FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 764 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Obowiązki stażysty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Obowiązki stażysty"   

discpro
 Wysłana - 25 luty 2015 10:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam pytanie. Czy jeśli jestem zatrudniony jako pracownik biurowy z zastosowaniem informatyki mam w obowiązku wykonywać pracę budowlane ?? Chodzi mi konkretniej o kucie ścian czy kładzenie kafelek...
Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - discpro w dniu 2015-02-25 10:33:11

Używaj gogli, mózgu, pisz poprawnie po polsku,
[img][f2.sfd.pl/file/2/images2008/20081208165842.gif[/img]]

T_E_O
 Wysłana - 25 luty 2015 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy co masz w zakresie obowiązków, ale na zdrowy chłopski rozum raczej nie powinieneś kuć ścian i pracować na budowie. Pewnie jakaś kolejna zagrywka pracodawcy na tanią siłę roboczą z urzędu pracy.

mlkv
 Wysłana - 25 luty 2015 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

Bez spojrzenia w zakres umowy trudno się wypowiadać ale na pierwszy rzut oka jest to poza zakresem Twoich obowiązków pracowniczych, można się nawet zastanawiać czy nie poza zakresem kompetencji pracowniczych.

Nawiasem mówiąc widzę po przeglądzie forum, że Czad w PL nadal trwa w najlepsze, biorą gościa z pośredniaka na "biurowego" i dają kilof żeby rozwalał ściany

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Lynn66666
 Wysłana - 25 luty 2015 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

Nawiasem mówiąc widzę po przeglądzie forum, że Czad w PL nadal trwa w najlepsze, biorą gościa z pośredniaka na "biurowego" i dają kilof żeby rozwalał ściany

to w zasadzie już norma, bo np. w urzędach na takich stażach z UP stażyści robią czarną robote typu sklejanie kopert na wysyłki itp, a żadnych poważniejszych obowiązków stażyście się nie powierza, bo "nie posiada pan doświadczenia". Zwyczajne wykorzystywanie sytuacji, bo mnóstwo młodych ludzi lata za pracą jak "zombie".
Trzeba mieć naprawde szczęście żeby się na jakiś konkretny staż dostać. Już nie mówie o tym żeby był zgodny z wykształceniem.

Czy jeśli jestem zatrudniony jako pracownik biurowy z zastosowaniem informatyki mam w obowiązku wykonywać pracę budowlane ?? Chodzi mi konkretniej o kucie ścian czy kładzenie kafelek...

masakra

twój pracodawca przyjumjąc Cie na staż zawarł umowe stażową z twoim PUP, na której określił, twoje obowiązki podczas stażu. Jeżeli nie ma w nim nic o "o kuciu ścian czy kładzeniu kafelek... " to powinienieś zgłosić w PUP, że obowiązki na stażu nie zgadzają się z umową i twój pracodawca zostanie skontrolowany i może mieć gorąco.
Gorzej będzie jeżeli w umowie masz napisane coś w stylu "inne prace i obowiązki powierzone przez pracodawce".

A swoją drogą jeżli byłbym na jakimś stażu jako "pracownik biurowy z zastosowaniem informatyki" i ktoś kazałby mi kuć ściany to zaśmiałbym się mu w twarz i tyle by mnie w tej firmie widzieli.

Zmieniony przez - Lynn66666 w dniu 2015-02-25 12:41:24

"Uwielbiam ten reżim treningowy i dietetyczny,
gdy ciało się zmienia podczas przygotowań do zawodów."

karbonara
 Wysłana - 25 luty 2015 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

ale codziennie po 8 h kujesz ściany?

Zmieniony przez - karbonara w dniu 2015-02-25 12:44:16

mlkv
 Wysłana - 25 luty 2015 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

Gorzej będzie jeżeli w umowie masz napisane coś w stylu "inne prace i obowiązki powierzone przez pracodawce".

Dlatego też czekam aż wrzuci jakie ma obowiązki w umowie.

to w zasadzie już norma,

Nie wiem bo <liczy> w PUP w PL to byłem ostatnio może lekko ponad dekadę temu

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2015-02-25 12:48:15

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Lynn66666
 Wysłana - 25 luty 2015 12:53       [zgłoszenie naruszenia]

pisałem to co zasłyszałem od znajomego pracownika urzędu

ale tak jak wyżej mówiłem można się dostać na jakiś konkretny staż zgodny z wykształceniem, ale trzeba mieć dużego farta

"Uwielbiam ten reżim treningowy i dietetyczny,
gdy ciało się zmienia podczas przygotowań do zawodów."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Obowiązki stażysty

Warto przeczytać: Problem ze sprzedającym | Mandat mpk- brak podpisu | Umowa kupna-sprzedaży samochodu | TELE 2 - duzy problem. | Zwrot pieniędzy w e-sklepie | Stłuczka - kłopot | Chiny | Składanie fałszywych zeznań... | lokalny rynek pracy na przykladzie... praca licencjacka | mBank - eMakler | Zwrot podatku z Holandii | Ślub Cywilny | Jaki wyrok za... | Bhp ... ? O w końcu będzie ?? | ubezpiecznie autka | PIT rozliczenie | dieta na masę | testowanie na ekranie | informatyk | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | big brother | reality show | amazonki | zdjęcia plaża | facebook | znane polki | stringi | die antwoord | oulu | sfd | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.