FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5111 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
O co jej chodzi ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "O co jej chodzi ?"   

arol1983
 Wysłana - 11 październik 2008 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Według mnie nie ma sensu robić nic na siłę. Im bardziej jedna strona w związku się zaangażuje w związek, tym mniej do związku będzie wnosiła do związku druga strona. Jeśli dziewczynie zależy, to się sama powinna odezwać, a jak nie, to znaczy, że nie była warta takiego wartościowego faceta jak Ty. Jeśli się odezwie, to pokaż jej, że nie jest dla Ciebie najważniejsza, niech sobie myśli co chce (ale podtrzymaj jej wartość, jako osoby), pokaż, że się cenisz i masz honor, dziewczyny lubią twardzieli, prawdziwych facetów, a nie mięczaków. Głowa do góry i powodzenia

nie ma brzydkich kobiet i nie ma kobiet nie do zdobycia

wygnany
 Wysłana - 11 październik 2008 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

Za dużo przeklinasz

****a właśnie mnie olśniło. Dzięki Vidal, SOG.

arol1983
 Wysłana - 12 październik 2008 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedziałem co myślę, można się z tym zgodzić lub nie.

czarnuch_
 Wysłana - 12 październik 2008 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

czemu Ty się ciagle starasz? Nie możesz miec pretensji o to że ona Cie traktuje jako kolege ( bo na to wygląda )

_______

Rothen
 Wysłana - 12 październik 2008 01:59      [zgłoszenie naruszenia]

to dobrze że tak powiedziała

arol1983
 Wysłana - 12 październik 2008 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro Cię olewa, to na razie sobie ją daruj, jeśli jej będzie zależało, to się odezwie, pamiętaj, że tego kwiata jest pół świata, każdy kwiat jest niepowtarzalny i ma coś pięknego w sobie

mainboard
 Wysłana - 12 październik 2008 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

słuchaj moim zdaniem powinieneś ją zaprosić gdzies w przytulne miejsce i z nią o tym wszystkim pogadac;) co i jak, no wiesz o co biega:) inaczej nici z tego będą. musisz sie postarac bo dziewczynę nie łatwo zdobyć:) życzę powodzenia i do ataku rycerzu:)!!

ciekawa17
 Wysłana - 13 październik 2008 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

bawi się tobą!
penie już dawno wyczaiła że do niej coś czujesz i teraz sprawdza ile tak wytrzymasz!

spasuj troche to przyleci pierwsza;D mówię jako dziewczyna z rocznika 91 ale niestety nie należę to tekiego typu lasek... może spróbuję bo widać wtedy czy facetowi zależy

Znawca -

Morsik1991
 Wysłana - 19 październik 2008 10:49       [zgłoszenie naruszenia]

Chyba nie przeczytaliscie mojego ostatniego posta

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

O co jej chodzi ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Wymiana haseł - pełne zaufanie czy jego brak? | After zerwanie-help me ;) | Jak przeżyć po rozstaniu... | help bo mi odwala | Problem z komunikacją.. | Cos mi sie pasuje | ?? | Ona ma chłopaka. Ale nie ma mężczyzny. | Trudna miłość | Rozrywkowa laska | Typowy/nietypowy problem z dziewczyna | jak odzyskac panne ktora sam rzucilem | Zakochałam sie w przyjacielu mojego brata... | Miłość a kariera zawodowa | Jak nie szukac? | Miłość a pożądanie | banan | mateo | seks | chłopaki | damian | orzeszki | odżywki | używki | imprezy używki seks | imprezy | łukasz | seks seks i jeszcze raz seks | co jest grane | insomnia | laski | piękne kobiety | ole ole ole ole | cycki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.