FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 950 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Objasnienia do KC 
[powiadom znajomego]    
Autor "Objasnienia do KC"   

Publius
 Wysłana - 12 październik 2005 23:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!

Czy są gdzieś w necie dostępne jakieś przykłady zyciowe, objaśnienia itp. do KC? Niektore z art. nie są jednoznaczne i fajnie by było mieć jakieś realne przyjkłady, czy tłumaczenia "po ludzku".

Google mi wyplulo tylko wydawnictwa ksiązkowe.

Dzieki z gory. :)

Pozdrawiam serdecznie,
Publius Enigma
->
Moje wypowiedzi stanowią moją indywidualną ocenę sytuacji na rynku, etc.

Mr.
 Wysłana - 13 październik 2005 09:28      [zgłoszenie naruszenia]

kup KC z komentarzem....a jak poczytasz troche to zakup kazusy z rozwiazaniami i trenuj

Vlad.IV-"Nie jestem maniakiem Alfy"

VLAD.IV
 Wysłana - 13 październik 2005 09:46      [zgłoszenie naruszenia]

Radzę poszukać jakies wydanie bez 20 wypasionych nazwisk.. wtedy zamiast 500 zł zaplacisz normalną cenę

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Znawca -

Publius
 Wysłana - 13 październik 2005 14:18       [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za specjalistyczne okreslenia tego, czego potrzebuje - przyda sie. rozumiem ze w necie nic nie ma?

mam mozliwosc zdania zerowki z KC do art. 125 :) zamiast 3xwiecej materialu w terminie. wlasciwie tak jak czytam KC to wszystko jasne, ale przy niektorych art. nie jestem pewien czy chodzi o to, o czym mysle.

posciagalem juz zestawy pytan wiec potrenuje, ale nie chce kupowac kolejnej ksiazki dla kilku komentarzy i tak musze przeczytac wstep do prawoznawstwa i nauczyc sie kodeksu - na razie wystarczy, a gdzie jeszcze inne przedmioty? ;)

tak btw - czy "wstep do prawoznawstwa" Tobora to dobra pozycja w tym temacie? proste, jasne, przejrzyste?

dzieki z gory.

Pozdrawiam serdecznie,
Publius Enigma
->
Moje wypowiedzi stanowią moją indywidualną ocenę sytuacji na rynku, etc.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Objasnienia do KC

Warto przeczytać: Otwieram stacje -czekam na pomysły. | Co może kanar? | przelew z konta UK--->POLSKA | składki emerytalne w szkocji | Praca w wakacje | konto w szwajcarji-gdzie zalozyc? | Studia Prawnicze... | Pracy w brod ... | Deklaracja Praw Pacjenta | Nowy papież | przemyt papierosow do niemiec | szybkie pytanie | Wolne czynsze w prywatnych kamienicach | windykacja | Praca zlecenie | Jak obliczyć raty ? | morandi | wojsko | agnieszka szulim | breaking bad | joanna kulig | tulisa | seks warszawa | dupa jasiu | playboy polska | staż pracy | daddy dj | bohen | nasza klasa | czynsz po termomodernizacji | Aktorki i piosenkarki (playboy ) | dawcy nasienia | Aktorki i piosenkarki playboy | usenet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.