FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38248 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Odżywianie a sperma 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odżywianie a sperma"   

nitro123
 Wysłana - 29 marzec 2006 21:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dobry wieczór! Zadam pytanie na pograniczu tego działu i Odżywiania. Czy są produkty w żywieniu optymalnym które wpływają na jakość spermy, jej ilość oraz na częstotliwość chęci bzykania? Ja sam jestem na żywieniu optymalnym od początku tego roku i czytałem w artykułach poświęconych mojemu odżywianiu, że m.in śmietana ma pozytywny wpływ na wyżej wymienione przeze mnie czynniki. Czy rzeczywiści to prawda i jakie są inne produkty oddziaływujące na męski budyń? Z góry dzięki za odp!!

Przemek198
 Wysłana - 29 marzec 2006 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

duzo ananasów !!

minevra
 Wysłana - 29 marzec 2006 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Pełno o tym jest.... No nie wiem jak smak, trzebaby kogos innego zapytac, chociaz slyszalem, ze delikatny posmak rowniez zalezy od niektorych ze zjedzonych np. owocow. Po za tym sa specjalne diety, ktore maja za zadanie zwiekszyc checi (afrodyzjaki) i mozliwosci..

Skąd ja Cię mam... ;*

michuXTC
 Wysłana - 29 marzec 2006 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

hahah no ciekawy temat, wczoraj mi dziewczyna mówiła żebym jadł ananasy, ja się pytam po ch**j, a ona że chłopak jej siostry je ananasy i jak mu siostra mlaska to ma to wpływ na smak, nie wiem czy to prawda ale mam w domu jakieś stare 2 puszki ananasów - 1 w plaserkach drugą w kawałkach , niech ktoś się wypowie, ozłoce lol

szyme_k1
 Wysłana - 29 marzec 2006 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

Wielkanocne slodkie jajeczka

Ja slyszalem ze jak koles pali to sperma jest ponoc gorzka , jak sie zdrowo odrzywia i je duzo owocow jest slodka Nie wiem nie probowalem

Andromedaa
 Wysłana - 29 marzec 2006 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

Był już kiedyś podobny temat Papierosy rzeczywiście maja wpływ na ciut gorzki smak spermy. Co do innych produktów wpłyających na smak: podobno działają wymienione już przez Was ananasy i słodycze.

Ekspert -

nitro123
 Wysłana - 29 marzec 2006 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

A oprócz ananasa którego nie jem jest coś dla optymalnych?

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 29 marzec 2006 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

smak spermy mozna latwo zmienic... po prostu przed stosunkiem pic wiecej soczkow i spozywac w szczegolnosci ananasa... wtedy sperma ma lekko slodkawy smaczek... w przypadku spozywana czerwonego miesa, kawy czy herbaty ma smak lekko gorzkawy a tak btw sperma ma bardzo malo kalorii.. dla zainteresowaynych

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 29 marzec 2006 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ananasy i słodycze wpływają na smak spermy w korzystny sposób Szczerze to nie wiem co Wy Optymalni możecie ze słodyczy jeść. Ale myśle, że raz na jakiś czas, tuż przed stosunkiem możesz coś chyba zjeść

Ekspert -

nitro123
 Wysłana - 29 marzec 2006 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

ja wiem ze jak wypije tłustą śmietanę(30%) to cholernie chce mi się bzykać. Skojarzyłem ten fakt z artykułem czytanym przeze mnie i pomyślałem że coś w tym musi być...

Andromedaa
 Wysłana - 29 marzec 2006 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmmmmm coś czuje, że zamiast winka będę kupowała śmietanę 30%

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odżywianie a sperma

Strony: 1 2 3