FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6170 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Odbijanie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odbijanie?"   

XTT
 Wysłana - 11 grudzień 2005 21:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

CZeść. Czy zdarzyło się Wam panowie odbijać kiedyś pannę od innego faceta? Jakie to maiło skutki, jak przebiegało? co na to "rogacz" ??

red78
 Wysłana - 11 grudzień 2005 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

komus odbilo, tylko komu?

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

XTT
 Wysłana - 11 grudzień 2005 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

A czemu by miało odbić komuś?

ODbijanie i rywalizacja jest nieodłącznym welementem naszego życia więc temat jest jak najbardziej sensowny.

Xaero85
 Wysłana - 11 grudzień 2005 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie sie zdarzało i jak narazie nie miałem na szczęście żadnych nieprzyjemności z tego powodu bo tamten po prostu o niczym sie nie dowiedział.

Znawca -

Wodzu10
 Wysłana - 11 grudzień 2005 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie odbijanie komuś partnera jest najbarziej plugawym i wstrętnym czynem i jak ktoś komuś odbije tą drugą osobę i rozwali szczęście to życzę temu komuś tego samego, żeby zobaczył co to znaczy niszczyć komuś związek i żeby ten ktoś sam tak samo cierpiał.

Znawca -

czanymotyl
 Wysłana - 11 grudzień 2005 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

jak Wodzu, treba być totalnem ch*** aby odbić kobuc kobiete a i kobieta jest winna, bo jakby była wierna i kochała, to by nie puszczała się z innym

%-)

Specjalista -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 11 grudzień 2005 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Odbijalem, ale nie wykorzystywalem. No sex, No kiss,...wystarczyla mi jej sama gotowosc do akcji a bylem juz najedzony...jesli wiecie o co mi chodzi...

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

SlaVko18v
 Wysłana - 11 grudzień 2005 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym "odbil"

jesli dziewczyna by sie "meczyla"
albo jakbym widzial ze bylo by jej ze mna lepiej (ale musialbym to wiedziec na 100% .. jak?? .. nie iwem :P )

DjDestruct
 Wysłana - 11 grudzień 2005 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jest takie powiedzenie: "Jak suka nie da to pies nie weźmie". Coś w tym jest. Skoro ona dała sie poderwac innemu znaczy ze tamten związek i facet jej nie odpowiadal wiec i tak by z nim skonczyła. Nie z tobą to z kimś innym poszła by dalej w tango. Ja osobiscie jak ktos by mi laske odbił (zakładając ze wiedziałby ze miała chlopaka) to walił bym w ryj bez zastanowienia, ale jesli nie wiedziałby ze ma kogos, to pretensje mozna miec tylko do niej.

Człowieka można zniszczyć ale nie pokonać

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 12 grudzień 2005 02:52     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Eyden
 Wysłana - 12 grudzień 2005 06:09      [zgłoszenie naruszenia]

Miałem taką sytuację.
Nie to, że z premedytacją chciałem odbić komuś pannę (choć nieraz mam ochotę), ale tak czy inaczej efekt był taki sam.
Co najlepsze, byłem z nią sam na sam na noc w wolnej chacie, a ona mówi "czekaj tylko zadzwonie do chłopaka" -> kilka, bądź kilkanaście minut czułej rozmowy po czym wracała do mnie... nie wykorzystałem jej mimo wielu okazji...
W każdym razie nic z tego nie wyszło, no bo szanujmy się, jeśli ona robi takie rzeczy jemu, to ja mogę być kolejnym 'rogaczem' ...
poza tym i tak mnie nie kręciła...

eyden.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odbijanie?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8