pierwsze 10 wiadomo, drugie zablokowane w c***olandi Zmieniony przez - Robot-Man w dniu 2016-08-26 11:55:59 _______________________________ woroczu, wybieram cie!
9/10 przypomina mi bity z amerykańskich rapsów, których słuchałem na początku gimbazy, tylko lepsze _______________________________ [http://www.w201w124.com/forum/] - zapraszam
8 tez kiedys lubilem rock _______________________________ woroczu, wybieram cie!
lubię ten temat, bo można posłuchać nowych ciekawych kawałków, takich których samemu by się nie znalazło, albo by się nie zwróciło uwagi na nie _______________________________ [http://www.w201w124.com/forum/] - zapraszam
_______________________________ m,,m
z***alas temat ,nie dalas oceny -ban na tydzien Twoje 3/10 _______________________________ Zaradna kobieta jednym pierogiem wykarmi całą rodzinę.
dobre 2/10 _______________________________ [http://www.w201w124.com/forum/] - zapraszam
5,5/10
_______________________________ pluto2mars
4/10 przesłuchajcie całe przed wystawieniem oceny bo wolno się rozkręca.