FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6195 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Odbijanie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odbijanie?"   

sobih
 Wysłana - 13 grudzień 2005 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

...

Duo
 Wysłana - 13 grudzień 2005 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

Wezcie nie mowcie takich strasznych rzeczy bo moja laska jest prawie z odbicia prawie bo ona chciala juz dawno zerwac z tym chlopem ale on jej niepozwalal i w pewnym sensie oddzialywal na nia psychicznie ale na swoje usprawiedliwienie dodam ze zaraz kiedy sie dowiedzialem ze ma faceta wycofalem sie i zwyczajnie czekalem... moze na dogodny moment do przeprowadzenia ataku a moze nie w kazdym badz razie on tez dal za wygrana i podobno kiedys mnie spotkal bo mi mowila ale bal sie podejsc bo juz mu kiedys na gg powiedzialem zeby nie straszyl mnie ani mojej dziewczyny bo nei wyjdzie z tego zywy i chyba wziol to sobie do serca ale mam nadzieje ze ona nie zrobi mi tego samego

madafaka i***** zemnie

Nie pysznij sie swoją siłą, zawsze znajdą się silniejsi od ciebie.

Immortall
 Wysłana - 13 grudzień 2005 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

Madafaka normalnie

Niezawodny - dzieki za tego ctrla z shiftem :)

mhm.

Znawca -

sobih
 Wysłana - 13 grudzień 2005 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

ameryka

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 13 grudzień 2005 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

ja na temat odbijania się nie wypowiadam, ponieważ generalnie bardzo to potępiam, ale..... sam kiedyś odbiłem (półświadomie)

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

-Gagarin-
 Wysłana - 16 grudzień 2005 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja uważam, że odbijanie jest OK. Zwłaszcza w sytuacji, gdy ja mam 20 lat, laska która mnie interesuje 16, a jej chłopak 25 na przykład(pedofil???). W takim waypadku ja uważam że trzeba jej pomóc i uwolnić ze szponów zboczeńca.
Sam kiedyś mając 16 lat odbiłem 15-latkę kolesiowi mającemu 22 lata wówczas i uważam że zrobiłem dobrze, bo co to za związek 15/22 ??? Choć przyznam szczerze, że myślałem wówczas bardziej o swoich korzyściach

A najbarziej mnie podniecał widok jak kolesia chciał***** strzelić że mu laske odbito.

Uważaem, że jeśli jakaś laska mi się podoba ale jest zajęta to mimo to mam pełne prawo do niej bo to MNIE się należy co najlepsze. A ochłapy niech sobie zlizuje ze ściany mój konkurent.

Z kolei uważam że odbijanie mężatki jest złe gdyż małżeństwo jest już związkiem formalnym.

===Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją===

przemolino
 Wysłana - 17 grudzień 2005 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

ja odbiłem kolesiowi moja panne ale on wogole niemieszka w moim mieście widywał sie z nia raz na miesiąc była bardzo zaniedbana(braki duze w kazdej dziedzinie) zaopiekowałem sie nią to był kompletny przypadek ze sie poznalismy zakochalismy sie w sobie i do dzisiaj jestesmy szczesliwi mija juz prawie 2 lata ahh
tylko bez łez

Technista
 Wysłana - 17 grudzień 2005 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli chodzi o moje zdanie to za przeproszeniem odbijanie komuś panny z przed nosa to K*U*R*E*S*T*W*O nie nawidze a za razem tępie osoby które wpier****ją sie w czyjeś związki a za teksty typu "chłop sie o niczym nie dowie" bym łeb ukręcił nie zważając na konsekwencje jak kolega co się wypowiedział na samej górze DNO DNO i jeszcze raz DNO ! tyle na ten temat pozdrawiam wszystkich nie wpier****jących się w czyjeś związki chwała wam!

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

przemolino
 Wysłana - 17 grudzień 2005 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

ja sie niewpierdzielam w czyjes zwiazki ale spotykalem sie z panna po przyjacielsku zero buzi nic wiedzialem ze ma kolesia nic nierobilem az ona zerwała z kolesiem i wtedy zadziałałem potem mi powiedziała ze dla mnie to zrobiła wiec niech bedzie wpół odbicie heh ale sie tym nieszczyce poprostu chce powiedziec ze niektorzy kolesie nieszanuja swoim panienek i niesa ich warci i taka jest prawda..

red78
 Wysłana - 17 grudzień 2005 07:04      [zgłoszenie naruszenia]

Postepowanie Przema podoba mi sie...

Zmieniony przez - red78 w dniu 2005-12-17 07:04:28

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odbijanie?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8