FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 30276 razy ¬

ROZRYWKA | Uzalenienia i Uywki
O jeden raz za duo!!Padaczka skroniowa plus zrujnowana psychika!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "O jeden raz za duo!!Padaczka skroniowa plus zrujnowana psychika!!"   

Dekker_Fun
 Wysana - 15 grudzie 2009 20:20        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz tuszczu

Witam pisz ten post eby przestrzec ludzi przed nawet jednorazowym paniem marihuany w stanach silnego stresu i depresji,a wic jaki rok temu miaem bardzo due przeycie,i jak ten skoczony ***** wziem i si napaem praktycznie do nieprzytomnoci nawet nie chce mwi jaki to stan psychiczny kady kto to przey to maxymalne zwolnienie czasu pomieszany z obrzydliwymi,strasznymi wrcz nawet nie wiem jak to uj lekami,jako ten straszny stan przetrwaem ale dziwne po 1 dniu,na kacu stwierdziem e to normalne e moe mnie trzyma a raczej sam sobie wkrcam ale min tydzie,2 tygodnie a ja
czuj si jak napany wrcz,czas cay czas idzie wolno,wrcz nie da si y,tylko paka nad tym co sobie czowiek przez swj kretynizm zrobi,potem jako to wszystko mino,stany po narkotyczne miny,ale zaczo si dzia co jeszcze gorszego,przestaem odczuwa rzeczywisto staem si istnym winiem wasnego umysu,prowadziem sam ze sob monologi,byem i nadal jestem ywym trupem,tak jakbym y a nie y,otoczenie ocenia ci normalnie ale bodcie z otoczenia i rzeczywistoci nie docieraj do Ciebie,potem zaczem pracowa,wiecznie rozkojarzony mylami daleko w za wiatach a raczej mylami w swojej chorej gowie pytaem si kiedy to minie,ale potem zaczy si tak obrzydliwe stany e nikomu nie ycz!! zaczem traci wiadomo,w pewnych momentach,de vavi,wiem e le napisaem ale wiecie o co chodzi,to deawi miaem wanie w tych stanach,na pocztku deawi maxymalny lk e to przecie byo tak wanie si czuem jak byem zjarany prawi do nieprzytomnoci,lk e koszmar powrci,a potem czuem e prawi mdleje,szczeglnie jak np jechay samochody i wieciy wiata mi prosto w oczy,i za kadym razem utrata krtko trwaa pamici,i totalny brak monoci skupienia si na czymkolwiek,chciaem a nie mogem no i to uczucie
gdzie ja jestem co si zemn dzieje,to jest pieko,potem miaem ataki takie e jak zasypiaem to jakbym odlatywa le mi si oddychao,mimowolne skurcze mini w nogach,i jak wstaje czsto jestem taki ,,niedo***any,, najgorsze pieko to te oczy uczucie jakby widzia jedn rzecz wyostrzon maxymalnie a w tyle zamazane
obrzydliwe uczucie ktre mam do dzi,przez ten rok nic nie odczuwam,yje tym piepszonym urojonym wiatem we wasnym umyle,monologi s najgorsze,tak jakbym y ale by ywym trupem,jakbym nie czu i nie mia poczucia rzeczywistoci,jedyne moje marzenia to by jak kiedy,przez ten stan zniszczyem mio mojego ycia,rodzin,tak robiem badania to tak na koniec i mam epilepsje skroniow ale prawdopodobnie te inne zaburzenia ktre ona wywouje,takie jak np.zaburzenia zachowania itp,to pisz na przestrog,ja yje od tamtego czasu ju ponad rok w piekle,wiecie gupie mylenie przejdzie mi samo,gwno prawda,jeszcze troch to wiem e wylduje w psychiatryku,jak wiadomo padaczka nie leczona powoduje, mwic potocznie uwstecznienie si,wiem jedno nigdy sobie tego nie wybacz bo przez ten rok ze zdrowego czowieka staem si dzikusem ktrego tak odbiera otoczenie i na wasne yczenie przez gupot zniszczyem swoje zdrowie,sorry e tak si
ale ale duo osb mwi swoje historie a ja to pisze jako PRZESTROG!!!!!WYSTARCZY RAZ A WASZE YCIE STANIE SI PIEKEM,MWI TU DO LUDZI O DELIKATNEJ I WRALIWEJ PSYCHICE,ALE TAG DO WSZYSTKICH!!POZDRAWIAM!!

