FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5941 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
O co jej wlasciwie chodzi ? prosze pomozcie!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "O co jej wlasciwie chodzi ? prosze pomozcie!!"   

kluivert12
 Wysłana - 5 marzec 2006 00:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siemka Prosze was nie przestraszcie si iloscia tekstu to bardzo ciekawa historia !!! pomozcie mi

a wiec ma nastepujacy problem ktory ciagnie sie juz od 1,5 roku. Kiedy poszedlem do liceum w 1 klasie mielismy zero kontaktu ona btyla mi obojetna i ja bylem jej obojetny ( a jak myslaem sobie zeby ja zarwac to pochwili rezygnowalem z tego bo wydawala mi sie za ladna i w ogole ze nie mialbym szans) tak sie skonczyla 1 klasa .
w drugiej klasie w pazdzierniku zaczala sie mna ku mojemu zdziwieniu interesowac. wszedzie ze mna chodzila po szkole zaprosila mnie na koncert na piwo . Pozniej zaczelismy gadac na gg zaczela pisac ze mnie w 1 klasie nie znala a teraz jej sie spodobalem pisla takie typowki do mnie typu : jestes kochany Slonko Zdrabniala moje imie buziaki. ja na poczatku bylem jakby bierny nie wierzylem jej myslaem ze sobie robi ze mnie jaja i sie jej pytlaem dlaczego robi sobie ze mnie jaja to ona mowi ze to nie prawda naprawde mi sie podobasz i takie tam . NIO to w koncu uwierzylem i zaprosilem ja na mecz (nie odbyl sie) przed tem widzialem ja z chlopakiem o ktrym w ogoel nie wiedzialem wiec mialem pewnosc ze sobie ze mnie jaja robi ale ona miala takie opisy na gg obrazajace swojego chlopaka ze myslaem ze z nim konczy i chce zaczac ze mna w szkole tez go wyzywala przy mnie. w 1 ropzamowie na gg mnie zdenerwowala i poweidizlem ze ma sie odwalic to zadzwonila do mnie i mnie tak ladnie przepraszala .Ale w 1 dniu cos sie naglezmienilo pogodzila sie chyba z tym chlopakiem i do mnie nic sie nie odezywala ani na gg ani w szkole pytalem sie je dlaczego tak robi to ona ze zachowuje sie tak jak wtedy i zie nie wie o co mi chodzi !! wkur.. sie wtedy na maksa i wyslale mjej smsy ze sie zakochalem i ze ma mi to wyjasnic zobaczyl to jej chlopak przyszedl naszkole i mi lekko wj... a przed tym zdarzeniem jeszcze sie ze mna w kalsie klocila ze sobie niewiaodmo co pomyslalem ze wielka milosc itd wetedy pomyslaem ze to juz koniec mialem ja gdzies . po jakis 2 miesiacach od tego zdarzenia odezwala sie na gg i zaczela sztywna rozmowe no i zaczela mnie przepraszac tak wiarygodnie za co to co sie stalo ze nie chciala tego . A mi niesty nadal na niej zalezlo wiec jej nie wyzwalalem tylko powiedzialem trudno mi teraz Tobie w to wierzyc ale po pewnym czasi uwierzyle mze to byly szczere przeprosiny no i znow bylo fajnie
ale byla z nim nadal raz sie z nim poklocila tak mocniej i zaczela znow do mnie podbijac ale tak dyskretnie .a przeciez zerwala by ze mna wszeli kontakt jakby nic do mnie nie czula oraz wiedzac ze jej chlopak mnie bardzo nie lubi NO ale sie pogodzila z nim i znow zostalem na lodzie w wakacje zapomnialem o niej ale ona nagle sie odezwala z nowym numrem gg pod koniec sierpnia i zaczela gadac ja sie znow zaangazowalem mocniej bo mi sie strasznie podoba i zadna iina dziewczyna mi sie nie podoaba tylko ona nie wiem czemu. Probowalem kreci z innym ale to nie bylo to i nie wiazalm sie z nimi bo nie chcialem ich krzywdzic bo bylbym z nimi tylko w zastepstwie .no i w te wakacje jej chlopak poszedl do wojska zaczela zniow do mnie podbijac piosac takie mile rzeczy przeslala nawet zdjecie takie jedno z ustami swoimi na buzi i napsisala ze to specjalnie dla mnie . No to ja zaczalem sie znow angazowac zaprosila mnie na chae alee nie poszedlem bo nie wycztytlaem teggo na gg dopiero pozniej w archiwum zobaczylem no i wiecie wyslalem je kwaity cholernie sie ucieszyla i w ogole . Pozniej pojechala na przysiege do