FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5112 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
O co jej chodzi ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "O co jej chodzi ?"   

Morsik1991
 Wysłana - 19 marzec 2008 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za pomoc.

Darkholme
 Wysłana - 19 marzec 2008 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, wyidealizowaneTo Twoje pierwsze takie uczucie, więc wszystko jest dla Ciebie nowe, świeże, czyste. Dziewczynę wyniosłeś niemal do pozycji bóstwa, bo w końcu jest taka super No i dobrze, to piękne.. Tylko szkoda, że póki co z tego nic nie ma. Deklarujesz, że jeżeli będzie tego chciała, to spróbujesz być dla niej przyjacielem (to też jest, sory za słowo, urocze), tylko czy dasz radę? To może być dla Ciebie bolesny upadek i skończy sie sielanka.

Oż ryp Wypowiadam się na założony przez Ciebie temat, a sama jestem zaledwie rok od Ciebie starsza i w dodatku wcale w miłości niedoświadczona Heh, no ale to są tylko takie moje obserwacje z zewnątrz, więc warto wziąć je pod uwagę.
Życzę powodzenia

Zmieniony przez - Darkholme w dniu 2008-03-19 14:30:50

nawet dyskretny anioł nie stoi osobno

Morsik1991
 Wysłana - 19 marzec 2008 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki ;))
Nawzajem powodzenia jezeli w czyms potrzebujesz heh

Darkholme
 Wysłana - 19 marzec 2008 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

Heh, no jeżeli w czymś mi potrzeba to w tym, by właśnie nie być taką, jak ta Twoja wybranka i nie traktować chłopaków, jak kolegów/przyjaciół, a w końcu przed którymś się naprawdę otworzyć. No ale nic na siłę i na to przyjdzie czas. Mam tylko nadzieję, że za nim to nastąpi, nikt przeze mnie cierpiał nie będzie. Poczucie winy i te sprawy.. wiem, brzmi egoistycznie, ale cóż.

Zmieniony przez - Darkholme w dniu 2008-03-19 14:48:11

Morsik1991
 Wysłana - 19 marzec 2008 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

No ale przeciez ona nie robi tego specjalnie:P Kazdy ma prawo aby miec kolegow/przyjaciol. To tylko tak na mnie trafilo, ze sie w niej zakochalem. Tak samo Ty mozesz traktowac chlopakow jak kolegow/przyjaciol. Ale jak dojdzie do tego, ze ktoras ze stron sie zakocha to najlepiej zakonczyc to. =/

Darkholme
 Wysłana - 19 marzec 2008 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

No nie, nie twierdzę, że specjalnie, na to się nie ma wpływu i ja o tym wiem z autopsji Napisałeś, że jeżeli w takim przypadku jedna ze stron się zakocha, to najlepiej to zakończyć.. czyli że co? Zakończysz to? Zupełnie się od tego odciąć nie masz jak, a przecież pisałeś, że nawet nie chcesz, bo ją bardzo lubisz i jesteś zakochany. Przerypane, tak czy owak będzie ból.

Ile Ty w końcu masz lat? W 1st poście napisałeś, że masz 18, a w nicku masz rocznik 1991, to się nie zgadza.

Morsik1991
 Wysłana - 19 marzec 2008 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

W poscie jest literowka ;)
No NAJLEPIEJ by bylo to zakonczyc. Ale ja nie mam zabardzo jak i po za tym nie chce. Mam taka cichutka nadzieje, (0,000000001%) , ze moze jednak kiedys hehe:D ale moze mi przejdzie ;)

Darkholme
 Wysłana - 19 marzec 2008 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

O kurcze, to tak dla Twojego dobra nie karm tych nadziei za bardzo, żeby się nie rozrosły. Skoro bardzo ją lubisz to kontynuuj znajomość, ale może warto się rozejrzeć dookoła? Może znajdzie się jakaś inna koleżanka? I nie chodzi mi o pakowanie się w jakiś fikcyjny związek, żeby zapomnieć o poprzedniej pannie, bo to wredne zagranie. Może jesteś w tej chwili tak zajety tą dziewczyną, że nie zauważasz innych, równie wartościowych i zamykasz sobie tym samym drogę do szczęścia?
No dobra, teraz to paplam, bo tak naprawdę nie wiem co Ci doradzić Po prostu szkoda, żebyś się rozczarował, a potem miał żal do siebie, do niej , a najlepiej to do wszystkich innych kobiet, które w życiu jeszcze spotkasz.

Morsik1991
 Wysłana - 19 marzec 2008 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

Juz wszystko co bylo mozliwe to mi doradzilas ;)
Teraz ja to musze rozegrac.
Tylko mam takie pytanie jeszcze do kobiet/dziewczyn.
Jezeli komus sie za***iscie ze mna rozmawia, dogaduje sie ze mna, zwierza mi sie, zagaduje ciagle do mnie sam(a), pisze ciagle pierwsza, to czemu nie moze ze mna byc? Dowiedzialem sie, ze nie ma tego "czegos" a co to jest to "cos"? Moze chodzi o wyglad? Chociaz ona twierdzi, ze nie zwraca na to uwagi. Brzydki nie jestem ale jakis super model tez nie. Bo np ja nie zwracam uwagi na wyglad =/

Darkholme
 Wysłana - 19 marzec 2008 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

To przesławne "coś" to tak naprawdę nikt nie wie czym jest. Szkoda, bo byłoby o wiele łatwiej, ale z drugiej strony o tyle samo nudniej. Nie wiem dlaczego ona nie chce z tobą być. Może goni za jakimś wykreowanym w jej głowie ideałem, a przez to omija ją szczęscie, które krąży wokół niej, bo zwyczajnie go nie zauważa. Może rozpamiętajue dawny nieudany związek i cały czas tęskni za tym co było. A może jeszcze coś innego.

Daj znać, jak Ci idzie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

O co jej chodzi ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: znowu problem natury kobiecej ;p | dziwna sutuacja?"co robic? | Pewnie znowu nawrzucacie.. | żona chce odejść | jak zadziałac?? | Shit test | jak sie rozstać z dziewczyną? | co o tym myślec ?? | Doradźcie szybko - przyjaciolka mojej kobiety | Wybaczylibyście zdradę? | co robić?? | Kocham Ja Ponad Zycie. | Moja dziewczyna i balety. | Zerwać z dziewczyną. | doradźcie co w tej sprawie... | Czy są tu jakieś kobiety ? | patrz w lusterka | cilest | amber gold | Adobe Creative Suite 6 Master Collection 2012 PL | kozłoski | wygryw | bibliotekoznawstwo | studniówka | Rocco Siffredi | Rocco | acta | avee | imprezy uA ywki seks | ostrovit isolate | hpv | ola szwed | instruktaż | aleksandra woźniak | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.