FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3409 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Od ***** po księżniczki  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Od ***** po księżniczki "   

Biouy
 Wysłana - 21 luty 2015 19:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

JOŁ !
Na wstępie chciałem powiedzieć tak jak większość świeżaków na forum,że nie spodziewałem się,że i ja nabazgrzę tutaj swoją c***ową historię

Więc tak,mam sytuacja która mnie nieźle do*******iła ,przez parę dni nie mogłem w ogóle się ogarnąć ,aż trafiłem na to forum,a szczególnie podniósł mnie na duchu post użytkownika "Kokos96" "baby to jednak chvje" .
Czytając Twój post,czułem,jakbym ja go pisał (chodzi o styl)

Więc tak,pochodzę z jednego z największych miast w tym yebanym kraju
Wychowałem się na fc*** wielkim blokowisku,od młodziaka miałem w okół siebie trochę porządnych ludzi,ale więcej ćpunów szmat i marginesu
Otoczenie w jakim się wychowywałem i wiele sytuacji troche mi zyebauo psyche ,ale zaczynając bo pyerdole nie do rzeczy.
Chodzi o dziewczyny ,moje pierwsze dwie dziewczyny były w miarę ładne ,ale z charakteru pato-szmaty ,wiadomo ,nie były to dziewczyny,które z chęcią bym przedstawiał innym ,czułem się przy nich luźno jak przy kolegach ,nie stresowałem się nigdy przy nich,potrafiliśmy siedzieć na osiedlu całe dnie ,czasami bywało się dobrym i romantycznym,czasami się miało wy***ane i traktowało po chamsku Byłem idiotą i nie wiedziałem,dlaczego pomimo niektórych zachowań one ciągle chciały ze mną być,nie kochałem ich,nie potrafiłem się zakochać w takich lachociągach .
Gdy zacząłem się staczać przez osłów zwanych kolegami odbiłem od towarzystwa,zacząłem się zmieniać ,wziąłem się lekko za sport,tylko żeby coś dupe ruszyć zeby nie zalać dupska tłuszczem ,zacząłem się uczyć,kiedyś ledwo z klasy do klasy ,no ogarnąłem ****e w końcu i wyprowadziłem się na prostą .

Żeby ten temat miał sens musiałem napyerdolić taki wstęp

Jako,że wcześniej nie szanowałem loszek ,bo zadawałem się głównie z lodziarami to w końcu zakochałem się w normalnej dupeczce...
Kuuuuuurwa...
Zmieniłem szkołę,jestem w Technikum i w klasie już pierwszym spojrzeniem oczarowała mnie jedna dupa.
Ubierała się zayebiście,nie krzykliwie,z klasą ,dba o siebie ,zdolna,wszechstronna ,no ****a zakochałem się odrazu
Podbijałem w szkole pogadać ,toczyłem znajomość ,pisałem z nią,zapraszałem na wyjścia,czasami nie odzywałem się po pare dni bo mi się nie chciało Nie narzucałem się specjalnie,nigdy nie odmawiała mi spotkań,była miła ,patrzyła na mnie jakoś inaczej,no od początku coś między nami iskrzyło ,ale ukrywałem to jak bardzo mi się podoba
Dobra ****a ,no w końcu zaprosiłem ją na spacer ,powiedziałem jej co czuje i zaproponowałem związek ,po dłuższym pocaunku zaczęła płakać ze szczęścia,śmiała się i płakała ,nie mogłem uwieżyć ***** co się dziauO Nie sądziłem,że mam szanse u takiej dupy
Przed związkiem często się nie odzywałem,w szkole tak ignorowałem ,to sama często do mnie podbijała gadać,zadawała mi pytania,widać było,że ją ciągne

No i ****a s*******iłem dobre podejście...