chlopaka i po powrocie gadal ze mna zupenie inaczej nie bylo juz milyuch slow i nic .Jk przyszedlem do szkoly do 3 klasy tez zero zaitersowania mna . Wk.. bylem na maksa ale nadal ja kochalem . Pozniej nadzszedl czas mojej 18nastki w listopadziie mowila ze nie przyjdzie bo cos tam nie moze ale ku mojemu zaskocvzeniu przyszal i powiedziaala ze jak to by mogla nie przyjsc do mnie na 18nastke . w czsei 18 nastki bylem zalany heheh ale wiedzialem co sie wokol mnie dzieje siedizlem kolo niej i glaskalem po rekach po nogach tulilem sie nie miala nic przeciwko dopoki na dyskoteke pszyszedl znajomy jej chlopaka od tego momentu zachowywala sie inaczej a na kobniec dla mi jednak buzi. po 18 nastce zmienila sie totoalnie jakies 3 dni po nie gadal ze mna nic ani w szkole ani na gg jej nie bylo .to sie zapytalem o co jej chodzi a ona ze jest taka bo jeden zart wedlug niej obrocilem w to ze mnie obrazila .No to ja zakochany zaczalem ja blagac wrecz (wie mze to zle ) zeby sie zmienila zeby sie chociaz do mnie odzywala a ona ze nie i koniec po niespelna 10 minutach od zakonczenia rozmowy odezwala sie i zaczela przepraszac ze bedzie taka jak dawniej .a w tym roku od czsu do czasu w szkole cos tam cos tam bylo ale na gg nie gadalismy nagle sie odezwala znowu pierwsza i gadalismy a ja zaczalem gaac ze ja kocham ze nie potrafie bez nie zyc. a ona zebym przestal tak mowic bo ma chlopak i jest narazie z nim .
pewnoego dnia napisala mi jkak mnie nie bylo na gg ze mam za***i.. spojrzenie i ze juz dawno to zauwazyla ( o cio jej chodzilo nie wiem ) pozniej znow sie kontakt na gg zerwal az tu nagle w osatni tydzien przed feriami zaczlea sie jakos tak podjerzanie zachowywac i mowi ze ma moje gg . no iznow gadalismy calymi dniami doslownie o wszystkim i o niczym na poczatrku mowie sobie nie moge jej ulec ale wytrzymalem tylko 3 dni znow pisala zdrobniale moje imie i inne takie rzeczy co moglnbym sobie cos pomyslec pod kobniec feri zmienila sie na gg je nie bylo odwiedzielm ja w domu ale byla jakas tak juz inna bylem z kwiaatami(gadala z kummplem ktory tez ja kocha ale ona nie che z ni byc bo zna go tyle lat i ze nie da rady taki mi mowila i ona poweidzla mu ze idzie do chlopaka a on napisal to jednak jest ?? czyli byli pokloceni) nie wiem czy znwo poklocila sie z chlopakiem czy co ?? Pisala mi tez wiedzac dobrze o tym ze chcialbym z nia byc o tym ze z chlopakiem to dogaduje sie tak na 2/3 a jak jakis inny koles sie w niej podkochiwal to chciala zebym jej pomogl bo niewim co zrobic (a przeciez ja tez bylem zakochany)no i sie ferie skonczyly znow w szkole nic cos tam nieraz zagadal e tak normalnie no to ja sie wkur.. juz totalnie i na drugi tydzien nic sie dio oni ej nie odzywalem olewalem totalnie unikalem ja az tu nagle napisala mi na gg ze nie wie o co mi chodzi i ze to ja boli jak tak sie zachowuje w stosunku do niej To jej naisalem o co mi chodzi wybuchal zloscia zaczela zwalac wine na siebie tak ironicznie i pisala takie rzeczy ze uwioerzyel jej ze nie roi tegfo co mi sie nie podoba specjalnie i mowe ze dobras juz bede norlamy nie bed Cie traktowal jak powietrze a ona ze teraz to juz koniec i ze ona sie zmieni tak jak wtedy ze bedzie zero kontaktu probuje ja przekonac od dwoch dni ale nie daje rady zrozumialem ze wole miec z nia taki kontakt jak przedtem niz zeby bylo go zero ale sie nie da jak narazie .Napisala mi ze ja nie ma do niej zaufania i ze myslala ze ja ja znam na wylot wiec powinnem je miec ale ja je mam tylko je ona se wkrencilaze nie mam znam takze wiele tajemnic je o ktorych ona nie mowila nikomu przynjamniej tak mowi.
i zrozum tu kobiete ??

i teraz co mam zrobic zachowywac siie tak jakby jej wogole nie bylo olac ja tak ?? sama przyjdzie ??

czy walczyc o to zeby sie zmienila ??
faworyzowac ja tak jak zawsze dawac je do zrozumienia ze mi zalezy ??

