FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 406 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Octavia : Eternindad 
[powiadom znajomego]    
Autor "Octavia : Eternindad"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Muestrame tu luz
Yo me encargo de llegar
Muestrame tu voz
Guiame en la oscuridad

Dime que la lluvia
No nos ahogara
dime que muy junto a mi te quedaras
por la eternindad

Muestrame quien soy
Dame una oportunidad
Muestrame tu ser
Yo sere tu manantial

Dime que un diluvio
no nos undira
Dime que muy junto a mi te quedaras
Por la eternidad
Por la eternidad

Dime que la lluvia no nos undira
dime que muy junto a mi te quedaras
Por la eternidad
Por la eternidad
Por la eternidad
Por la eternidad

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Octavia : Eternindad

Warto przeczytać: Big Wreck : The Pleasure and the Greed - Defined By What We Steal | Big Wreck : The Pleasure and the Greed - Ease My Mind | Big Wreck : The Pleasure and the Greed - Everything Is Fine | Big Wreck : In Loving Memory Of... - Fall Through The Cracks | Big Wreck : The Pleasure and the Greed - Head In The Girl | Big Wreck : In Loving Memory Of... - How Would You Know | Big Wreck : The Pleasure and the Greed - Inhale | Big Wreck : The Pleasure and the Greed - Knee Deep | Big Wreck : The Pleasure and the Greed - Ladylike | Big Wreck : In Loving Memory Of... - Look What I Found | Big Wreck : Look What I've Found | Big Wreck : The Pleasure and the Greed - Mistake | Big Wreck : The Pleasure and the Greed - No Fault | Big Wreck : In Loving Memory Of... - Oh My | Big Wreck : In Loving Memory Of... - Overemphasizing | Big Wreck : In Loving Memory Of... - Prayer | sprinter | sebasket | erohus | erohaus | praCA DYPLOMOWA | cebul | moralny | sexomat | ilu facetów naraz | zero | test kerrego | panmruk | mięsień pc trening | krzygacz | bubbelus | temat pracy magisterskiej | pogrzev | Wojtkov2 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.