FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19683 razy ¬

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Obozy koncentracyjne 
[powiadom znajomego]    
Autor "Obozy koncentracyjne"   

INSOMNIA
 Wysłana - 19 luty 2003 20:53       

Przeniesiona przez vogue z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam interesuje sie Obozami koncentracyjnymi,poszukuje stron gdzie znajde szerokie dokumentacje.Najbardziej pilnie poszukuje zdjęć kobiet pracujących w SS oraz jako aufseherin w obozach (dozorczynie).
Fascynuje się narodem niemieckim,i musze z przykrościa dla wielu stwierdzić że jestem proniemiecki i antypolski,ale nie jestem nazistą.po prostu mam uraz do własnego kraju za to że dopuścił do wejścia armi wehrmachtu na nasze ziemie,uważam że to armia polska jest winna wybudowaniu obozów zagłady na ziemiach polskich,powinna wybronić swoich ludzi przed zbliżającym sie niemieckim potworem,a tego nie zrobiła ,jestem Proniemiecki gdyż jest to naród który ma jakieś ideały oraz cele ,my idziemy w ruine podczas gdy oni już dawno staneli na nogi.Moim zdaniem to nasza wina,mamy skorumpowany rząd i sytuacja znowu jak przed laty jest beznadziejna niepodoba mi sie to,ale wiem że sam nie zmienie nic.
jak ktoś chce sie czegos dowiedziec o życiu w obozach koncentracyjnych to zadawajcie pytania mam sporą wiedze na ten temat.pozdrawiam i sorry za błedy:)

Deutschland Erwache!!!

jagnik
 Wysłana - 19 luty 2003 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

aha to jak jestes proniemiec to nic nie stoi na przeszkodzie zebys wyjechał do niemiec i przeniósł sie na niemieckie forum i tam udzielał.

rik mik fik

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 19 luty 2003 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

"mam uraz do własnego kraju za to że dopuścił do wejścia armi wehrmachtu na nasze ziemie,uważam że to armia polska jest winna wybudowaniu obozów zagłady na ziemiach polskich" - no to, ****a, gratuluje obszernej wiedzy, bo to co piszesz, to zenada i widac z tego, ze chyba interesuowales sie tylko obozami i niczym wiecej;takie teorie to lepiej zachowaj, stary,z calym szacunkiem, dla siebie

Niemcy sie szybciej rozwijaja, bo nie zmarnowali 40 lat po wojnie tak jak to uczynilia z Polska z zaleznych i niezaleznych bledow

PS. Narod Niemiecki jest na maksa*****owy i w mojej hierarchii ustepuje tylko Zydom i nie do konca wiem o jakie wartosci Ci chodzilo

to ze ich nie lubie oczywiscie jako narodu oczywiscie nie nastawia mnie negatynie do pojedynczej osoby - jednostki - wola uscislenia

PS zwei. a "Mein Kampf'a" to juz pewnie tez masz przeczytanego, co?

"idz wyprostowany wsrod tych co na kolanach
wsrod odwroconych plecami i obalonych w proch"
[http://www.pajacyk.pl/] <---klikaj tam codziennie

lobo
 Wysłana - 20 luty 2003 06:02      [zgłoszenie naruszenia]

ta wypowiedz chyba miala byc prowokacja...cholernie kiepska...

uwazam ze glupota tego postu zwalnia od jakichkolwiek komentarzy...

.

INSOMNIA
 Wysłana - 20 luty 2003 08:40      [zgłoszenie naruszenia]

Typowe polaki od razu atak,
nie moge tam jeszcze wyjechac bo nie znam na tyle niemieckiego ,pozatym musze zebrac fundusze co w polsce zajmie mi jakies 6 lat.
Znam dobitnie historie i wiem co jest siedze w tej branży od wielu lat,i nie czytałem tylko książek o obozach.Chciałem tylko słuzyć radą.A w polakach od razu sie wzbudził głeboki patriotyzm.
Nie musicie mnie tyrać,nie znasz stron których szukam to nie odpowiadaj po co mamy się kłucić.<A co do drugiego postu,to ty napisz cos inteligentniejszego bo na razie nic nie napisałeś.

Deutschland Erwache!!!

