FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6296 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Odbijanie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odbijanie?"   

Xaero85
 Wysłana - 12 grudzień 2005 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

K3dzior działasz mniej więcej na takiej zasadzie: "Ktoś skopał mnie na ulicy więc ja też skopie kogoś innego". No ale cóż, niektórzy już tacy są.

Znawca -

rafee
 Wysłana - 12 grudzień 2005 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

oj dzieci dzieci. Dorosniecie, poznacie zycie i juz nie bedziecie tacy szlachetni. Zycie to nie je bajka. Ilu ja znam zatwardzialych konserwatystow, ktorzy twierdzili, ze nigdy koledze, znajomemu czy nawet w ogole nieznanemu chlopakowi nie odbiliby szmuli, a konczylo sie "odbiciem".

Bardzo czesto jest tak, ze facet nawet nie wie kiedy, a juz jest zaduzony w dziewczynie po uszy. Rozumieja sie jakby sie znali od zawsze i tylko wystarcza choc troche sprzyjajace warunki a konczy sie groznie

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

red78
 Wysłana - 12 grudzień 2005 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

ziutek43:ale on ja posuwal wczesniej niz Ty, a to ze szedl chodnikiem nic nie znaczy

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

macpryw
 Wysłana - 13 grudzień 2005 08:48      [zgłoszenie naruszenia]

wczoraj zdefiniowalismy nasze stosunki ostatecznie
powiedziala ze chce byc z tamtym chlopakiemn ale z nim sie spotyka tylko w weekendy to my mozemy byc kochankami w tygodniu ,bo w tygodniu tez ma ochote na seks hehe
od pon do piatku bedziemy sie ruchac a tamten pewnie ja pokocha jakos w weekend.I nawet tak mi pasuje , bez angazowania z mojej strony,ona tylko sie pytala czy da sie tak bez angazowania ja mysle ze da ,mam nadzieje przynajmniej z mojej strony

takie sa kobiety na swiecie wiec moze milosc to jzu przeminela hehe

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

kptNemo
 Wysłana - 13 grudzień 2005 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

zgadzam sie w pelni z rafee. wystarczy moment i juz jestes zaduzony i co? nawet nie sprobojesz bo ona jest zajeta? a pozniej cale zycie bedziesz sobie plul w twarz przed lustrem bo ominela cie milosc zycia (dzien swira ). sprobowac zawsze warto i nie mowie tu o zaciagnieciu do luzka zajetej dziewczyny w ramach zaliczenia, ale powazniejszym zwiazku.

macpryw - ile ty masz czlowieku lat? nie zycze ci zeby kiedys tobie "milosc twojego zycia" tak zrobila. ja juz przez cos takiego przeszedlem i wierz mi: dobrze ze nigdy nie dowiedzialem sie kim byl ten gosc bo bym na dzien dzisiejszy siedzial w pierdlu za zabojstwo w afekcie. faceci wykarzcie troche wyzszosci i pokazcie tym zdeprawowanym laskom, ze myslicie czasmi glowa, nie f.i.u.t.e.m. ja rozumiem ze niektorzy wpadaja w desperacje i biora sie za wszystko co chce, ale przez to wlasnie laski sie z nas tak nabijaja i wykorzystuja to, ze na sama mysl o seksie sie slinimy.

Raptor10
 Wysłana - 13 grudzień 2005 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

rafee ja np byłem juz nie raz zaduzony w panience kumpla w sumie w jednej jeszcze jestem i co jakoś potrafie sie opanować , a do osobników takich ktorzy potrafia z***ać dobry udany związek jestem pierwszy zeby im na***ać

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 13 grudzień 2005 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

do czasu raptor

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 13 grudzień 2005 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

do reda... on jej nie posowal wczesniej !! hahaha....

sobih
 Wysłana - 13 grudzień 2005 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

generalnie jesli laska kiwa drugiego przy Tobie, to sam sie na niej przejedziesz wczesniej czy pozniej, daje glowe. to sliska sprawa. fajnie pouzywac sobie, ale mozna sie bujnac i konczy sie to niefajnie. przezylem taka akcje calkiem niedawno. trudno nazwac to odbiciem bo ona go zostawila, wyprowadzila sie... i tak jak ktos wczesniej napisal, znalazlem sie w nieodpowiednim momencie w nieodpowiednim czasie . dalem sie wciagnac w gierki, przy mnie gadala z nim przez telefon a potem ja bzykalem . i wiem ze nigdy wiecej nie pojde na taki uklad. ona nie przyznawala sie mu ze ma mnie, ten po jakims czasie o wszystkim sie dowiedzial, nie mial za bardzo szczescia jak stanal mi na drodze, ale potem ona juz nim sie opiekowala i to byl koniec.

macpryw
 Wysłana - 13 grudzień 2005 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

nemo ja to wogole nierozumiem o co ci chodzi.. z jednej strony piszesz zeby pozniej sobie nie pluc w twarz ze sie czegos nie spróbowalo a z drugiej radzisz mi zebym zostawil ta panienke kiedy moge sobie pouzywac...

poza tym jej sie z tym typem psuje od jakiegos czasu,raz jest klepiej raz gorzej,ja moge sam sie nie angazowac i poruchac sobie fajna panne.Jezeli ona sie zaangazuje to zobaczymy jak bedzie.
Przeciez to zawsze jakas przygoda a wogole ten watek z morderstwem w afekcie to nic nie wiem
o to ze tmten mi cos zrobi to wogole sie nei boje

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odbijanie?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8