FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10322 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Obsluga HDS-a 
[powiadom znajomego]    
Autor "Obsluga HDS-a"   

Baybus
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 16:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

1.Na czym polega obsluga HDS-a? Wiem ze trzeba zrobic na to dodatkowy kurs. Ile to mniej wiecej kosztuje? Ma ktos takie ukonczone szkolenie?

2. jakie wedlug was sa najbardziej perspektywistyczne kursy do zrobienia ? Tzn co sie oplaca a co nie?

TankAbbot
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

A co to0 w ogóle jest? Jaka to branża w ogóle?

Baybus
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Heh sam nawet nie wiem, ale sa oferty zeby posiadac takie uprawnienia

potargany
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

hds to te ustroństwo na końcu

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

TankAbbot
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

Co do twojego drugiego pytania to sam tez sie nad tym kiedyś zastanawiałem. Zrobiłem uprawnienia na wózki widłowe jakiś czas temu, ale w sumie to nie warto było. Roboty z na to i tak nie znalazłem. No i koleżka też ma to tez nie poleca. Teraz robie prawko kat. C I sprawdzimy teraz to. No i jak zrobie już tą kat. C to będe pewnie robił kurs na przewóz rzeczy Kiedyś zastanawiałem się tez nad kursami budowlanymi i na koparke. Ale ostatecznie skoncentrowałem się na samochodach

Baybus
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

W planach mam wlasnie kat C i cos z budowlanka typu ladowarko koparka. Ile taki kurs kosztuje, orinetujecie sie ?

TankAbbot
 Wysłana - 11 kwiecień 2008 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

Prawko C cały kurs wyniesie mnie coś pod 2 tyś
Koparka to nie wiem, ale chyba coś 1100-1300zł, coś w tych granicach, tak mi się wydaje
Kurs na przewóz rzeczy 700zł bodajże

Baybus
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Przewoz rzeczy zawsze jest wymagany??

TankAbbot
 Wysłana - 14 kwiecień 2008 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba tak. Bo z samym C to można chyba tylko pustym samochodem jezdzic. Ale jak to wygląda w pracy, czy wymagają tego to nie wiem. Musieli by się wypowiedzieć kierowcy.

pr3z3s
 Wysłana - 14 kwiecień 2008 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

piszę się ustrojstwo!

wymagany jest

Zmieniony przez - pr3z3s w dniu 2008-04-14 19:20:51

jesteś jak z w słowie surf. nie istniejesz

Tesco
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 13:49       [zgłoszenie naruszenia]

przewoz rzeczy jest wymagany gdy zatrudniasz sie w firmie . z tego co wiem , rolnicy lub prowadzenie tzw transportu na potrzeby wlasne nietrzeba miec uprawnien na przeowz rzeczy,chociaz zalezy takze co wieziesz . edit , a takze : ..
Jeśli to ma być wywrotka do budowy TWOJEGO domu, i nie będzie ona służyła Ci do zarabiania forsy, tylko do wożenia materiałów na TWOJĄ budowę, to proponuje Tobie zakupić taki sprzęt aby jego DMC nie przekraczało 7,5T wtedy można podciągnąć to pod "niehandlowe przewozy na potrzeby własne" zgodnie z rozporządzeniem 561. Wtedy nie obowiązuję Cię zupełnie NIC co tyczy sie transportu - musisz mieć jedynie prawo jazdy i psychotesty . jezeli bedzie to wieksze auto ...
W takim wypadku obowiązywać Cię będą :
-winieta na obowiązujących drogach
-posiadanie tachografu
-psychotesty
-badania lekarskie

Odnośnie przestrzegania czasu jazdy i czasu pracy, nie jestem do końca pewien - interpretując bowiem rozporządzenie 561 to w takich wypadkach nie obowiązuje jedynie do 7,5 tony. Jeśli auto będzie zarejestrowane na Ciebie jako osobę prywatną to nie będziesz również potrzebował licencji ani zaświadczenia na przewozy własne.
Zaznaczam jednak, że samochód nie może Ci służyć do zarabiania w jakikolwiek sposób, jeśli sąsiad poprosi Cię o przewiezienie cegły w razie kontroli będzie to traktowane jako usługa transportowa.

Zmieniony przez - Tesco w dniu 2008-04-15 13:54:08

Zmieniony przez - Tesco w dniu 2008-04-15 13:55:24

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Obsluga HDS-a

Warto przeczytać: ilezarabia instruktir spadochroniarstwa i nurkowania | Problem z odrobkiem ... | Pójście na zawodowego ? Zarobki i te sprawy | praca chałupnicza | współpraca z admin stron | Zwolnienie z pracy, rozliczenie | Praca przez internet. Fake czy real? | praca na wakacje za granicą | zawód żołnierz | Praca ,renta, ZUS ,dylemat | Ile pracodawca płaci podatku za moją umowę na 1/2 etatu. | Umowa zlecenia | praca w okregowych komisjach. | Dodatkowy urlop dla studentów pracujących..? | ile mogę wyciągnąć z dofinansowań | reklama firmy | prawdziwy mężczyzna | budownictwo | monika | lipnicka | buziaczek | ojojoj | smsy | wiedźmin | twarde w to grają | twarde w to graja mma | deschain | sponsor | ZAL TYPA | kocha ex | pierwsza milosc | elipsa | diprofos | burdelu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.