Była inna niż te ***ane lachociągi Szanowała się,była żywiołowa,lubiała się bawić,spełniała pasje,no ***** czułem się dumny idąc z nią za ręke
Tak się zakochałem,że straciłem łeb,poczułem,że to pierwsza poważna dzioucha ,robiłem dla niej wszystko,jak z lachociągami ciągle zachowywałem się po swojemu na spontanie tak z nią nigdy się nie sprzeczałem,nie umiałem żartować przy niej,często czułem się spięty bo nie chciałem nic s*******ić (TAK MI OD***AŁO )
Robiłem dla niej wszystko,to ona zaczeła mieć na mnie wy***ane xD
Przestała chcieć się ze mną spotykać,odmawiała spotkań,z każdym tygodniem coraz mniej uczuć i po 3 miesiącach z dupy wy***ała mi,że ze mną zrywa.
****A
Byłem w szoku
Lachociągowi mogłem mówić,że to,że z nią jestem to nie znaczy,że ją kocham,mogłem byc chamski a ta ****a ciągle przy mnie była
Tutaj byłem dobry na maxa,poświęcałem nawet swoje sprawy dla niej i c***? Zostawiła mnie
Takiego kopa w ****e dostałem,że sam nie wiedziałem co robić,ciągle ją przepraszałem za wszystko,zgadzałem się,zrobiłem z siebie ****a błazna

Czytałem dużo,straciła mną zainteresowanie ,jak mnie poznała nie byłem taką miętką pisdą
Wiem jaki błąd od***ałem,aż mi głupio ,bo związek się roz***ał,straciła mną zainteresowanie ,byłem ****a za dobry.
Już zmieniłem swoje postępowanie,najgorsze jest to,że nie gadamy w ogóle,zerwaliśmy miesiąc temu ,ale dalej ją kocham i mi na niej zależy,ale nie wiem,jak ***** odzyskać atrakcyjność w jej oczach.
Tak mnie uczucia pochłoneły i to,że niechce jej stracic,że zacząłem sam z Siebie robić nie jej chłopaka tylko miętką faje który by ją zagłaskał na śmierć
Musiałem ****a odreagować za kopniaka ,odezwałem się do dawnej koleżanki,narobiłem jej nadziei ,wyruchauem jo i rzucilem w pisdu
Ale chce wrócic do loszki ktorą kocham,macie jakieś porady?

Ale jeszcze chce dodać,że byłem załamany na początku,jak wbiłem i poczytałem pare postów to zdałem sobie sprawy ,że moja sytuacja to mały c***ek ,bo chce uratować związek 3 miesięczny ,podchodzę do tego na lajcie ale nie wiem,jak to zrobić,pozdro wariaty,komentujta ,po*** ze mnie wiem

INSOMNIA
 Wysłana - 21 luty 2015 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ale chce wrócic do loszki ktorą kocham,macie jakieś porady?

Tak, daruj sobie. Nie wchodź 2 raz w coś co się rozsypało.
Szukaj innej laski.
Z tamtą Ci po jakimś czasie przejdzie.

q2w
 Wysłana - 21 luty 2015 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

jw

olej ją
znajdź inną
a tej gul pewnie skoczy

rvchałeś chociaż?

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -

rothe
 Wysłana - 21 luty 2015 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

***ać taką świnie, teraz ****om poprzewracało się w głowach i wolą byś traktował je jak gówno niż jako obiekt swoich westchnień %)
Tylko nowa loszka wchodzi w gre

I wish I could have quit you,
I wish I never missed you
And told you that I loved you every time I fucked you!

Lunar
 Wysłana - 21 luty 2015 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

No zmiękłeś przy niej majster.

Dalej chodzicie do tej samej szkoły - traktuj jak koleżankę zwykłą. Bez ignorowania.

I tak, będzie Cię obserwowała. Choćby z ciekawości i kalkulacji czy dobrze zrobiła.

Wróć do lepszego siebie. Spełniaj się, bądź ambitny, rozwijaj, bo to najważniejsze. Jak Ci się zdarzy z nią pogadać (rozstanie w zgodzie?) to z uśmiechem zadowolony z życia.

Może nawet pójdziecie kiedyś na kawę.

Po prostu odpuść.

Postaraj się znaleźć pozytyw w tym fakcie, że jesteś sam i w zasadzie możesz poznać inną wartościową damę. Niekoniecznie doprowadzać do związku - przyjaciółki są zayebiście ważne w życiu :P Uwierz.

Paradoksalnie jak ex proponuje Ci przyjaźń (rozstanie w zgodzie?) to możesz to pochwycić. A przyjaciółka czasem lubi się wygadać, ale też zapytać co u Ciebie. Możesz obserwować reakcje na fakt, że stroisz się dla innej albo ogarniasz prezent lub potrzebujesz się jej poradzić.

