FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1899 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Poprawiamy naturę
Odżywka białkowa naturalna 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Odżywka białkowa naturalna"   

Jajdej
 Wysłana - 22 maj 2009 23:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Chciałbym poprosić was o pomoc w sprawie kupna odzywki białkowej. A więc chciałbym zakupic bialko tylko niewiem jakie sa dobre i jakie nie wyrzadza mi wiecej krzywdy niz pozytku. Zalezy mi na tym by nie bylo zadnych skutkow ubocznych. Chce zeby odzywka byla w pelni naturalna i zdrowa dla mojego organizmu. Prosze o pomoc. Dziekuje

seba5700
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 23 maj 2009 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

Piersi z kurczaka beda najlepsze.

Polacy dziękują Ci Adolfie Hitlerze za pozostawienie nam tej autostrady, która zbudowana w połowie
lat 30-dziestych, służyła nam biednym polaczkom przez prawie 80 lat bez przerwy i bez remontów.
Nasze autostrady rozpadają się po kilku latach i trzeba je łatać tak bez końca...

Specjalista -

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 23 maj 2009 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma bezpiecznej
od kazdej ci 3 reka urosnie

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]

Ekspert -

Luzifer
 Wysłana - 24 maj 2009 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

twarożek też jest dobry, najlepiej jakiś nietłusty.

ryby, jaja.

seba5700
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 24 maj 2009 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego nietlusty? Ja wole tlusty, wiecej kcal.

Polacy dziękują Ci Adolfie Hitlerze za pozostawienie nam tej autostrady, która zbudowana w połowie
lat 30-dziestych, służyła nam biednym polaczkom przez prawie 80 lat bez przerwy i bez remontów.
Nasze autostrady rozpadają się po kilku latach i trzeba je łatać tak bez końca...

Specjalista -

Luzifer
 Wysłana - 24 maj 2009 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czemu, ja przeważnie półtłusty i tak mam

zależy kto na ile może sobie pozwolić

seba5700
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 24 maj 2009 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie pytanie brzmi- ile zdolam zjesc.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2009-05-24 23:22:35

Specjalista -

Kazam
P I G U Ł K A
 Wysłana - 24 maj 2009 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

akurat twarog jest ****owo przyswajalny i powoduje zwiekszone zatrzymywanie wody podskornej

seba5700
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 24 maj 2009 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie moge zbyt duzo mlecznych, bo dostaje sraczke. Od twarogu wole kuraka, ale czasem na sniadanie zjem. Nad woda podskorna nigdy sie nie zastanawialem, ani nie zauwazylem jakiejs tragedii.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2009-05-24 23:48:52

Specjalista -

Kazam
P I G U Ł K A
 Wysłana - 24 maj 2009 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

nie no wiadomo, ze dla przecietnego kowalskiego to zatrzymywanie wody nie bedzie jakos szczegolnie widoczne

dopiero przy probie zejscia nisko z bf'em wylaczenie twarogu moze znacznie poprawic efekt wizualny

seba5700
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 25 maj 2009 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam 15 bf (wg elektrod w wadze), ponizej 12 nie zchodze. Wiec mi wsio ryba.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Odżywka białkowa naturalna

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | maniek87 | seks i narkotyki | sado maso | kratownica | v_c_t_r | humanizm | steam | Vw golf ma aluminiowe zawieszenie | tyna164 | dopalacze | artur | wpływ czekolady na cerę | tatuaze poznan | gdzie zrobic | mentalnosc polakow | największe polskie przeboje | największe przeboje | największe przeboje | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.