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 20 luty 2003 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

1. Wypełnij profil
2. Jeżeli piszesz, że my mamy skorumpowany rząd (a Niemcy w domyśle nie), a potem, że znasz historię to sam sobie przeczysz.
3. Niewiele jest krajów w Europie, które sie przed niemcami w II WŚ obroniły. A Polska na ich tle ( wojskowo) wypadła całkiem nieźle mimo dużo słabszej armii niż np. francuska.
4. A wiesz coś o faktach i datach w operacji Reinhard, jeśli piszesz, że to polska armia spowodowała powstanie obozów koncentracyjnych? Bo to, że KL Auschwitz powstał na terenie koszar polskiej artylerii to chyba za mało.
5. Najlepsza książka po polsku to "Oświęcim w oczach SS" (według mnie)
6.A wiesz jakie łodzkie numery uczciwi niemcy wyrabiali żeby zakłady przemysłowe dostały zamówienia od armii na produkcję zbrojeniową (w czasie II WŚ oczywiście) - to tak a propos korupcji.
7.W internecie to sobie odpuść szukanie, bo wg. mnie to same bzdety.
8. Jak jesteś zainteresowany to ci z wieczora jakąś bibliografię wrzucę.
9. Tylko sobie te germanofilskie teksty odpuść.

"Z...j się a nie daj się"

INSOMNIA
 Wysłana - 20 luty 2003 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

Witam
czytałem "oświęcim w oczach SS"
Mówie ze polska armia przyczyniła sie do powstania obozów na naszych ziemiach,gdyż wpuściła armie niemiecką,ktoś tu jest niekumaty i na swój specyficzny sposób interpretuje moje słowa.Wiadomo że to nie polacy załozyli obozy.Wiadomo w każdym kraju jest korupcja ,ale u nas jest napewno o wiele większa niż w niemczech.mieszkam na granicy i widze róznice poziomu niemców i polaków,zapraszam chociazby do ahlbecku.
Francja dostała w łeb my też dostaliśmy ,Niemcy byli lepsi proste,ale to nasza wina że byliśmy słabsi nikogo innego :)

Deutschland Erwache!!!

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 20 luty 2003 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

"Francja dostała w łeb my też dostaliśmy ,Niemcy byli lepsi proste,ale to nasza wina że byliśmy słabsi nikogo innego :)"
tak ja juz myslalem, ze na cos takiego kto jest silniejszy, a kto slabszy skladaja sie ogromy lat wczesniejszych i panujacac wtedy sytuacja na arenie politycznej

zycze powodznia w szukaniu materialow

wszelka polemike z Twoja osoba uznaje za zbedna i nie bede dalej poruszal tematu o tym jak to Polacy przycznili sie do powstania obozow, a swiety Mikolaj do zwiekszenia populacji reniferow

INSOMNIA
 Wysłana - 20 luty 2003 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

Poddajesz sie :)
Słuchaj nie pojmujesz pewnych spraw i to twój problem

Deutschland Erwache!!!

jagnik
 Wysłana - 20 luty 2003 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz jak wiesz w ile dni padła belgia ,norwegia ,a nawet francja -za długo sie nie utrzymały ,belgia w jeden dzien została zajeta ,to polska wypada przy nich dobrze.

zasłyszane: "Mam pytanie chce brać 91mietka ruskiego.Cykl jest w poscie pt.CYKL METANABOLEM,do tego dobra dieta .Ile mi przyjdzie kg masy mięsniowej i w obwodzie łapy stosując trening "3cm w bicu w 30 dni"...?"

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 20 luty 2003 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

do tego co mowisz jagnik nalezaloby dodac, ze Polska byla zaatakowana jako pierwsza w tej wojnie, podczas gdy inne kraje juz wiedzialy jak dziala niemiecka maszynka, a poza tym jeszcze nie mozna zapomniec o tych czerwonych ****ach, ktore rozdarly nam linie obrony atakujac od tylu, ale duzo by tu mowic, duzo pisac, a i tak wiadomo, ze to Polacy przyczynili sie do obozow zaglady, pracy itd, podobnie jak do wybuchy rewolucji pazdziernikowej i wyladowaniu czlowieka na ksiezycu

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Obozy koncentracyjne

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13