Starski
KOMISARZ
 Wysłana - 5 marzec 2006 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zaczyna się zdania od "a wiec..."

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>) Viva la Resistance!!
"We are on a mission from God"
"Czasami traumatyczne przeżycia mogą wyostrzyć percepcje"
Lepsza strona pieskiego życia [http://www.insomnia.pl/temat183810/]

kluivert12
 Wysłana - 5 marzec 2006 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

wiem sorry !!!!!!!!1 hehehe ale przeczytaj i pomoz !!

mbele
 Wysłana - 5 marzec 2006 00:47      [zgłoszenie naruszenia]

...bo to zła kobieta była...

przeczytalem cale
ona chyba do konca wie czego chce. Nie mozesz dawac soba manipulowac... ja bym to olal, fakt faktem skoro w jakikolwiek sposob ona sie jakos dla ciebie liczy nie bedzie ci latwo...

...

maciejq
 Wysłana - 5 marzec 2006 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

a ja nie czytalem

ale takie tematy powinny miec odpowiedz: OLEJ JĄ!!!

i got 99 donuts but a bitch ate one

funkadelic
 Wysłana - 5 marzec 2006 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

kur*a tragedia, masz juz ponad 18 lat a nadal nie umiesz pisac prawdiłowo zdań

Znawca -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 5 marzec 2006 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

stresc to w max 5-7 zdaniach, to napisze co mysle

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 5 marzec 2006 01:08      [zgłoszenie naruszenia]

gadala z kummplem ktory tez ja kocha

no i co pozostaje... gorzka żołądkowa

Kiedyś też tak miałem. Tyle że nawet nic nie robiłem. Dobra dość zwierzania.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

florin
 Wysłana - 5 marzec 2006 01:43      [zgłoszenie naruszenia]

primo - czyta sie to ciezko. Niektore zdania nawet sa dla mnie niezrozumiale ( a jestem dosyc trzezwy o dziwo ). Bez skladu i ladu no ale pewnie pislaes to w stresie i emocjach

secundo - OLAC JA !!!!!!!! Nic dobrego z tego dla Ciebie nie bedzie. Dajesz sie ruchac jak mlody pelikan (sorry za szczerosc - no offence). Pogrywa z Toba jak jej sie chce, jak ma focha to sie odezwie zebys ja pocieszyl. Skoro z tym kolesiem jest juz dlugo (pomimo tych spiec o ktorych pisales) to widac ze go nie zostawi. (jakby to miala zrobic to juz by to dawno zrobila). Przykra sprawa ale jesli sie nie opamietasz to bedzie Cie coraz bardziej bolec i bedziesz cierpial.
Moja rada - dystans, dystans, dystans. NIE BADZ NA KAZDE JEJ SKINIENIE, NIE POKAZUJ JEJ ZE CI ZALEZY oraz bron Boze, NIE PLASZCZ SIE PRZED NIA. Dziewczyny (szczegolnie w jej wieku) to naprawde &^%#$$%& (tu cenzura
Powodzenia

[http://www.insomnia.pl/temat188727/] - moja bestia, maly tygrysek!

[http://www.insomnia.pl/temat199489/] - --- ŚLĄSK WROCŁAW ---

faramka
 Wysłana - 5 marzec 2006 08:18      [zgłoszenie naruszenia]

czy walczyc o to zeby sie zmienila ??

Walczyć możesz o nią z innymi amantami, a nie o to, żeby się panna zmieniła. Bo niby jak możesz/chcesz ją zmienić?

Poza tym, jak przedmówcy, olej ją.

Pozdro

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

ANlA
 Wysłana - 5 marzec 2006 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

Znam parę przypadków, które się tak zachowywały jak mialy 14 lat, a nie 19! Laska jest nienormalna, ty troszke też, ale ciebie to jeszcze jestem w stanie zrozumiec. Laska do odstawki, ona kompletnie nie jest tobą zainteresowana (przynajmniej tak z tego wynika). Jesteś tylko formą rozrywki w momencie gdy w pobliżu nie ma jej chlopaka. Proste. Kopnij w dupe i znajdź sobie normalną panne. Tak, tak, przecież ty ją bardzo kochasz... zapomnisz, nie gwarantuję, ze po tygodniu, albo po miesiącu, ale zapomnisz. Znam z auopsji.

friko & koko %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

O co jej wlasciwie chodzi ? prosze pomozcie!!

Strony: 1 2 3 4 5 6