FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1951 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Obowiązek płacenia podatku dochodowego 
[powiadom znajomego]    
Autor "Obowiązek płacenia podatku dochodowego"   

kp11
 Wysłana - 19 czerwiec 2010 11:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Oglądnąłem niedawno film pt. America: From freedom to fascism (Ameryka: Od wolności do faszyzmu)
Polecam bardzo ten film, jest na youtubie z napisami:

[http://www.youtube.com/results?search_query=od+wolno%C5%9Bci+do+faszyzmu&aq=0]

Film jest o tym jak społeczeństwo USA jest zmanipulowane do płacenia podatku dochodowego, podczas gdy żadne prawo im tego nie nakazuje.

Po oglądnięciu oczywiście naszła mnie rozkmina jak to wygląda u nas jeśli chodzi o obowiązek płacenia podatku dochodowego i znalazłem taki artykuł:
Art. 3. 1. Osoby fizyczne, jeżeli mają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, podlegają obowiązkowi podatkowemu od całości swoich dochodów (przychodów) bez względu na miejsce położenia źródeł przychodów (nieograniczony obowiązek podatkowy).

Więc wydaje sie, że u nas sprawa jest jasna. Prawo nakazuje nam oddania części zarobionych przez nas pieniędzy. Czy może też jestem tutaj w błędzie?

A co z USA? Czy możliwe jest to, że faktycznie nie ma prawa nakazującego obywatelom płacenia podatku dochodowego ale pomimo strachu przed IRS, mentalności i ogłupienia wszyscy płacą?

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 19 czerwiec 2010 14:44       [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Obowiązek płacenia podatku dochodowego

Warto przeczytać: | | mieszkania | telewizja naziemna | za 10 groszy | namierzanie telefonu | dysk zewnętrzny | rzym dla włóczęgi | dziewczynka | gruchelski | rebeca | poznajmy się | wspomagacze dla kobiet | broni | bojko | slodko w ustach | laski w jeansach | będzie siwy gęsty dym, ubralem sie, machnolem pare pompek co by forme | ide kurwy | johnyb | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.