FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1682 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Odciemnianie szyb%-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odciemnianie szyb%-)"   

MAJSTER16
 Wysłana - 1 październik 2009 13:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Panowie sprawa jest następująca- Ojciec kupił sobie Rover'a 620 SDI z '98 i poprzedni właściciel przyciemnił w nim szyby pod kolor tj. na granatowo. Moje pytanie brzmi: Jak pozbyć sie tej cholernej tjuningowej folii?? Wiem, że ciemne szyby są fajne ale robione piecowo, a nie ten badziew Jestem kompletnie nie w temacie w życiu takiej folii nie zakładałem i chce ją po protu łatwo, szybko i bezboleśnie, bez śladu usunąć, ale jak?? Proszę o pomoc, bo nie mogę na to patrzeć, a nie chce zamykać oczu w czasie jazdy

Aha jeszcze jedno- Jak wyprostować wygiętą antene w samochodzie, tak żeby nie pekła?? Mam w Roverze elektryczną i nie chowa sie do końca, bo jakiś pomocny jegomość mi zagiał końcówke (ok 5cm) o kat bisko 90 st.

Zmieniony przez - MAJSTER16 w dniu 2009-10-01 13:43:28

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 1 październik 2009 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co wiem to tą folie się po prostu zrywa. Znajomego policja zatrzymała za przednie szyby przyciemnione i musiał przy nich folie zdjąć. Pokaleczył sobie palce ale mu się udało

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

Znawca -

don_yogi
 Wysłana - 1 październik 2009 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

zerwij

podgrzej suszarka lub delikatnie opalarka na krawedziach i powinno lepiej pojsc

Specjalista -

convictofj
 Wysłana - 1 październik 2009 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

antenke tez przydaloby sie podgrzac zeby ja wygiac, ale nie powiem czym bo nie wiem z czego ta antenka jest. po prostu trzeba tak zeby jej nie zepsuc, ale tak zeby wygiac.

rasistowska śwynia z tymi swoimi teoriami

mogę ją wyruchać ale nie ma rolek

Specjalista -

MOUZI
 Wysłana - 1 październik 2009 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

wiem ze ktos opowiadal ze antenke wlozyc w twarda,ciasna sprezyne, zeby rowno "rurke anteny" obejmowala i wtedy wyginac do pierwotnego ksztaltu, podobno dziala...

Spręzyna ma na celu zapobiec splaszczeniu zgiecia, choc znajac material z jakich robia antenki moze peknac ale da sie wyprostowac zeby sie chowala...

Zmieniony przez - MOUZI w dniu 2009-10-01 15:51:07

Lepiej w knajpie zabalować niż w chałupie wykorkować....

MAJSTER16
 Wysłana - 2 październik 2009 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

Z racji tego, że nie zapowiada się na kolejne odpowiedzi, a co chciałem to juz wiem, to dla Was chłopaki WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC!

Sprawy będą rozwiązane tak:
- Szyby: folie po prostu ściągnę.
- Antena: dorobie kombinerki z otworem na wymiar wygiętego elementu, złapię w miejscu zgięcia i wyprostuję, lub opcja druga: odetnę te kilka cm anteny i założę końcówke w odciętym miejscu.

convictofj
 Wysłana - 2 październik 2009 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

jak utniesz to nie sciagnie ci tej koncowki wciagajac antene?

Specjalista -

MAJSTER16
 Wysłana - 2 październik 2009 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę, że nie, ponieważ na ten moment kiedy dochodzi do zagięcia to przez chwile próbuje dalej zwijać, a po chwili się wyłącza. Trzeba mocno przykleić po prostu i chyba będzie gitara. Mam w nim jeszcze trochę skubania i tak: odczyścić skóry, zrobić światło wstecznego, oddać do lakiernika (lakier oryginalny chyba ale błotniki lekko wgniecione+ małe polerowanie) no i wiadomo paski, płyny i filtry+ jakieś żarówki były do wymiany. Auto świeżo sprowadzone ewidentnie od człowieka, który brudzić się nie lubił... Ale najważniejsze że lakier wygląda na nietknięty ręką lakiernika (byłem u wujka handlarza, żeby obadał) a teraz odwiedze wujka lakiernika

convictofj
 Wysłana - 2 październik 2009 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

no to klasa. dawaj soga

Specjalista -

MAJSTER16
 Wysłana - 2 październik 2009 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

Juz dawno dostałeś

convictofj
 Wysłana - 2 październik 2009 20:51       [zgłoszenie naruszenia]

lipa bo brakuje mi do szpeca

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Odciemnianie szyb%-)

Warto przeczytać: Kryminalne zagadki automobili z Inso | płyn hamulcowy dot 4 | brak ważnego przeglądu | Millers Oils - opinie | Gaśnie? | Właśnie zgubiłem dowód rejestracyjny. | Mercedes w201 czy BMW e34 | Opony na wiosne do auta 300+ | celowe zaryspwanie auta | Akumulator "AWINA" 4Ah/12V !!! Jak i ile wlać elektolitu oraz jak długo ładować ? | średni pomiar prędkości na autostradzie | będzie siwy gęsty dym, ubralem sie, machnolem pare pompek co by forme | ide kurwy | johnyb | prozac | prozac apteki zagraniczne | ohio | puA,apka przyjaciela | męskie pośladki | męska pupa | prywatne wiadomoA]ci | lewis | levis | dziwki trzeciej rzeszy | ccor72z | mm3203 | metalklo | trzech chamów | pablo francisko | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.