FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4047 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
O co Kaman?  
[powiadom znajomego]    
Autor "O co Kaman? "   

otheerian
 Wysłana - 10 wrzesień 2017 18:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! Od pół roku spotykam się z panna i próbuje rozkminic co się stało w przeszłości, że się tak zachowuje. Więc tak seksu jeszcze nie było ponieważ... Gdy siedzimy i się przytulamy czy tam całujemy to czasem złapie mnie za jaja pobawi się itd.,ale gdy np ja chcę ją dotknąć tu czy tam to od razu wielki bulwers. No, ale gdy już się dobrze napije to hamulce jej puszczają... Ostatnio zadzwoniła do mnie po imprezie dobrze wstawiona żebym przyjeżdżał i zrobił z nią co tylko chcę, ale tak wyszło, że byłem daleko i nie mogłem. No i na jaw wyszła taka sytuacja, że ona tam kogoś kiedyś miała i się z nim bzykała. Ja jej kiedyś powiedziałem, że jej przeszłość mnie nie interesuje, bo sam mam różne akcje o których raczej nie chciałaby wiedzieć. Więc pytam się prosto z mostu o Ch... jej chodzi czy jestem jakis tredowaty czy co, że tylko po pijaku mi wyjeżdża z takimi tekstami, a na trzeźwo nie da się ruszyć. Dostałem odpowiedź, że to jest związane z jej przeszłością.

Oczywiście ogólnie dziewczyna jest ok. Od razu mówię, że nie chodzi mi tylko o ten seks. Tylko nie mogę jej ogarnąć sama mnie molestuje, a gdy ja próbuję to mnie odpycha. Dodam, że kontaktu nie było, bo nawet nie da się dotknąć. Może ma jakąś traume po tamtym seksie?

Rozkminia ktoś o co jej chodzi, bo zaczyna mnie to już wkur*iać.

Zmieniony przez - otheerian w dniu 2017-09-10 18:32:09

Zmieniony przez - otheerian w dniu 2017-09-10 18:33:48

Zmieniony przez - otheerian w dniu 2017-09-10 18:37:52

adamoosi
 Wysłana - 10 wrzesień 2017 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba było wtedy nie byc daleko wtedy do niej przyjechac jak ciebie oczekiwała, nie było cie kiedy ona liczyla na twoje wsparcie, wiec dlatego tak to sie koslawo uklada wg mnie, pozdro

arch1ebald
 Wysłana - 10 wrzesień 2017 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

^ j3bany, nie dziwie sie, ze ni chvja zamoczyc nie mozesz )))))

@otheerian, ciezko wnioskowac cokolwiek, bo twoj opis nie jest jakos szczegolnie tresciwy.
moze rzeczywiscie cos sie stalo, i ma jakis uraz/lek przed seksem, ktory po alkoholu jej mija? a moze widuje sie jeszcze z jakims innym typem? albo jeszcze cos innego?

masz 2 opcje - albo poczekac i przeczekac, albo olac to i poszukac sobie innej.

mozesz sprobowac ja naklonic do rozmowy, ale jezeli faktycznie cos nie gra, to raczej nie wypali, a wrecz moze sprawic, ze bedzie jeszcze bardziej wycofana. kolega mial podobna sytuacje - nie dowiedzial sie, o co chodzilo, znajomosc bez seksu dosyc szybko (~2 miesiace) uschla, a ona jeszcze szybciej znalazla sobie innego nieswiadomego. tylko, ze u kolegi byl nieco inny bieg wydarzen niz u ciebie.

Zmieniony przez - arch1ebald w dniu 2017-09-10 21:37:21

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

otheerian
 Wysłana - 10 wrzesień 2017 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

Generalnie chodzi o to, że chętnie bym to z nią wyjaśnił, ale sam trochę spalilem temat, bo powiedziałem, że nie interesuje mnie jej przeszłość i teraz wyjdzie na to, że drąże temat, ale znowu ona najwidoczniej nie potrafi tej przeszłości wyrzucić z pamięci. Strasznie mnie to wku**ia, że bardzo dawna relacja z jakimś typem, którego nazywa ''skur**elem'' prawdopodobnie przełoży się na naszą znajomość, a nawet na jej rozpad. Noo i chodzi o to, że nie wiem jak ugryźć ten temat... Mógłbym też to wszystko olać, ale chciałbym jeszcze spróbować.

arch1ebald
 Wysłana - 10 wrzesień 2017 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

jakie przywiazanie do wypowiedzianych slow nie staraj sie byc swietszy od papieza. nie powiedziales jej, ze jestes singlem, podczas gdy tak naprawde jestes zonaty i masz 4ke dzieci.

chcesz pogadac z nia o czyms, przez co wasza znajomosc nie funkcjonuje tak, jak powinna - masz do tego absolutne prawo - tak samo, jak i ona ma prawo ci nie odpowiedziec. wtedy ty to albo zaakceptujesz, albo nie. tak czy inaczej, nie masz specjalnie nad czym rozkminiac, po prostu porusz ta kwestie jak sie bedziecie widziec, i tyle. co ma byc, to bedzie. bierne czekanie na rozwoj sytuacji w zwiazku rzadko kiedy jest dobrym rozwiazaniem

~ulti, 2k18

Rinokot
 Wysłana - 10 wrzesień 2017 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

jesteś z Wrocławia?

Jedyny znawca filmowy na forum.

otheerian
 Wysłana - 10 wrzesień 2017 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jestem.

Nie chodzi może o przywiązanie tylko ja zaczne drazyc temat to i ona też zacznie, a święty nie jestem. Tylko, że ja wszystko zostawiam w tyle i to nie przekłada się na naszą znajomość. Chwilę poczekam, a jak dalej będzie kwas to porusze ta kwestie i będzie co będzie.

Aaa i wiesz może mi nie odpowiedzieć, ale na dłuższą metę to jest przecież chora sytuacja...

Zmieniony przez - otheerian w dniu 2017-09-10 22:15:32

arch1ebald
 Wysłana - 10 wrzesień 2017 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

nikt nie jest swiety ale jezeli tak stawiasz sprawe, to nie licytuj sie z nia na zasadzie 'ok, ja ci powiem, ale wtedy ty mi tez powiesz', tylko powiedz cos w stylu - 'laska, nie bzykamy sie od X czasu - trzeba cos z tym zrobic, bo dlugo tak nie pociagniemy', i tyle. mowcie o was, tu i teraz, a nie o tym, co bylo kiedys.

~ulti, 2k18

max-scifi
 Wysłana - 19 wrzesień 2017 23:41       [zgłoszenie naruszenia]

lasia nie wie czego chce, poza tym ze chce byc adorowana i zeby kazdy byl na skinienie palca. stąd jej macanie po jajkach ale w drugą strone to nie. to ona ustala zasady.

a ty jesteś pizzzzzzzda.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

O co Kaman?