W ostatecznym rozrachunku warto obrócić relacje z osobami, które w jakimś stopniu poznały Twoją intymność i się z nimi dogadywałeś - by były blisko.
Jesteś twardy to raczej przetrzymasz. No i kontakt z innymi damami bardziej ogarniętymi sprawi, że będziesz się spokojniej czuł przy "tej jedynej".

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

q2w
 Wysłana - 22 luty 2015 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

przyjaciółka daj pan spokój

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -

rothe
 Wysłana - 22 luty 2015 02:58      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze od tej "przyjaźni" znowu zmięknie mu fujara jak przyleci do niego bo inny bolec ją zostawił

I wish I could have quit you,
I wish I never missed you
And told you that I loved you every time I fucked you!

Biouy
 Wysłana - 22 luty 2015 09:29      [zgłoszenie naruszenia]

****a
WUaśnie zapomniałem dopisać.
Nie jest to dziewczyna która skacze ze związku do związku,sama teraz była ok. 2 lat~ ,jak sama mówiła,podbijało do niej wielu typa,ale mówiła,że związki nie są dla niej,widać,że do mnie coś musiała poczuć,zanim stauem się przy niej pisdą
No teraz to na pewno szybko szansy nie będzie
Chcę się specjalnie podnieść w nauce ,osiągnąć trochę sukcesów ,troszkę się pozmieniać na lepsze,żeby chociaż pyerdolona poczuła,co straciła ,może jak z inną mnie uśmiechniętego zobaczy,to chvj ją strzeli
Postaram się też trochę ją pozagadywać w szkole,ale już nie tak jak kiedyś,zawsze byłem ***** sztywny przy niej bo jak mówiłem,nie chcialem nic s*******ić
To teraz może spróbuje swoje życie wynieść jeszcze wyżej,pokazać jej zmiane i gadać z nią na luzie,pożartować,pograć troszkę z lekkim flirtem

Pod koniec roku mamy szkolną wycieczke paro dniową ,cała szkoła,jej klasa też ,także ***** może tam coś zadziałam,jak wszyscy pijani bedo ,to doprowadzę do rozmowy sam na sam ,wtedy to już chvj czy się uda czy nie ,próbuje ,jak się nie uda to chvj,lepiej spróbować zawsze

Dzięki wariaty,narazie dam se spokój,poszukam innej chociażby,żeby się tylko spotykać (If you know,what i mean )
A z nią popróbuje coś ,ale troszkę później

INSOMNIA
 Wysłana - 22 luty 2015 09:32      [zgłoszenie naruszenia]

Bez sensu, tylko się wkórwiał będziesz. Odpuść ją sobie. Nic na siłę.

Biouy
 Wysłana - 22 luty 2015 09:43      [zgłoszenie naruszenia]

A chvj tam
Jak sie podniose w nauce i coś uda się osiągnąć na złe to nie wyjdzie
Zawsze jakaś motywacja

Kokos96
 Wysłana - 22 luty 2015 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

ej qwa to sie powinno jakoś nazywać... Syndrom pierwszej kobity? Nie wiem, miałem mega podobnie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Od ***** po księżniczki

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Moment prawdy - teledurniej | ot taka historia bez happy endu ;-) | problem z dziewczyną... | POROZMAWIAJ Z NIĄ ! | Co za zbieg okoliczności... | pomocy!!! | rozmowa z kobietami | Musze się was o coś spytać. | O czym rozmawiać na spacerze? | zostane samotnikiem | poderwanie znajomej dziewczyny | Jak poprawić humor kobiecie? | Spojrzenia | Poważny problem z dziewczyna . POMOCY!!!!!!!! | taka tam jedna :D | Chcesz dobrze a wychodzi źle ;/ | paypal | młodsza kobieta | sex camerki nupel | czym zajmuje sie szeregowy | zapomnialem loginu | playboy pictorial to yes napad | siwiec nago | black rose | wkładka hormonalna na 3 lata | ile jest km Radomsko Toruń | grupa przestepcza wyszkow | elektrotechnika | randka muzyka | plski playboy | ewa skibińska | isc studniowke | lekarz | sex foto | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.