3 sekund. wiec niewiem jak dojsc do OOBE wydaje mi sie to interesujace bardzo lecz nie moge dojsc do tego... sa moze jakies kursy tego ? mozecie mi bardziej opisc co i jak by byl efekt ? ile trzeba cwiczyc to by mi kiedys sie udalo ?

pajak987
 Wysłana - 23 marzec 2008 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

a teraz OOBE np klade sie spac.. i w pewnej chwili mam takie uczucie ze spadam z mostu i szybko sie zrywam z lozka wystraszony czy to jest to ?

Mysle ze to zwykle przebudzenie ze snu

Co do pierwszego. To ze swiadomie z nimi walczysz to wcale nie znaczy ze to jest LD, mialem tak setki razy, nawet we snie niby swiadomie robilem test rzeczywistosci po czym stwierdzalem ze to rzeczywistosc. Od "niby LD" do LD niealeka droga.

Raskus.
Biofil
 Wysłana - 23 marzec 2008 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

Było sporo tematów na ten temat, wystarczy poszukać, np. [http://www.insomnia.pl/OOBE_oraz_LD-t214685.html]

Nie lepiej praktykować LD?

Matura 2008/2009...wolne od forum%)
[http://www.homodicit.pl]
[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html] Autodestrukcja

SoXxX
 Wysłana - 23 marzec 2008 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

CZytalem ten temat... Ale nadal jestem zielony na tym punkcie

pajak987
 Wysłana - 23 marzec 2008 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

LD lepsze i o wiele łatwiejsze. To wszystko nie jest takie skomplikowane ne jakie wyglada

Raskus.
Biofil
 Wysłana - 23 marzec 2008 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

1 sen nie wiem czy to LD, kierujesz snem, ale jesteś świadomy tego, że to jest sen?
Masz nad snem władzę?

2 sen nie, to nie jest to.

W linki co CI podałem na 3 stronie dałem trening Świadomego Snu(Lucid Dream = LD).

Oraz j.w, nie jest tak ciężko.
Mnie przyszło łatwo, co do OOBE nie miałem i jakoś nie chce mi się tego trenować, nie mój gust

Satysfakcjonująca wypowiedź? Bo nie wiem czego oczekiwałeś,
pozdrawiam.

Matura 2008/2009...wolne od forum%)
[http://www.homodicit.pl]
[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html] Autodestrukcja

siuwax ban
 Wysłana - 23 marzec 2008 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

a stwórzcie sobie LD, ze uprawiacie sex <yes>
nowe metody zaspokajania

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

OOBE i LD Tak ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Warto przeczytać: Etruskowie | Telepatia, jak to się je? | Kamienne dyski w Chinach | Starszy brat a inteligencja | Siedem razy dostał piorunem | niewiem jak temat nazwac %-) wazne | Inka w Norwegii - archeologiczna zagadka sprzed 1000 lat | Incydent w Roswell - nowe fakty | Dwumetrowy potwór terroryzuje wrocławian | Jak to sie nazywa? | Kot, który zwiastuje rychłą śmierć | Prekognicja a tachiony | Automatyczne pisanie | >>>>>> INFO. Test Działu <<<<<< | Telepatia -- pawdziwe zdarzenie... | Wasze niezwykłe zdarzenia, doświadczenia, umiejętności itp. | stulejarz | rysunek | nasze rysunki | armani crew | praca na statku | dietetyka | zyzz video | restauracja | kolekcja | 406 | skapana w poscieli | zdjecie butow | sławni polacy | kennedy | powstanie dwoch panstw niemieckich po 2 wojnie swiatowej | hannibal | s animal opowiadania eks aon | LALIQUE POUR HOMME EQUUS | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.