FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7793 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Ochota,chęci na seks 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ochota,chęci na seks"   

tig215
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

a mi sie czasem nie chce ale czy ja wiem ktora plec ma wieksza ochote? moze to to ze faceci sa bardziej otwarci i moga przywalic prosto z mostu zaproszeniem do sexu a kobieta bedzie sie wstydzila czy cos, przynajmniej na poczatku zwiazku puki sie nei oswoi z partnerem... ale nie znam sie na dzialaniu mozgow kobiecych, moze jakas panna sie wypowie

matyldaprj
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Kobiety też mogą zawsze...Odpowiednie podejście i tatyka czynią cuda.

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

anetej
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

a propos jeszcze to warto zacytować fragment książki, który moshe wyjaśnic nam kilka kwestii związanych z ochotą na seks

" Ośrodek seksu znajduję się w podwzgórzu, które jest częścią mózgu kontrolującą emocje, szybkość bicia serca i ćiśnienie krwi. Ma wielkość wiśni, waży około 4,5 grama. Jest większy u mężczyzn, homoseksualistów i transseksualistów.
To obszar w mózgu, w którym hormony, a zwłaszcza testosteron, pobudzają pożądanie płciowe. Łatwiej zrozumieć, dlaczego męski popęd płciowy jest taki silny, skoro mężczyźni mają od 10 d0 20 razy więcej testosteronu i większe podwzgórze. Oto przyczyna, dla której mogą uprawiać seks właściwie zawsze i prawie w każdym miejscu. Należy do tego dodać, ze od pokoleń są zachęcani przez społeczeństwo, aby "rozsiewali swoje nasienie", z kolei kobiety aktywne seksualnie są potępianie. Nic więc dziwnego, że różnica w podejściu do seksu jest od zawsze kością niezgody między mężczyznami a kobietami".

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 13 kwiecień 2005 08:26      [zgłoszenie naruszenia]

troche masz rację, ale myślę, że lepiej jak kobieta powie, że nie ma ochoty, bo coś tam niż jakbyś miał ją bzykać a ona w tym czasie będzie myślami całkiem gdzie indziej - prawie jakbyś bzykał dmuchaną lalkę

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

_MiNiA_
 Wysłana - 13 kwiecień 2005 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam chyba cos z faceta, bo mi prawie zawsze sie chce , a nawet jesli nie to jak moj chlopak sie postara to ja mam;)

vox
 Wysłana - 13 kwiecień 2005 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

facetom zawsze się chce,a kobiety to raczej od charakteru zależy , ale i tak można wywołać chęć

Znawca -

tig215
 Wysłana - 13 kwiecień 2005 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm... kumpela mi mowila ze podczas sexu, na ktory od razu wyjasniem miala ochote, potrafila myslec co sobie zrobi do jedzenia jak on juz pojdzie. mi sie zdarzylo marzyc o pewnym samochodzie w sytuacji podobnej. a z tego co mowila wykazywala inicjatywe. ja tez. to sie nazywa wielozadaniowosc?

Agresja
 Wysłana - 13 kwiecień 2005 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

To my sie tu produkujemy zeby sie wam sprawić jak najwięszą przyjemnosc a wy sobie piłujecie paznokietki albo myślicie o niewiadomo czym

Mario_35
 Wysłana - 13 kwiecień 2005 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie to różnica między kobietą a mężczyzną w temacie seksu polega na tym, że jak ktoś tam napisał, u mężczyzny seks rodzi się w członku a u kobiety w mózgu. Facet ma erekcję i jest gotów do stosunku, a kobieta nie bardzo. Potrzebuje więcej czasu, czułych słów, więzi emocjonalnej z tym kimś. Jak to dostanie, to nie ma problemu, ale jeśli nie to i haubicą nie podejdziesz.

"Im drzewo starsze, tym korzeń twardszy"

Znawca -

etil-tra
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 01:49      [zgłoszenie naruszenia]

E tam.

Facet zawsze ma orgazm - kobieta niet. Cala filozofia IMHO. Kobieta potrzebuje uroczystosci - facet miejsca Niesprawiedliwe, co?

Use me all day.
Rape me all night.
And the day's as dark as the night's long.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ochota,chęci na seks

Strony: 1 2 3 4