FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9505 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Odbudowa zaufania u dziewczyny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odbudowa zaufania u dziewczyny"   

Michau77
 Wysłana - 18 marzec 2008 16:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witajcie

Opiszę krótko swoją historię, jestem z dziewczyną już prawię rok, związek jest szczęśliwy. Wiadomo jak każdy mamy jakieś wzloty i upadki.

Związek nasz opiera się na bardzo wielkim zaufaniu, jedno mówi wszystko drugiemu. Wiadomo, każdy ma przed sobą pewne tajemnice.

Miałem do załatwienia pewną ważną sprawę, jak to facet często nie chce martwić swojej dziewczyny, mam nadzieje, że mężczyźni zrozumieją o co chodzi. I nie chodzi tutaj o sytuacje "Nie Kochanie, nie idę na piwo, jestem chory leżę w łóżku". Można powiedzieć że była to sprawa ważna z punktu widzenia mojej osoby.

Nie powiedziałem Jej tego. Stwierdziłem, że tak będzie lepiej, niech dziewczyna ma mniej zmartwień na głowie. Dowiedziała, się gdzie byłem, po co tam byłem.

Straciła do mnie zaufanie, stałem się całkowicie obcy. Potrzebuje pomocy. Jak odbudować zaufanie, przywrócić normalne relacje?

Pomocy

Zdravim

Lunar
 Wysłana - 18 marzec 2008 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

porozmawiać

porozmawiać kurva

Co to za sprawa, że zamknęła się na amen?

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 18 marzec 2008 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

ale straciła zaufanie, że jej nie powiedzialeś czy stracila zaufanie bo się dowiedziała co robiłes w tym czasie??

Ekspert -

Siwek_wp2
 Wysłana - 18 marzec 2008 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

zalezy od baby .. jednej kupisz kwiatki i ladne perfumy i bedzie
CIe od nowa kochac jak szalona .. a u innej nigdy nie odbudujesz zaufania .. jak je juz raz straciles

...widze niebo, nie mysle...

Znawca -

Michau77
 Wysłana - 18 marzec 2008 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko i wyłącznie nie poinformowałem jej, że tam byłem. Nie odzywała się dwa dni. Teraz piszę, lekko jakby ją do tego zmuszając. Widać, że nie ma na to ochoty.

Tego właśnie boje się, że nie da się już tak cofnąć. Uniwersalny lek, rozmowa, nie działa. Nie chcę o tym rozmawiać.

Zdravim

GoldenEyes
 Wysłana - 18 marzec 2008 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

zależy CO robiłeś
jak to była jakas twoja prywatna/rodzinna sprawa to nie masz obowiązku się jej spowiadać

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 18 marzec 2008 16:34      [zgłoszenie naruszenia]

za 2 dni zapomni

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 18 marzec 2008 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli nie zrobiłeś nic co było by bezpośrednio związane z waszym związkiem, a wszystko rozbija się tylko o sam fakt nie poinformowania jej o zaistniałej sytuacji to z czasem powinna zapomnieć .

ps. Zresztą mógłbyś napisać o co dokładnie chodzi.
W sumie i tak Cię tu nikt nie zna, a nam przynajmniej będzie łatwiej Ci pomoc. .

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2008-03-18 16:36:50

.

Ekspert -

Michau77
 Wysłana - 18 marzec 2008 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

Obowiązku nie mam, jakoś w naszym związku tak wyszło,że wszystko sobie mówimy, z nadzieją patrze w przyszłość. Szkoda mi tego wszystkiego wspólnego, tego zaufania.

Sweet69, wiesz dobrze jak kobiety zapominają, a następnie potrafią w nieoczekiwanym momencie przypomnieć taką sytuacje.

Myślałem, o jakichś kwiatach, tylko czy to nie głupie, jakbym chciał dziewczynę kupić.

Zdravim

Andromedaa
 Wysłana - 18 marzec 2008 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli to była naprawdę ważna i osobista sprawa to foch jej minie

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 18 marzec 2008 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Myślałem, o jakichś kwiatach, tylko czy to nie głupie, jakbym chciał dziewczynę kupić.

daj se spokoj z kwiatami
bedzie to jednoznaczne przyznanie sie do winy .

.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odbudowa zaufania u dziewczyny

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Mała rozkminka | Pobicie dziewczyny :/ | konflikt:/ | było dobrze ale przez nia sie z***a... | jaja czy co?? | gadanie przez telefon :-) | slodki skvrwiel - definicja | utracona miłość | SEPARACJA !!!!!! DORADZCIE COŚ :((( | Jak czesto widujecie sie ze swoim partnerem? | Jak to zaczac | Krótkie, proste pytanie. | Miękka faja/Stalowe jaja ;) | emocjonalny trójkat | Jak spędzacie wolny czas? | Problemy | egipt | część główna | patola | za granicą | opowiadania erotyczne siostra | opowiadania erotyczne siostra | oscary | nago przy dziecku | liberalizm | netia | largo | Niania | czeski budzik | inwazja jaszczurów | zaba pokuj | borderline | chill | studia i praca po biol chemie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.