Cierpienie psychiczne to bezszelestne wrcz niezauwaalne woanie o pomoc,a to wszystko jest w naszych g&

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysana - 15 grudzie 2009 20:36      [zgoszenie naruszenia]

Postaraj si streci i uporzdkowa historie w kilku treciwych zdaniach, bo pki co nichvja zrozumie nie idzie.

Bye z tym u psychiatry?

Zmieniony przez - Pseudnim w dniu 2009-12-15 20:37:33

"Dopki walczysz jeste zwycizc."

Specjalista -

_reaktor_
 Wysana - 15 grudzie 2009 20:49      [zgoszenie naruszenia]

nacpales sie marihuana !

cos bylo w twej psychice, wyszlo to po zapaleniu, takie przypadki sie zdarzaja raz na milion ale sie zdarzaja jak widac

dziwne jest to ze sie to utrzymuje, zazwyczaj takie schizy powinny przejsc po paru godzinach

Zmieniony przez - _reaktor_ w dniu 2009-12-15 20:50:51

"watroba sie regeneruje, a nerki sa dwie"

Dekker_Fun
 Wysana - 15 grudzie 2009 20:51      [zgoszenie naruszenia]

w skrcie byem u neurologa i chodz do psychologa,
uczucie takie jakby mia 24h przymglon wiadomo,wszystko robisz normalnie,wszystko mwisz,miejesz si,ale nie odczuwasz tego tak naprawd,tak jakby by w piczce,i prowadzisz monologi sam ze sob,nie wiesz co robie 5 minut temu,nie moesz skupi si na niczym,widzisz w taki sposb jakby by za szyb,i woa o pomoc a nikt Cie nie syszy,a to co widz ludzie to tylko kamuflasz,cae twoje JA TWOJA OSOBOWO TWOJE UCZUCIA MYLI,s w twojej gowie,a na zewntrz robisz wszystko,automatycznie,na sucho,no nie odczuwasz nic tak naprawd ,ale jeste postrzegany jako zdrowy czowiek,jakby po prostu by ywym trupem,by winiem wasnego umysu,i nie mg si wydosta,no nie mam w peni wiadomoci tego co si dzieje,do tego padaczka,nawet neurolog psycholog mwi e dziwny stan,a najgorzej jest jak sobie uwiadamiasz s takie chwile momenty,wtedy to mog paka godzinami to najpikniejsze chwile,bo czuj,po prostu yje,czuj rado,smutek wszystko wtedy jestem szczliwy bo wtedy czuj e yj,moja ciotka prawie rok temu by odesza a do mnie po tygodniu co tam dotaro,pieko prawdziwe pieko..a do psychiatry id moje jedyne marzenie uwolni si z tego pieka z tego wizienia..sorry e tak chaotycznie napisaem,sorry,Pozdrawiam

Cierpienie psychiczne to bezszelestne wrcz niezauwaalne woanie o pomoc,a to wszystko jest w naszych g&

jdreczekk
 Wysana - 15 grudzie 2009 21:13      [zgoszenie naruszenia]

Ehhh i tak si wanie zabawa z narkotykami koczy ... !!! :(

Zmieniony przez - jdreczekk w dniu 2009-12-15 21:14:22

So, I've decided to take my work back underground to stop it falling into the wrong hands

