FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3855 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Obecna partnerka vs. ex partnerka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Obecna partnerka vs. ex partnerka"   

heikki
 Wysłana - 23 maj 2013 11:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,

Od 2,5 roku jestem w związku z moja obecną dziewczyną. Niby wszystko jest okej, ale czegoś mi brakuje, zaczyna jakby pojawiać się przyzwyczajenie, a nie uczucie zakochania. Ona jest spokojną, miłą, lojalną dziewczyną, ale zaczynam odkrywać teraz, że trochę hamuje moje różne pomysły dotyczące różnych spraw w życiu.

Tu pojawia się moja ex dziewczyna, w której coraz częściej odkrywam właśnie tą kobietę z którą chciałbym być,ale nasz związek rozpadł się z jej winy.

Moi znajomi coraz częściej myślą i realizują oświadczyny, a ja patrząc na moją partnerkę, wiem, że raczej bym tej decyzji nie podjął. Sam nie wiem co robić...Macie jakieś pomysły?

Enriir
 Wysłana - 23 maj 2013 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

Co to za pomysły i sprawy?

UgaBuga42
 Wysłana - 23 maj 2013 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

Na dluższą mete i tak nie pociągniesz z obecną panną skoro jest konflikt charakterów.
Jak chodzi o byłą to też zależy co sie stało,że sie rozstaliście

Specjalista -

p_b
 Wysłana - 23 maj 2013 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

Mialem podobna sytuacje. Z pierwsza dziewczyna skonczylo sie po roku - zdradzila mnie. Nie wybaczylem. Z druga prawie 2 lata , choc to nie bylo to. Zostawila mnie mowiac , ze ciagle cos czuje do poprzedniej + na pewno musialem ja zdradzic ze swoja wczesniejsza dziewczyna. Ta pierwsza probowala do mnie wrocic , starala sie strasznie.

Moze jednak warto sprobowac wrocic do tej poprzedniej ?

Na moje z ta i tak CI sie nie uda , skoro juz zaczynasz myslec o bylej .

heikki
 Wysłana - 23 maj 2013 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

No różne rożne sprawy, ogólnie lubię uprawiać różne sporty więc proponuje jej a to basen, a to rower, a to bieganie to wszystko "nie nie chce mi się". Ogólnie na różne wyjścia gdziekolwiek to jest chętna na 1/10 około. Wspólne wakacje też zawsze stoją pod znakiem zapytania, bo woli pracować albo inne rzeczy.

Z byłą dziewczyną rozstałem się, bo miała zawirowanie w życiu tzn. miała z rodzicami wyemigrować do Norwegii, i chciała się rozstać, a że nic z tego nie wyszło to jakoś kontakt się urwał.

p_b
 Wysłana - 23 maj 2013 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

Co do pierwszej czesci tekstu - u mnie identycznie. Ta pierwsza lubila biegac , grac w siatke. Druga byla domatorka , choc czasami lubila spedzac czas za $$$ . Ja lubie wyjsc i pojezdzic na rolkach , isc w pilke pograc etc. Zatem tu widze pewne podobienstwo.

Co do drugiej czesci to nic mi nie mow o Skandynawii. Zle wspomnienia z ta druga. Niczego Ci nie doradze , sam sie musisz przekonac. Jesli czujesz , ze ta z ktora jestes nie jest odpowiednia - sprobuj to zmienic. Moze po prostu to chwilowa glupota z Twojej strony , jakis sentyment do tej pierwszej ? A moze rzeczywiscie cos jest na rzeczy ? Przeczekaj to i zastanow sie nad tym powaznie. Nie popelnij bledu.

heikki
 Wysłana - 23 maj 2013 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

Faktycznie chyba pora usiąść i pomyśleć nad tym wszystkim, może ja coś wymyślam, a może to jednak coś jest na rzeczy. Dzięki za rade ;)

niczym_ryl
 Wysłana - 23 maj 2013 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

ale ta była daje Ci jakieś znaki czy sam się nakręcasz?
Czasami człowiekiem rządzi chwila, nie daj się ponieść emocjom tylko wytrwaj jakiś czas z obecną i sprawdź, czy ta emocja nie mija.

Twoja babcia nie ma kolan%%

heikki
 Wysłana - 23 maj 2013 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

Sam się nakręciłem, bo zobaczyłem ją na fb trochę zdjęć trochę wspomnień i tak jakoś wróciło trochę w głowie co nieco ;)Ale i to zmusiło do refleksji i porównania do obecnego związku. Stąd ten temat.

Zmieniony przez - heikki w dniu 2013-05-23 20:44:15

p_b
 Wysłana - 23 maj 2013 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

"Stąd ten temat."

Wg mnie wrocily wspomnienia , a gdyby nadarzyla sie okazja - mogloby byc roznie. Trwaj w tym zwiazku aktywnie i przemysl sobie , czy Ci na niej zalezy . Daj sobie troche czasu. Po 1 czy 5 dniach nie bedziesz w stanie sobie na to odpowiedziec. Po prostu obserwuj. Dziewczyn jest pelno , ladnych rowniez. Problem w tym , ze powinna miec jeszcze to cos , co przyciagnie Cie do niej. Ja wlasnie tego nie widze u innych kobiet, dlatego tak ciezko idzie po rozstaniu.

niczym_ryl
 Wysłana - 25 maj 2013 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

Stary, była panna pewnie nie pamięta o Twoim istnieniu a Ty siedzisz i sie zastanawiać czy z nią zaryzykować.... ogarnij się i nie zniszcz obecnego położenia.

Twoja babcia nie ma kolan%%

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Obecna partnerka vs. ex partnerka

Strony: 1 2 3 4