FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2042 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
O co jej chodzi? 
[powiadom znajomego]    
Autor "O co jej chodzi?"   

Vesoly
 Wysłana - 14 listopad 2005 00:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jestem z Olsztyna a od Pażdziernika studjuje w Gdańsku na PG. W grupie na 29 osób mam 2 dziewczyny i tak się złożyło że z jedną z nich bardzo przypadliśmy sobie do gustu. Wszystko się bardzo szybko potoczyło(w sensie emocjonalnym) i po niecałych trzech tygodniach było wyznanie miłości z jednej i z drugiej strony i mniejwięcej od tego czasu jesteśmy oficjalnie razem. Sytuacja wygląda tak że jesteśmy bardzo szczęśliwi ze sobą i żadne z nas nie chciałoby tego stracić. Jesteśmy wobec siebie szczerzy, ja troche bardziej wylewny, ona mniej, troche się różnimy ale charakterami, ale to nie ma znaczenia. Czasami ja chce o czymś poważniej pogadać, a ona nie ma ochoty, albo nie chce iść ze mną na impreze-spontana albo jeszcze coś. Dla mnie to są mało istotne rzeczy, a sęk tkwi w tym że po czymś takim albo wieczorem albo natępnego dnia słysze że ona bardzo chce być ze mną, ale jeszcze bardziej zależy jej na moim szczęściu i może byłoby lepiej dla mnie jakbym znalazł kogoś bardziej pasującego do mnie, kogoś kto spełni moje potrzeby itp. Kilka razy mówiła mi to na gg, raz w realu(płakała prz tym). Tłumacze jej wtedy że nie chce nikogo innego, że tylko na niej mi zależy, ale długo muszę się starać żeby jej to przetłumaczyć a i tak po kilku dniach znowu słyszę to samo. Powiedzcie jak mam jej to raz na zawsze wytłumaczyć, bo mi już ręce opadają.

djNokio
 Wysłana - 14 listopad 2005 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

Wyślij jej linka do tego tematu. To się wydaje głupie ale na prawde może zadziałać. Jak chcesz to ja moge jej wyslac i powiedziec, ze cie znam i przez przypadek znalazlem to w sieci :D.

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

rx
 Wysłana - 14 listopad 2005 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

Cholera, w tym musi byc cos wiecej. To wyglada jakby cos przed Toba ukrywala. Nie wiem, to moze byc nawet sprawa kalibru jakiejs choroby czy cos takiego. Oby nie, powodzenia!

Zmieniony przez - rx w dniu 2005-11-14 00:19:34

iwonus_s
 Wysłana - 14 listopad 2005 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ona może się boi, że imprezy są ważniejsze dla ciebie niż ona
hmmm, albo naprawdę tak zależy jej na twoim szczęściu, albo mówi tak bo chce to powoli zakończyć (wasz związek)

często razem gdzieś wychodzicie?? może ona poprostu nie lubi imprezować??

nie chce rozmawiać na poważne tematy, hmmm, to dopiero dziwne.........

Zmieniony przez - iwonus_s w dniu 2005-11-14 00:21:25

..............

Znawca -

Vesoly
 Wysłana - 14 listopad 2005 09:14      [zgłoszenie naruszenia]

djNokio: To raczej nie jest dobry pomysł, jakby to przeczytała to znowu bym usłyszał że lepiej będzie jak znajde kogoś innego, bo ona nie spełnia moich oczekiwań, i mam problemy przez nią, że aż na forum z tym ide itp.

rx: Możliwe, choć wydaje mi się że w takiej sytuacji troche inaczej by się zachowywała, bo te jej gadanie jest za każdym razem żciśle związane z jakąś sytuacją (np. impreza), ale będe musiał to wybadać

iwonus_s: Nie wydaje mi się żeby bała się że imprezy są ważniejsze - za każdym razem jak mam gdzieś iść to najpierw bardzo długo ją namawiam, żeby poszła ze mną, a jak się nie udaje, to potem dostaje odemnie kilka smsów że bawie się tak sobie bo nie ma jej przy mnie, a jak przed wyjściem pytam czy nie ma nic przeciwko żebym szedł to zawsze mówi że nie.
Zakończyć raczej nie chce, bo to tak naprawde się dopiero rozpoczeło i nam obojgu bardzo zależy, to widać gołym okiem. Razem raczej rzadko imprezujemy, może rzeczywiście tego nie lubi, ale imprezy są tylko jedną z przyczyn takiego jej zachowania.

