FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38827 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
OOBE oraz LD 
[powiadom znajomego]    
Autor "OOBE oraz LD"   

pajak987
 Wysłana - 9 marzec 2008 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

A zjawa Cie dusiła?

sokzrurka
 Wysłana - 10 marzec 2008 09:22      [zgłoszenie naruszenia]

łe Panowie... Wczoraj poczytałem trochę o tym obe i znalazłem z odnośnika tu na forum jeden z łatwiejszych sposobów. Postanowiłem spróbować. Mianowicie obudziłem się o 3 w nocy i zacząłem sobie przypominać ten sposób ale nie chciało mi się go robic tylko sobie wyobrażać. I w myślach ruszałem palcem u stopy jakieś 30 sekund później wyobrażałem sobie jak ktoś zatyka nos i obserwowałem tą osobę. Nagle takie zbliżenie i ta osoba puszcza nos i odpływa. Obserwuję dalej a to jestem ja i moja twarz idealnie odwzorowana każdy szczegół.Poczułem ogromny strach i zacząłem krzyczeć i chciałem się przebudzić nagle ogromne ciarki na całym ciele tak jakbym wskoczył do swojego ciała z zewnątrz i dodam że nie mogłem się ruszać przez chwile tylko otwarłem oczy i byłem przestraszony maksymalnie. Nie mogłem po tym zasnąć. Napisze że to nie są żarty i żadna ściema. Może działo się to w mojej wyobraźni ale czułem jakbym serio był na zewnątrz.Pozdrawiam
PS> teraz tak czytam i wychodzi na to że to był sposób na ld to ja ****a nie wiem, czułem jakbym wyszedl z ciała.
Zmieniony przez - sokzrurka w dniu 2008-03-10 09:23:31

Zmieniony przez - sokzrurka w dniu 2008-03-10 09:26:48

chcesz więcej - płać więcej

pajak987
 Wysłana - 10 marzec 2008 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

Bo LD jest podobne i rownie realistyczne jak jawa, a z obserwowaniem siebie to jeszcze nic. Najlepsze jak patrzysz rownoczesnie na siebie z boku i tormalnie, tak z dwoch perspektym
Albo patrzenie na 360 stopni tez jest fajne

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 1 kwiecień 2008 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie sobie uswiadomilem ze jestem dzieckiem LD od malego potrafilem kontrolowac swoje sny wedlug wlasnego uznania, jednak dopiero teraz wiem ze tego dobrze nie wykorzystywalem. Problem tkwi w tym ze rzadko zapamietuje sny jak mozna mi pomoc? Slyszalem ze trzeba powtarzac przed snem "Gdy sie obudze rano, zanim otworze oczy przypomne sobie moj sen" probowalem i nic;/

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

pajak987
 Wysłana - 1 kwiecień 2008 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

Moze pieprzysz tak do siebie jak czasem pijak ktorego mijasz na ulicy ? Jak bedziesz pieprzyl na odpi**** to nic dziwnego. Poza tym zapisuj swoje sny ze wszystkimi szczegółami

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 1 kwiecień 2008 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

od jakiegos czasu sie staram minimalne efekty sa ztn po przebudzeniu wiem ze cos mi sie snilo ale niewiem co (wiem ze zawsze sie cos sni ale nie zawsze o tym pamietamy)

Ale to co napisalem w poprzednim poscie to "objawy" LD?

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

pajak987
 Wysłana - 1 kwiecień 2008 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Tego to Ci nie moge powiedzieć, bo to powinieneś sam wiedzieć. A na tym mozna sie łatwo przejechać. Często komuś sie wydaje że to LD z racji tego, że nigdy go nie doświadczył i nie wie co to jest do końca. A może to nie być LD a tylko co podobnego

batoniq
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

ja wczoraj(w zasadzie dziś) znalazłęm sie w samym cetrum najazdu kosmicznego tylko sie niesmiac:D
*******lałem ile sił w nogach a matka rano mowi mi ze sie miotam przez sen :-% to było tak realistyczne ze sie przestraszylem...takie jazdy miewam czasem

(.)(.)

Ylona666
 Wysłana - 9 maj 2008 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ja kiedys obudzilam się w środku nocy, a gdy zaczynalam zasypiac ( a przynajmniej tak myślałam )poczułam jak unoszą mi się ręce, później nogi, a w koncu cale cialo oderwało sie z łózka i widzialam sie z góry... Dryfowałam sobie po pokoju, ale powiem Wam ze to nic przyjemnego, bo strasznie się bałam, w dodatku nie miałam żadnej kontroli nad swoimi ruchami, bałam się że uderzę o sufit, nie mogłam ruszac rękami, niczym popropstu, gdy juz wrocilam jakims cudem do ciała byłam przerażona... Bałam się zasypiac lub wogole tracic jakakolwiek kontrole nad swoimi myslami. poszłam do rodzicow, oni mnie wygonili i kazali isc spac :P gdy sie polozylam, chwile pozniej czulam jak znow unosza mi sie rece i nogi, ale w porę to przerwałam, bo strach jaki mni ogarnal przed powtórką byl silniejszy. Nie wiem czy to bylo OOBE , ale napewno nie LD. Powiedzcie mi co to było. ???
A co do paraliżu sennego to jest straszne.... Chce sie krzyczec a jedyne co sie ze mnie wydobywa to taki jakby ruch powietrza, w dodatku bez zadnych słów... i ten straszny szum... poczucie ze cos zlego sie do mnie zbliza... kazdy wlosek staje deba.... nienawidze tego... ale niestety nie mamy na to wpływu.

pajak987
 Wysłana - 9 maj 2008 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

Może to były zwykłe hipnagogia? (przynajmniej to co opisalas na koncu). To latanie to moglo być rownież LD (OOBE chyba też)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 22 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

OOBE oraz LD

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22