FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3161 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Obsesja? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Obsesja?"   

alekkrk
 Wysłana - 12 październik 2009 04:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nie wiem co mam ze soba zrobic dlatego postanowilem poszukac pomocy tutaj.
Nie bede rozpisywal mojego przypadku i postaram sie strescic go do minimum.
Mianowicie:

Bylem z dziewczyna okolo 1 roku po czym rozstalismy sie z mojej decyzji.
Po paru miesiacach przerwy zaczelismy ponownie ze soba sypiac i postanowilismy, ze zaczniemy budowac wszystko od poczatku.

Wtedy tez zadalem jej pytanie na ktore odpowiedzi jak sie okazalo nie chcialem znac. Czy podczas przerwy w naszym zwiazku miala kogos? Miala chlopaka na jedna noc.
I powiedzcie mi prosze czy ja jestem nienormalny czy to typowe?
Nie moge przestac o tym myslec. Stale wyobrazam sobie nia z nim w lozku! Co najgorsze wypominam jej to.
Czego chce? Chcialbym zapomniec, nie przejmowac sie tym i zaczac z nia normalnie zyc ale to nie daje mi spokoju!

Nie mam 16 lat. Prosze tylko o powazne odpowiedzi

Dzieki

fiend
 Wysłana - 12 październik 2009 04:47      [zgłoszenie naruszenia]

No cóż :)

Możliwe że też bym się źle czuł z tym, co innego jakby miała tego gościa zanim ją poznałem, a tak w przerwie to średnio.

Chociaż właśnie ostatnio spotkałem się z dziewczyną, z którą spotykałem się 5 lat. 2 lata temu z nią zerwałem. Od tego czasu jej nie widzialem. W miedzyczasie miala 3 albo 4 gości i pomijajac fakt ,ze juz mi sie nie podoba, to nie wiem czy mialoby to jakikolwiek wplyw na nasze dalsze pozycie.

Ps. a Ty kogos miales?

[http://www.crossfit.pl/]
zapraszam na moje www nt alternatywnego podejścia do ćwiczeń

Znawca -

giberelina
 Wysłana - 12 październik 2009 07:41      [zgłoszenie naruszenia]

A może chcesz sobie to wyobrażać, sprawia Ci to przyjemność
Bo jeśli Ty skończyłeś to nie możesz mieć pretensji o to, że była z innym. Chore byłoby jakby nie była z nikim... poza tym mógł to być rodzaj "pocieszenia, ukojenia bólu ;)", jeśli akurat tak bardzo dręczy Cię to, że w ogóle mogła przez moment przestać o Tobie myśleć.

Ona Cię NIE zdradziła (przynajmniej nie w ten sposób). No i pewnie faktycznie inaczej by to wyglądało, jakbyś sam miał kogoś. A może to rodzaj żalu, że ona mogła coś 'wyrwać', a Ty nie?
Poza tym, nie dowiadujesz się tego od kumpla, tylko miała odwagę się Ci powiedzieć.

Zmieniony przez - giberelina w dniu 2009-10-12 07:49:14

groszek z marchewkiem

Specjalista -

Evana
 Wysłana - 12 październik 2009 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie myśl o tym. Dziewczyna nie jest niczemu winna. Ty zerwałeś, teoretycznie mieliście do siebie nie wracać, więc próbowała sobie jakoś ułożyć życie.

Dobra rada. Pogódź się z tym i przestań jej to wypominać, bo:
1. będzie załowała, ze w ogóle Ci powiedziała.
2. wcześniej czy później to zniszczy związek.

Możesz czuć się bezpieczny. Masz naprawdę w porządku dziewczynę. Mogła nie mówić Ci nic i udawać, że przez cały czas rozpaczała po Tobie. Szczerość i uczciwość w związku jest teraz w cenie.

Ekspert -

fredens
 Wysłana - 12 październik 2009 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

nie byliście ze sobą, miała prawo.
Ja bym nie wrócił.

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

Evana
 Wysłana - 12 październik 2009 08:53      [zgłoszenie naruszenia]

A dlaczego nie? Skoro zaczynają wszystko od nowa, to niech tak rzeczywiście będzie. Po co wywlekać przeszłość? Ja rozumiem, że to moze boleć, ale ani to zdrada nie była, ani to nie było zachowanie nie fair. Rozstali się. Każde z nich miało wolną rękę. Teraz, kiedy chcą być znowu razem, nie powinni sobie wypominać tego co się wydarzylo pomiędzy. W końcu to było rozstanie, a nie mała przerwa jak u ROSSA I RACHEL

Ekspert -

sIacker
 Wysłana - 12 październik 2009 08:56      [zgłoszenie naruszenia]

Dowiedz sie kto to byl, zaprzyjaznij sie z nim i jak zostanie Twoim najlepszym pryjacielem nie bedziesz mial mu tego za zle.

