FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38827 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
OOBE oraz LD 
[powiadom znajomego]    
Autor "OOBE oraz LD"   

maly654
 Wysłana - 25 sierpień 2008 07:30      [zgłoszenie naruszenia]

dzisiaj po raz pierwszy w zyciu doświadczyłem paraliżu sennego Opisał bym ale jak tylko pomyślę o tym to mam ciary i łzy mi sie do oczu cisna. masakra, normalnie jestem posrany.

Kutagawa
 Wysłana - 29 październik 2008 02:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem paraliż senny tylko jak byłem mały, tak z 5-6 lat. Trwał niekiedy nawet 30 sekund, a że nie wiedziałem wtedy co to jest to byłem przerażony, matka ani ojciec mi nie wierzyli i mówili że zmyślam dzięki temu byłem posrany. Ostre uczucie jak z całej siły chcesz się poruszyć a kurva po prostu nie można :D

nie skuma tego nikt, kto nigdy tego nie miał, bardzo specyficzne uczucie gdy cialo nie reaguje na polecenia.

Zmieniony przez - Kutagawa w dniu 2008-10-29 02:38:58

[pown.it/2591]

finezyjna
 Wysłana - 10 listopad 2008 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

racja racja z tym paraliżem...Człowiek biedny lezy,pot po nim spływa,a jednoczesnia ciary po nim przechodzą no i ledwie oodychać może:/ niedawno doznałam takiego paraliżu tuż po OOBE,byłam cholernie przerażona i jeszcze słyszałam jakieś trzaski w pokoju,brrr

Shirru

Waszka G

Wysłana - 16 listopad 2008 00:22      [zgłoszenie naruszenia]

Parę dni temu miałem po raz pierwszy paraliż senny. Muszę się przyznać, że ja, zatwardziały ateista, przez chwilę wierzyłem, że nawiedził mnie jakiś demon. Śmieszna sprawa, bo kiedy w pewnym momencie mogłem w końcu dobyć głosu powiedziałem głośno i wyraźnie "*******laj ****u" i podziałało<yes>

myNamE
 Wysłana - 16 listopad 2008 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie doświadczyłam żadnego z tych "uczuc"...ale mam często takie cos ze no spie sobie np ide spac o 21 i se przypuscmy spe 15 mintu i nagle tak jakbym spadała i sie budze zeby nie spasc ale tak naprawde nie spadam tylkose na spoko leze nie kumam tego...leze se i nagle czuje ze spadam ale tak naprawde to se leze dziwne...nieraz mam tak ze jak spie to mam normalnie tak ze nagle zamachne ręką raz spałam w samochodzie gdzies tam jechalam i nagle *** normalnie sie zamachłam i sie obudziłam juz myslalam ze koles który koło mnie siedział bedzie sie brechtac no ale coz....dziwne to jest...ale co do Oobe i ld to nie wiem i paralliz senny nie chciałabym przezyc.....a kiedys mialamtak ze cos mi sie snilo...ijaks kulka ognia leciala....mam przyszla obudzila mnie bo szkoła..no to ja ok ale cały czas no widzialam pokój iwgl ale caly czas widzałam przed oczami tą kule macahałm rękami i nie wiem jakos tak znikło....

SkAtY

Shirru

Waszka G

Wysłana - 16 listopad 2008 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Uczucie "upadania" podczas zasypiania mam dość często.

OnlyYou69
 Wysłana - 16 listopad 2008 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

OOBE próbowałem różnymi metodami pare objawów było dreszcze itp.ale nie umiałem tego doprowadzić do końca(wyjścia z ciała) LD miałem pare razy :)

Zmieniony przez - OnlyYou69 w dniu 2008-11-16 18:54:58

Zmieniony przez - OnlyYou69 w dniu 2008-11-16 18:55:23

Najważniejsze aby iść twardo przed siebie ...

myNamE
 Wysłana - 16 listopad 2008 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo mnie ciekawi oobe i ld ale nie wiem czy chciałabym przezyc któres z nich a napewno nie paraliz ...moja mam to wgl w to nie wierzy mówi ze to ******ły i ze nie uwierzy dopuki nie przezyje...moja kolezanka mówi mi zebym sobie nie zasmiecała umysłu....aprzecierz to nie jest nic jakiegos nie wiem magicznego czy nie wiem robiienie takich sztuczek jak coperfield...no ale coz kazdy wyaza wlasną opinie....

SkAtY

Monts
 Wysłana - 2 grudzień 2008 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

W życiu bym tego nie zrobił, to straszne, że w ogóle takie coś istnieje.

I won't cry for all the hunger in my heart, no
I won't cry because I've made it through this far
Just coz you're raising the bet and call the shots now on me, ooh...

pajak987
 Wysłana - 2 grudzień 2008 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

...moja mam to wgl w to nie wierzy mówi ze to ******ły i ze nie uwierzy dopuki nie przezyje...moja kolezanka mówi mi zebym sobie nie zasmiecała umysłu....

Nie chce nikogo urazić, ale takie wypowiedzi są smieszne (razem z wypowiadającymi sie), szczególnie zwazając na to, iz najczesciej tak do tego podchodzą zatwardziali katolicy

Zmieniony przez - pajak987 w dniu 2008-12-02 19:14:40

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 22 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

OOBE oraz LD

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22