FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5207 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
O co jej chodzi ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "O co jej chodzi ?"   

Morsik1991
 Wysłana - 29 luty 2008 18:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Poznalem dziewczyne (ja 18 ona 17). Na poczatku zwykla znajomosc. Po ok 3 miesiacach zaczelo mnie do niej ciagnac. Widyujemy sie 3x w tyg, ze 3x w tyg gadamy na gg, dala mi swoj nr komy. Ciagle pisze do mnie pierwsza. Ja odpisywalem. Napisalismy z 3-4 smsy i ona, ze musi konczyc. Nie raz mi wysyla smsy np na dziendobry czy cos w tym stylu. Ostatnio napisalem jej smsa (pierwszy napisalem :P) to ona mi dopiero po 2 dniach odpisala. Daje jej do zrozumienia, ze mi na niej zalezy (no ****a kazdy to widzi) a ona traktuje mnie jak kolege. Np nie piszcze do mnie, czesc, tylko, elooo elloooo, siemaaaaaaaa. ****a nie widzi tego czy tylko udaje ****a? Olać ja czy ****? W****ia mnie to, ze ja sie staram a ona nie. Moze zaczne ja bardziej olewac (np jak gadamy na gg to tak po 2h i jak ona chce to zostaaje dluzej zeby pogadac) czy ****a co? Ostatnio tez obrazila sie w ciagu 5 minut na mnie za **** wie co. -.- Po prostu odszedlem od niej na 5 minut podszedlem i byla obrazona. Nie wiem...W sumie ****.

Zmieniony przez - Morsik1991 w dniu 2008-02-29 18:27:52

hardkorus
 Wysłana - 29 luty 2008 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

zbastuj na chwile. nie pisz pierwszy. Odpisz nieraz na sms po paru godzinach, jak bedzie sie chciala umówic, to wymysl coś, że nie dasz rady.. Zobaczysz jaka bedzie jej reakcja..

laski tak maja
powodzenia

PanMarcin
 Wysłana - 29 luty 2008 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

Daje jej do zrozumienia, ze mi na niej zalezy

błąd

Znawca -

VidaL
 Wysłana - 29 luty 2008 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

Za dużo przeklinasz

Poza tym zacznij ją trochę zlewać i traktować jak facet.

Zresztą to taki wiek, emo i inna sieka w głowie, że nawet nie wiadomo o co chodzi.

Ekspert -

encdre
 Wysłana - 29 luty 2008 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

Patrząc na laski w przedziale od 15 do 19 lat sieka masakryczna ale zdążają się matki z dziećmi i to samo kurde ostatnio coraz częściej się zastanawiam o się dzieje z tym światem a dla autora olej ja z deczkaa sama przyleci:}

PolijSter
 Wysłana - 29 luty 2008 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

no to extra, ze jej dajesz do zrozumienia:) to git, serio, dawaj tak dalej, pisz mile eski itp. dawaj jej buziaki nawet w policzek tak zeby bylo jej milo allllllleeeee tylko w tedy gdy ona pierwsza sie do ciebie odezwie:)
nie odzywa sie to jej strata, daje jakis znak to szybka reakcja.
taka zaleznosc, zeby cos dostac, trzeba po to siegnac reka :)
moim zdaniem powinno podzialc, nie gwarantuje sukcesu od razu:)

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

YouStek
 Wysłana - 29 luty 2008 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro ciągle piszesz pierwszy a ona teraz nic to może jakoś się jej odwidziało. Może poprostu porozmawiaj z nią o tym

Morsik1991
 Wysłana - 29 luty 2008 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jak sie pierwsza nie odezwie to ja tez nie. Czemu ja mam sie ciagle starac?

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 29 luty 2008 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

Bo Ci zależy, a ona ma w dupie ?

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 29 luty 2008 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Morsik, pękniesz
Mówię Ci to.

Ekspert -

Morsik1991
 Wysłana - 29 luty 2008 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie dam się.
W sumie to ** z nia.
Jak ona nie chce to nie bede latal jak glupi.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

O co jej chodzi ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Singlowy spampost, vol. 20 by Flaf %) | Oświadczyć się.... | tak o kobietach... na wesoło.. | obojętność | Pomóżcie bo nie wiem o co chodzi ;/ | Czy wy też tak macie ? | Czy to normalne? | Nie kocha mnie po 3,5 roku, co jej powiedziec na koniec ? | Odwieczny problem ludzi. | Wspólne mieszkanie, ślub, dalsze życie. | Macie jakieś sposoby żeby namówić dziewczyne na weekendowy wypad? | SKOMPLIKOWANA RELACJA JA-DZIEWCZYNA. CO MYSLICIE? | Nie umiem okazywac uczuc . | Obojętna i zmieniona | jak sprawdzić czy mnie zdradza ? | posty w stylu "listy do bravo" bedą usuwane, a za "olej suke" - BAN | motyw herosa | splinter cell | kwas foliowy | staż | przepis | obróbka zdjęć | nimfomanka lars von trier | vikings | Halszka Lehman | strony podobne roksy w polsce | pieszczenie penisa po amfie | włosy łonowe | sprzedam maturę | Grejpfrut | długa rozłąka | otodom | polki w hustlerze | rodzaje ludzi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.