Tak na serio, to jesli nie masz 16 lat, a byles z nia od roku, to chyba przed Toba tez ktos byl?

fredens
 Wysłana - 12 październik 2009 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

takie sranie, że wszystko od nowa ble ble.
Z czasem wyjdą scysje - odgrzewany kotlet nie smakuje tak samo

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

None_etc
 Wysłana - 12 październik 2009 09:16      [zgłoszenie naruszenia]

Parę miesięcy? tzn. ile? szybka była. Rok była z facetem i dajmy np. 3 miechy i w tym czasie jakiś koleś ją "poderwał" zaciągnął już do łóżka? Nieźle pocieszała się, szuka ona miłości czy sexu? Strasznie szybko dzisiaj dziewczyny stygną, a zwłaszcza po "dłuższym" związku potrafią szybko ładować sie do łóżka - co by było jak byś wyjechał gdzieś daleko na 3-4 miechy? Powiedziała, że to nie to bo tęskni i nie radzi sobie z tym, a kolega był taki miły i pod ręką .

Z drugiej strony nie byliście razem, ale jak od życia oczekuję się czegoś więcej niż tylko sexu to tak szybko nie decyduje się na łóżko czy partnerstwo z pierwszym lepszym (inaczej by była pewniejsza i nie wróciła by do Ciebie) bo w tym momencie staje się ona strasznie nie stabilna - ma pewnie 19-21 lat .

Vigilante
 Wysłana - 12 październik 2009 09:17      [zgłoszenie naruszenia]

Heh nie ma złotego środka na to, weź się skup na tym czy chcesz z Nią być czy nie. Bo jeśli chcesz to zapomnij o tym że kogoś tam miała, na jedną noc czy też wiele nocy i daj się pochłonąć tej "nowej budowie" trwałego związku. Takie coś nie powinno w ogóle stawać na przeszkodzie, jeśli ciągle o tym myślisz to jest coś nie tak. Masz swoją kobietę, jest z Tobą, u Twego boku, chce spędzać czas tylko z Tobą i z Tobą sypiać, a Ty myślisz o pierdołach.

Pogadaj z Nią może o tym, raz a porządnie tak żeby nie było już do czego wracać.

- Trzy piwa? W południe?
Gość przy barze wyszczerzył w rozmarzeniu zęby i radośnie pokiwał głową.
Ford nie zwracał na niego uwagi.
- Czas to iluzja - oznajmił. - Tym bardziej południe.

None_etc
 Wysłana - 12 październik 2009 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma to jak spędzenie roku z panienką - krótka przerwa i powrót do siebie - a w głowie myśl, że tamtemu strasznie szybko udało się ją zaliczyć do tego ciekawe jak daleko zaszli, jakiś obcy typ dotykał, całował, lizał, a ta teraz ma porównanie itd. etc.

Daj sobie chłopie spokój - jak na związek, rok to nie tak dużo - nie powinno tego być co było, a jak baba po przez sex upewnia się czy to ten/tamten czy też tak pociesza się to taka kobieta/dziewczyna/dziecko jest mało wartościowa jeśli planujesz dłuższe bycie niż kilka lat. Póki masz czas wybieraj, eliminuj, nic nie powinno Ci zaprzątać głowy - no chyba, że nie potrafisz "poznać" innej i chcesz się męczyć z tymi myślami?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Obsesja?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Milosc | Mam dylemat | Jak byś postąpił(a) na moim miejscu? | logiki brak... | Dziwny problem. | czemu tak postepuja dziewczyny??... | Faceci xD | Kiedy kobieta mówi "potrzebuję troche czasu..." | Jak Poderwac Dziewczyne | jak pocałować. | krok między spotkaniem a "chodzeniem" ze sobą | nie mam pojecia .... :/ | Prawdziwy Dramat | Kwiaty dla kobiety | O co chodzi ???? | Uzaleznienie panny :O | diabeu | marzena sienkiewicz | multitool | zmiana w tekście jednolitym umowy spółki | pissing | maja bohosiewicz playboy | życiorys | tańczyć | apta | uzależnienia | bmw m6 | riedel | eliza | zaxom | ford focus otwarcie przedniej maski | ewelina kopic | edyta lewandowska | kowalczyk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.