FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3434 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Oco tu chodzi? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Oco tu chodzi?"   

CocoJambo7
 Wysłana - 7 luty 2010 12:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam streszcze krotka historie,bylem blisko z kolezanka bardzo , narpiew rozmowy a potem bylismy coraz blizej i blizej , pisala mi rzeczy ze zalezy jej na mnie ze to i tamto ,zazdrosna byla omnie , pisala ze takiego miec to szczescie i wogule jaki nie jestem itd,potem cos odwidzialo sie jej nagle , ale mowila ze to co mysli to prawda itd , spotkalismy sie calowalismy sie itd , mowila ze cudownie bylo ze dziekuje za wieczor ze jak bedzie wiecej takich to bedzie dobrze , juz zaprosilem ja na randke nastepna itd gdy nastepnego dnia napisala , ze to nie ma sensu , i ona nic nie chce ,a pisala mi tyle rzeczy tak bym sie nie zakochal poprostu zangazowalem sie bo kazdy mi mowil ze jej zalezy na mnie itd , napisalem jej ze litosci nie potrzebuje napisala ze nas nie laczy zadna litosc ze nie jestem jej obcy i dziwne ze otym nie wiem itd , i spytalem ja teog wieczora co sie calowalismy ze jesli nie ma sensu to niech powie teraz ona odparla ze ,, nie jestem na straconej pozycji'' by nastepego dnia npisac ze nic nie chce zemna.Czuje sie oszukany zdeptany wydawalo mi sie ze kazdy moze mnie oszukac ale nie ona ;/ wszystko ukadalo sie jak w ksiazce , wspolne plany itd i nagle z niczego takie cos, oco tutaj chodzi ? co ja mam myslec wogule ?

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 7 luty 2010 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

chce zebys biegal za nia jak pies za suka
sprawdza jak bardzo sie ponizysz dla niej
odpusc troche
sama sie odezwie

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

zibra
 Wysłana - 7 luty 2010 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

Najpierw powinieneś pomyśleć o kropkach i zaopatrzeniu się w dobry słownik języka polskiego.

znajdź jakąś inną, pokaż się tej przyjaciółce z nią, od razu się jej włączy pies ogrodnika.

baruch
 Wysłana - 7 luty 2010 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

Co zrobić? Pamiętać o majuskułach i kropkach.

Wycałowałeś się z dziewczyną i w porządku. Nie narzucaj się- zobaczysz, czy jej zależy. Nie daj sobą pomiatać

brak czasu

Ekspert -

Fresja
 Wysłana - 7 luty 2010 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Akapityyyy i kropkiiii !!!!!!!!

Daj jej trochę czasu a może coś z tego będzie. Może za bardzo narzucałeś spotkania, poczekaj na jej krok, niech zatęskni

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -

mitek168
 Wysłana - 7 luty 2010 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

zaczniesz ją olewac a sama przyleci.

Znawca -

_sensual
 Wysłana - 7 luty 2010 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

na wstępie [piszpoprawnie.superowo.pl/index.php?node=1]
+ więcej dystansu

tańczymy walczyk, z ryja tadżyk w sercu jamajczyk

Kr4x
 Wysłana - 7 luty 2010 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

zwal konia i przeczytaj to co napisałeś.

daj sobie czasu, nastepnie zaproś i postaraj sie zeby było zayebiscie a potem olej i przylezie - nastepnie wyruchaj i wy*** bo z takiego czegoś nie możę być długotrwałej chemiii

God does not like you. He never wanted you. In all probability, he hates you.

Znawca -

Yamarus
 Wysłana - 7 luty 2010 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wierze że pafiel_007 ci doradził, nic za to nie chce i nie uczepił sie błędów!!! Sog!

Zmieniony przez - Yamarus w dniu 2010-02-07 15:11:28

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 7 luty 2010 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez ja sie nigdy bledow nie czepiam

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

patyczak00
 Wysłana - 8 luty 2010 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

O **** !
Tyle w temacie !
Dziękuje,
dobranoc!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Oco tu chodzi?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: pierwsza milosc :P | wyrywanie nieznajomych dziewczyn na impreze:) | Summer Love | problem | Pracoholizm i związek | Miłość kontra męska duma | Problem z dziewczyna | Toxic przemyślał i... | Jak zakończyć związek? | Cięzkie zycie | Mały problem (spotkania) | CO O TYM MYŚLEĆ ? | Dla facetów tylko | Olać panne?[o co jej tak naprawdę chodzi...?] | Alko+impreza+ONA+kolejny dzień=?? | Pomocy :/ | czesław paweł kłak | kawaly | farage | nigel | nigel farage | kukulka | od studium generale do szkoły głównej | kable rozruchowe | koty | foch | eliksir | of legends | sqzi diss | gitarze | dancewicz | auta | mosiądz | Azzaro Chrome | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.