M-F
 Wysłana - 14 listopad 2005 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

JA MYSLE ZE, JEST ZAZDROSNA JAK CHODZISZ NA IMPREZY SAM I BOI SIE ZAANGAZOWAC -BOI SIE ZE KOGOS POZNASZ I JA RZUCISZ

TAK MI SIE WYDAJE A CZEMU NIE CHCE Z TOBA CHODZIC NA IMPREZY TO NIE MAM POJECIA, MOZE POPROSTU NIE LUBI, ALBO SIE WSTYDZI ETC

WEZ JA RAZ NA JAKAS IMPREZE CHOCBY SILA.. RAZ ZEBY SPROBOWALA I MOZE COS SIE ZMIENI

czanymotyl
 Wysłana - 14 listopad 2005 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

wmawianie:"nie pasujemy do siebie, bedziesz szczesliwy z inna, nie jstem dla Ciebie" to typowe, wiesz, ona zapewne coś ukyrwa, nie chce Ci o czyms powiedzie,c nie jste w pełni z Toba szczera, muszisz "delikatnie" sie zapytac o co jej chodzi, dlaczego tak ciagle , mowi, zacznija ja przekonywac, ze ja "kochasz" chcesz spedzac z naia kazda chwile, mowiesz, ze nie pasujecie do siebie, macie inne charaktery, wiesz, nie mam na swiecie takich samych osób, ludzkie przywyczaneia sie inne, kazdy jest inny, wiec podejscie musi byc indywidualnie, rozmowa zawsze pomaga, ale musi byc to szczera rozmowa, a nie wyrzucanie sobie czegos!

%-)

Specjalista -

zaborek
 Wysłana - 14 listopad 2005 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

prawda jest jedna nie kocha Cie i uswiadom to sobie

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

grzecho2
 Wysłana - 14 listopad 2005 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

czanymotyl
Ma 100% racji, jak przeczytałem wszystko od początku to pierwsze co przyszło mi na myśl że ona coś przed tobą ukrywa możę krępuje sie Ci to powiedzieć, poprostu musiasz ja oto zapytać. W związku jest różnie by obie strony się dobrze rozumiały żadna ze stron nielubi manipulacji bo prędziej czy później któraś odejdzie, dlatego wydaję mi się że ona poprostu chce żebyś był szczęsliwy i przytym miał wolny wybór w podejmowaniu decyzji, poprostu niechce tobą kierować. Ale niepotrafie ci pomóc bo też delikatnie mówiąc nierozumie jej podejścia, żebyś sobie znalazł inną...
Niewiem czy dobrze to ująłem jak co to dać mi bana :P

nioonia
 Wysłana - 14 listopad 2005 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

a jak przed wyjściem pytam czy nie ma nic przeciwko żebym szedł to zawsze mówi że nie.
jak dziewczyna tak mowi to zazwyczaj chodzi o to zebys zawrocil i powiedzial ze jednak zostajesz z nia heh
trudno powiedziec przeciez co jest przyczyna zachowania ale tak jak inni mowili cos przed Toba ukrywa...

Znawca -

butt3rfly
 Wysłana - 14 listopad 2005 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

A ja mysle ze moze jest niedowartosciowana? Moze nie miala nigdy takiego powanego chlopaka, moze cos kiedys w jej zyciu sie zdarzylo? To tez wez pod uwage.. Mozliwe ze nie docenia sama siebie i jest strasznie zakompleksiona.. Tak to widze..

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

O co jej chodzi?

Strony: 1 2