Dekker_Fun
 Wysana - 15 grudzie 2009 21:22      [zgoszenie naruszenia]

a teraz powiem co tak szokujcego co was rozwali robiem test kiedy wypiem jedno piwo,byem na***any I MIAEM TEN SAM STAN ZWOLNIENIA CZASU CO PO MARIHUANIE!!!!!!!!!po alkoholu miaem takie stany jak po MARIHUANIE W PRZYBLIENIU!!!!I DOCHODZIEM W MIAR DO SIEBIE CA NOC! jak widz kogo kto pa kiedy to podwiadomie wmawiam sobie e si napam,i mam te stany musz wtedy chodzi 2 stron chodnika bo stany powracaj,tragedia no nie:(

G.K
 Wysana - 16 grudzie 2009 00:11      [zgoszenie naruszenia]

Niestety cpanie nie jest dla wszystkich i jestes tego doskonalym przykladem. Powodzenia w walce z tym.

"I know one thing,
Anything is better than that 1 train"

Dekker_Fun
 Wysana - 16 grudzie 2009 00:38      [zgoszenie naruszenia]

dziki chopaki za sowa otuchy nawet na sylwka nie bd mg wypi kieliszka kurde tak tsknie za tymi czasami co mona byo si napi,nawali si nawet w 3 dupy za przeproszeniem,pomia mie faz,ale potem przechodzi i jeste normalny,a tu jedno piwo,i tragedia,wiecie kiedy czowiek nie docenia tego co ma czyli zdrowia,a teraz marzy o tym co byo kiedy,a co najgorsze mimo wszystko to cae pieko zmienia Cie tak naprawd,i przeraa mnie to,w tych atakach to chore ale naprawd zadaje sobie pytanie,czy ja yj czy to sen?ale koniec ju si nie ale ebycie mnie nie zaczli gnoi albo wymiewa si:P a z tym alko to taki daem przykad takie drobne rzeczy ehh dziki e mnie wysuchalicie,i mogem si wyali:P

SharkMen
 Wysana - 16 grudzie 2009 01:15      [zgoszenie naruszenia]

dla mnie to co piszesz jest nie pojete...przez má glowe hehehe nie rozumiem jestes Hardkorem.....i fenomenem.....widocznie tak tez sie da hehhehhehhe......

Bo zycie to nie bajka nie gaszcze sie po jajkach.

jdreczekk
 Wysana - 16 grudzie 2009 01:27      [zgoszenie naruszenia]

Id do psychiatry da Ci leki i nie wymylaj ju , przepisze Ci leki na lki i co na uspokojenie na dobre spanie i pod dwch tygodniach si poczujesz lepiej , a co do tej padaczki to jeli masz padaczk to si na ni lecz , bierzesz teraz jakie leki ?
pzdr

So, I've decided to take my work back underground to stop it falling into the wrong hands

Dekker_Fun
 Wysana - 16 grudzie 2009 01:31      [zgoszenie naruszenia]

wanie baem si tego e kto bdzie zarzuca mi e kamie i e
pisze bzdury,przykre jest to e miejesz si z ludzkiego nieszczcia,napisaem to jako przestrog,po za tym piszc tu chyba miaem jaki cel no nie??wiadomo kady ma woln wole i prawo wyboru ale moe kto tam z miliona osb przeczyta post jakiego tam czowieczka jak ja,i moe zmieni zdanie co do tego syfu,tego co si stao nie cofn ale mog kogo ostrzec przed takimi tragicznymi skutkami,a te chyba nie pisa bym tego i prosi o pomoc,jakbym by uzaleniony i pali to cierwo kilka lat np to bym zna przyczyn.a to by jednorazowy wybryk,za ktry sono zapaciem,a tak to moe kto z was przey co podobnego i moe mi pomc,wszdzie szukam pomocy,nie tylko u psychiatry ale te wanie u ludzi ktrzy moe przeyli podobne stany jak ja przeywam.

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

O jeden raz za duo!!Padaczka skroniowa plus zrujnowana psychika!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16