FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2243 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Sport
O Euro inaczej 
[powiadom znajomego]    
Autor "O Euro inaczej"   

bezemocji
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 15:32       

Przeniesiona przez J-J z działu 'EURO 2012'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Klagenfurt przeszedł do historii jako miasto, którego mieszkańcy totalnie olali swoje Euro. Kompletny brak społecznego zaangażowania, radosnej sportowej euforii. Na czas meczy pozamykali swoje sklepy, zabili deskami okna ... i wyjechali do swoich domków letniskowych. Aby przeczekać najazd hałaśliwych kibiców. W Barcelonie w 1992 odnowiono całe dzielnice. Kiedy kibice wyjechali, miasto podniosło czynsze z powodu lepszego standardu mieszkań. Mieszkańcy wyprowadzali się, bo ich było nie stać. I po co nam były te igrzyska ? - pytali. Podobnie wielu myśli u nas wbrew obowiązkowemu entuzjazmowi. O jakichkolwiek stronach ujemnych nie mówi nikt. Rzecz jasna drogi, dworce, hotele, lotniska zostaną, polepszy się poziom cywilizacyjny. Jednak dla wielu zwykłych ludzi, nie interesujących się sportem Euro to tylko udręki, korki, hordy pijanych kibiców, rozgrzebane ulice i hałas ślimaczących się placów budowy. Na mecz czy ulicę strach wyjść. Emerytów, gospodynie domowe, kobiet nie znających o co chodzi w tym kopaniu piłki naprawdę euro nie podnieca. Wielu mieszkańców dużych miast już myśli o wyjeździe na działki i do natury. Tak też myślą o naszym wielkim zaszczycie i historycznym wydarzeniu

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

skąd artykuł ?

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Ekspert -

bezemocji
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

Dane z lektur prasy - np. Newsweeka. To nie zawodowy artykuł .... zwykły post na forum

-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

gdzies ostatnio to czytalem
ale nie pamietam gdzie

<<<!!!ARSENAL LONDYN!!!>>>

!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Specjalista -

J-J
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

nic im się nie stanie, jak raz w życiu nie będą mieli spokoju i ***ie mnie to, że komuś to nie na rękę. Dla ogromnej liczby ludności będzie to wielkie święto. Wszystkim dogodzić nigdy się nie da

Prezes Rady 11

Ekspert -

Black Pete
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

Dwa tygodnie jakoś przemęczą, zawsze można w tym czasie zaplanować wyjazd urlopowy jeżeli kogoś aż tak to razi.

R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Ekspert -

bezemocji
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

Nie denerwujcie się na babcie! Chcą spokoju a nie podniecania się sportem o jakim nie mają zielonego pojęcia. Ot, jest w kraju ileś milionów ludzi, którym piłka wisi. Przypomniałem o nich, są tacy i w innych krajach. Żeby była jasność jestem kibicem za naszymi, ale nie wszyscy są kibicami

J-J
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

spoko, ja się na pewno nie denerwuje, napisałem tylko, że mnie to ***ie

Prezes Rady 11

Ekspert -

master2405
BROKER
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 02:32      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze się ktoś znajdzie, kto szuka dziury w całym
nie sądzę,żeby dochodziło podczas rozgrywania meczy do jakichś przesadnych burd na ulicacha, czy innych nie wiadomo jakich ekscesów, gorzej bywa na meczach ligowych u nas, a służby odpowiednie na pewno sobie nie pozwolą na to,żeby do takich rzeczy dopuścić i stracić twarz na arenie międzynarodowej

a to jakie korzyści przyniesie nam Euro są niewymierne i naprawdę narzekania jakiś babć, czy innych tego typu ludzi ja mam np daleko w dupie, bo Ci zawsze narzekają

_Dublin_Drinking_Team_

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 08:25      [zgłoszenie naruszenia]

spokoju chcą Warszawiacy a nie ciągłych strajków, spokoju pewnie chcą mieszkańcy Częstochowy , a nie tabunu pielgrzymek

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

Black Pete
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

Mieszkańcy Poznania też domagają się spokoju, zamiast tych targów ciągle!

R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

O Euro inaczej

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Obtarcia stóp? Sportowcy pomóżcie! | Ale akcja ! | Tenis Stołowy | jakie rolki do śmigania?? | Pilkarze pobici przez fanów | mecz Polska-Litwa w Bełchatowie | Adresy e-mail zawodników | POLSKA LIGA BASEBALLA 2006 | [Wywiad] Doda Rabczewska: Na piłce raczej się nie znam | F.C. Barcelona | Nasi idole ;-) | [Gra] Striker of the month | FIM SPEEDWAY GRAND PRIX | OE: Kto będzie mistrzem Polski w piłce nożnej? | Romario | Jaki sport wypromował(a)byś w Polsce ?? | auto do 20 tys | filip_o5 | bezrobotni | przegrańcy | homo | czarne buty | rowerowe | thong | celebs | maffka | praca w szwecji | Rozk?ad normalny liczby sygna??w o awarii docieraj?cych do punkt?w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz?dzenia elektroniczne | Niesmia?o?? | nie lubi? je?? musli z mlekiem | znalaz?em j? | wojna ?wiatowa | cherry | koks? ? ???? ?w | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.